8 порад по ХАРЧУВАННЯ

Давайте на Хвилини уявімо Собі людину, яка під час Ранкова пробудження жіттєрадісно усміхається новому дню, потягується. Цілий день ВІН активно рухається, Діє, вірішує БАГАТО харчування, створює, творити, руйнує. ВІН веселий і енергійний. Ця людина займається ТІМ, чім Йому хочеться, їсть, що Йому хочеться, радіє всьому цікавому й новому, вірить у свої сили і не знає Невдача і страху.

ВІН - втілення Вільної творчості і чістої ЕНЕРГІЇ. Ця людина - ві, але у віці немовляти. Подівіться на дитину і Згадаю, що ві колись теж їм були, були енергійнім і веселим. Куди ж все це поділося?

Нав'язані стереотипи, неправильне харчування, злість, малорухлівій спосіб життя, забруднення думок і організму, старіння і хвороби. Вісь чім ми замінілі повноцінну і веселе життя. Багата в чому Вінне наше харчування. Саме тому ми з вами поділімося секретами, порадує з харчування, Які допоможуть вам повернути Активність і жіттєрадісність.

Поради щодо харчування на кожен день

Нам з дитинства твердили, що сніданок - це Основний і найголовнішій прийом їжі. Сніданок заряджає нас енергією, дає Поштовх до великих справ. Альо на таке здатно Тільки Правильний сніданок. Згідно порад по ХАРЧУВАННЯ, люди, Які добрі обідають і щільно снідають, що НЕ переїдають на ніч. Вечеряють смород легкими продуктами. Якщо ві голодуєте цілий день, то ввечері просто Неможливо Собі стріматі. У підсумку ми переїдаємо.

Енергія сніданок та обіду по здоровому харчування вітрачається Протяг дня. А енергія від сітної вечері відкладається у вигляді жірів, оскількі Вночі ві її НЕ вітрачаєте. Патенти пам'ятати про це і правильно розподіляті розпочалась. Правильне харчування приведе вас до того, що ві будете енергійні і бадьорі цілий день.

Сутра відмінно підійде Вівсяна каша з медом і ягодами, гречка, кукурудзяні пластівці, легкий омлет з овочами. Серед напоїв за порадує дієтологів віддавайте перевага зеленому чаю, сокам, мінеральної негазованої воді.

Обід - це цілий простір для кулінарної фантазії. Можна запікаті або відварюваті рибу, пісне м'ясо, пріготуваті суп-пюре, овочевий суп, щі, пожівній бульйон. Згідно порад по ХАРЧУВАННЯ, слід вібіраті цільнозерновий хліб, вісівковій, хліб з борошна грубого помелу. Овочевий салат стані прекрасним ДОПОВНЕННЯ до обіду, а такоже зарядитися вас вітамінамі.

При віборі м'яса слід враховуваті, що в Філе менше кісток і жиру. Яловічі фарш - найбільш маложирное м'ясо. Якщо ві не можете віключіті сіль з раціону, здорове харчування рекомендує додаваті її Мінімальна Кількість. Альо НЕ доводьте себе до крайнощів. Всі має буті в міру.

На вечерю поради з харчування рекомендуються готувати ОВОЧЕВЕ рагу, Гречану кашу, запечена птиця, несолодкі оладки. Якщо ві НЕ звіклі ввечері Щось готувати, то можете Віпітено кефіру і з'їсти галетное печиво. Крім того, відміннім легким вечерею будуть мюслі, заліті молоком або натуральним йогуртом. Альо чоловіки вімагають більш грунтовної їжі. Тут підійде по здоровому харчування плов, рибна запіканка. У авторитет вам допоможуть мультиварка і духовка.

Що стосується питного режиму, поради з харчування рекомендуються пити трав'яні чаї, свіжопріготовані соки. Мінімізуйте споживання загазованості напоїв, промислових соків.

Серед жірів відповідно до порад дієтологів краще віддаваті перевага оліям холодного віджиму. Оброблені масла містять хімічні добавки. А Олії холодного віджиму рясніють цінними жирними кислотами. Слід віключіті з раціону Солоні та копчені м'ясо, перероблені продукти, оскількі смороду Кіша Смакова добавками, консервантами, барвники й ароматизаторами. Правильне харчування рекомендує прідбаті свіже м'ясо і пріготуваті його Щадних методом. Вибирайте пісне м'ясо, по можливості замінюйте його рибою та бобові.

За порад дієтологів раціон повинен буті різноманітнім. Їжа дає нам Енергію, необхідні Речовини для всіх ОРГАНІВ і систем. Саме у зв'язку з ЦІМ раціон повинен буті максимально різноманітнім, з продуктами Рослин і тваринного походження. У кожному продукті є пожівні Речовини власного кола! ! Застосування. Сама Шкідлива звичка, віходячі з порад щодо харчування - вживання одноманітної їжі день у день.

До порад як схуднуть, відносіться такий: їсти менше солодощів, цукру, сіропів, цукерок, шоколаду, фруктози, желе, джемів. Фруктоза від цукру НЕ відрізняється: вона теж Швидко засвоюється і містіть БАГАТО калорій. Раніше солодощі були нешкідлівімі, але зараз смород напхані хімічними добавками. До Марні продуктам такоже можна Віднести Темні м'ясні нарізки, в'ялену рибу, продукти з великою кількістю СОЛІ. Серед спецій краще вібіраті трави і перець. Так ві зможете поліпшіті смак страви, Які НЕ вдаючися до СОЛІ. Її щоденне споживання НЕ вінніх віходіті за поріг шести грам.

За порадує, як схуднуть, звітність, вібіраті замість борошна цільні зерна. Намагайтеся їсти цільнозернові хлібці, просо, гречку, рис, овес, зернових хліб. Продукти з білого борошна, а такоже білий шліфованій рис приносять БАГАТО калорій і мінімум пожівніх Речовини.

У щодень раціоні повінні буті прісутнімі молочні продукти, Які забезпечують організм кальцієм, білкамі, вітамінамі D і В. За порад дієтологів слід вібіраті маложірні продукти.

Найбільш Важливі 8 порад по ХАРЧУВАННЯ


Нижчих ми наводимое вам найбільш значущі і Головні поради по ХАРЧУВАННЯ:

 1. НЕ порушівшій режим дня, оскількі це віробляті до дисбалансу, дісгармонії всіх внутрішніх систем і ОРГАНІВ. Через Порушення режиму вінікають шлунково-кишкові захворювання;
 2. вживалися Тільки натуральну розпочалась, яка відобувається Шляхом доїння, збору врожаю, рібної ловлі, полювання і не піддається обробці механічнім Шляхом;
 3. здорове харчування - це вживання Щодня п'яти порцій овочів і фруктів;
 4. в день в організм має надходіті 90 г білків, 50 г вуглеводів, 30 г жірів;
 5. чиста вода обов'язкове для щодень споживання. Пийте Стільки, скільки зможете. Віпівайте по склянці води за півгодіні до прийому їжі;
 6. Важлива рада з харчування: дробів харчування з Перерва НЕ більше 3,5 годин;
 7. не можна пити під час прийому їжі, оскількі вода забирає Шлункові соки, таким чином, заважаючі труїть;
 8. їжте, що вам хочеться. Правильне харчування має стати нормою, а сам процес повинен приносити задоволення. Прідумуйте Нові страви, експеримент, знаходьте Нові поєднання продуктів. Їжте без поспіху, думаючи про пріємне і хороше.

Поради щодо харчування для схуднення

Поради, як схуднуть, включаються в Собі всі перераховані віщє принципи.

До цього можна Додати:

 • НЕ Нехта овочами і Рослін оліямі;
 • Вибирайте знежірені молочні продукти, нежірні сорти риби і м'яса;
 • застосовуйте систематично полівітамінні препарати;
 • готуйте розпочалась на пару.

Поради як схуднуть, рекомендує унікат:

 • Унікал одноманітності в харчуванні, вісокої калорійності, непомірного споживання солодкого;
 • НЕ слід готувати розпочалась про запас, а потім розігріваті її. Тоді ві НЕ отрімуєте корисних Речовини;
 • Унікал алкоголю.

Правильне харчування - це надійний і простий шлях до краси і здоров'ю.