• Головна
  • Дієти
  • Aнглийский дієта - принципи, схема харчування, ЗРАЗКОВЕ меню

Aнглийский дієта - принципи, схема харчування, ЗРАЗКОВЕ менюСеред тих, хто активно шукає ефектівні Способи розпрощатіся Із Зайве вагою, особливо популярністю корістується англійська дієта, результати якої вражаються Швидкого, і, що особливо Важлива, стійкою Втрата кілограмів. Розрахована англійська дієта на 21 день.За цею годину, при дотріманні всіх правил харчування, можна скинути до 15 кг. Стійкість же результатів пояснюється ТІМ, що за такий тривалий термін організм перебудовується на новий режим, а тому після виходе з Дієти простіше утріматі Вагу в нормі.

Принципи англійської Дієти

Меню англійської Дієти відрізняється простотою. Всі продукти, Які в нього включені, легко знайти на поліцію звічайній магазинів. Причому дорогі делікатеси НЕ будут потрібні.

Головний принцип, за Яким будується меню англійської Дієти, Полягає в чергуванні «фруктово-овочевих» і «білковіх» днів. З раціону та патенти віключіті будь-який алкоголь, картопля, цукор, білий хліб, макаронні вироби та солодощі. Споживання СОЛІ Вінне буті Зведення до мінімуму.

За рахунок практично повного віключення жірів результати англійської Дієти помітні дуже Швидкий. Ваше Тіло стає стрункішою, при авторитет ві НЕ відчуваєте властіве Багат короткостроковім дієтам болісне Відчуття голоду, Аджея в «фруктово-овочеві» дні ві НЕ встігаєте зголодніті через часті прійомів їжі, а в «білкові» дні Дієти Відчуття насічення після їжі відрізняється трівалістю.

Правильний настрій на англійську дієту


Незважаючі на ті, що в більшості своїй Відгуки про англійську діетесодержатвосторженніе Коментарі про доступність і простоті цього методу схуднення, ТІМ, хто вирішив віпробуваті його на Собі Вперше, потрібно Деяка підготовка. Самперед, звітність, усвідомлюваті, що, як і будь Інша дієта, таке харчування вимагає вопросам комерційної торгівлі обмежень, перегляду звичних меню, самодісціпліні і позитивного психологічного настрою. Ві повінні чітко усвідомлюваті, що без Деяк зусіль НЕ зможете домогти наміченої мети.

Будьте Готові до того, що «фруктово-овочеві» дні можуть супроводжуватіся метеоризмом. Це відбувається НЕ з усіма, але, з відгуків, англійська дієта й Достатньо часто провокує непріємні Відчуття в шлунку. Зазвічай після звікання до нового раціону ЦІ Відчуття проходять.

Для закріплення результатів Дієти та легкої адаптації ШКТ до чергової Зміни режиму харчування вихід з англійської Дієти винен буті плавно: Нові продукти вводите поступово, контролюйте Розміри порцій, что НЕ накідається на цукерки та тістечка, якіх ві були позбавлені три тижні.

Повторити 21-денну дієту можна буде НЕ раніше, ніж через півроку після Першого курсу. Чи не забувайте, то БАГАТО сувора дієта, до якої ваш організм повинен Певної чином адаптуватіся.

Схема англійської Дієти

Англійська дієта на 21 день ПОЧИНАЄТЬСЯ з 2 «голодних днів». Смород необхідні для підготовки організму до нового режиму харчування. У Голодні дні з раціону Повністю віключена тверда їжа. Піті можна зелений і трав'яних чай, чисту питна воду без газу, молоко або нежирний Кефір (до 2 л на добу), стакан томатного соку. Любителі розвантажувальних днів на молокочай можуть використовуват їх в якості ПЕРШИХ днів Дієти.

Після розвантажувальних днів слідують 2 білковіх дня. На цею годину ваш раціон повинен включати рибу, м'ясо, яйця. Можна вжіваті каву, молоко, житній хліб (у невеликих кількостях). Чай, молоко або каву можна підсолодіті половинкою чайної ложки натурального меду.

Наступний етап - 2 фруктово-овочевих дня. Якщо Такі дні переносячі дуже Важко, можете Додати в раціон невелика Кількість чорного хліба, відварну квасолю або сочевіцю.

Потім білкові та овочеві дні чергуються. Голодні дні повторюваті НЕ потрібно. Періодічність чергування Вибирайте Самі. Це може буті два дні білковіх, потім два дні овочевих або білкові та овочеві дні через день. Чи не забувайте про ті, оптимальна тривалість англійської Дієти - 21 день. Перевіщуваті цею Термін НЕ рекомендується, навіть якщо до його Закінчення ві будете Собі відмінно відчуваті і Готові далі Дотримуватись режиму харчування, до якого за три тижні встігнете звікнуті.

Зразкове меню

Складаті меню для Дієти ві будете самостійно. Ймовірно, на початкових етапі це може віклікаті деякі Труднощі, але дуже скоро ві навч готувати 23 страви з моркви і буряка, вінайдете Власні Способи Приготування курячої грудки. Нижчих наведено готове меню для білковіх і овочевих днів, ласка ві можете взяти за основу:

Білкові дні

Сніданок

Кава з молоком (без цукру);

Маленький шматок Житнього хліба з ½ ч.л. вершкового масла. Замість хліба можна використовуват крісп (сухарики).

Обід

М'ясний бульйон з невеликим шматком нежирного відвареного м'яса (добро використовуват біле м'ясо птиці або телятину);

Маленький шматок Житнього хліба.

Полудень

Склянка молока (можна Додати ½ ч.л. меду).

Вечеря

2 яйця;

50 г нежирного сиру;

Стакан нежирного кефіру;

1 сухарик.

Овочеві дні

Сніданок

2 яблука.

Обід

Овочевий суп;

Вінегрет.

* Суп і вінегрет готуються без картоплі.

Полудень

2 апельсина.

Вечеря

Овочевий салат з лимонним соком і соєвім соусом.