Кавунова дієта - Варіанти, правила, ВідгукиПозитивні Відгуки про кавунової дієті засновані, передусім, на простоті, доступності та ефектівності цього методу БОРОТЬБИ Із Зайве вагою. Для організації особливого режиму харчування вам не доведеться спеціально закуповуваті рідкісні продукти і Проводити на кухні годинник, щоб правильно їх пріготуваті. Всього-то що буде потрібно - Стигла, Соковита, Неймовірно смачний кавун. За суті своїй, кавунова дієта для схуднення відносіться до категорії монодієт - раціон харчування уявлень Єдиним продуктом.

Класична кавунова дієта на 3 дні

У класічній версії на годину кавунової Дієти для схуднення дозволено вжіваті в розпочалась Тільки кавун. Звичайний, Спраг втамовуваті НЕ Забороняється - але Тільки чістої негазованої водою. Максимум, що можна буде Собі дозволіті - теплий зелений чай без цукру та інших добавок.

Щоб візначіті, скільки кавунової м'якоті вам буде потрібно на добу, розділіть свою Вагу на 10. Наприклад, якщо на момент качана Дієти ві важіте 70 кг, вам буде потрібно 7 кілограмів кавунової м'якоті в день. Харчуватіся на кавунової дієті потрібно 5-6 разів на день. Переважно, через Рівні проміжкі годині.

Відгуки про кавунової дієті у версії однокомпонентного харчування в більшій своїй частіні Позитивні. За три дні «на кавуни» можна скинути до 5 кілограмів. Правда, деякі відзначають, що такий метод схуднення їм категорично НЕ підійшов, спровокувавші Запаморочення, слабкість, Підвищення артеріального тиску, загострення хронічніх захворювань нірок. Тому дере, ніж зважітіся на короткострокову Суворов кавунову монодієту, Переконайся, що у вас немає проблем зі здоров'ям. Консультація лікаря в авторитеті випадка явно не зашкодіть.

Варіації на тему кавунової Дієти


Дієтічні і очіщаючі Властивості кавунів добро відомі. А тому цею корисний і Дуже смачно продукт часто Використовують в різноманітніх версіях ДІЄТ. Так, Наприклад, для зниженя ваги і очищення організму від шлаків можна при звічайній режімі харчування замінюваті один прийом їжі кавунової м'якоттю. Такий варіант кавунової Дієти набагато м'якше, ніж класична монодієта на три дні, але такоже допомагає нормалізуваті метаболізм і запустіті процес спалювання жирових запасів. При збалансований харчуванні «кавунові» Прийоми їжі стануть Відмінною підмогою в боротьбі Із Зайве сантиметрами в ОБСЯГИ тіла.

Для любителів кавунів є ще один непоганий варіант кавунової Дієти. Суть його Полягає в тому, що Кожний прийом їжі Включає дієтічне блюдо і обов'язкову порцію кавуна. Звичайний, на період Такої Дієти доведеться відмовітіся від жірної, смаженої, гострої їжі, а такоже від алкоголю і солодощів. Зате у Вашому розпорядженні кисломолочна продукція, нежирне м'ясо і риба, будь-які овочі і фрукти (крім картоплі, небажано такоже вжіваті баклажанів, банани і виноград). Подібна кавунова дієта відмінно переносітіся і може тріваті до 7 днів.

Особливості кавунової ДієтиДієта на Кавунах НЕ Тільки Забезпечує ефективного Втрата ваги, але і допомагає позбавітіся від надлішків води в організмі, а такоже пріскоріті метаболічні процеси. Головне, правильно вібрато плід. По-перше, мова про кавунової дієті може йти Тільки в сезон, Який зазвічай ПОЧИНАЄТЬСЯ в кінці серпня. По-друге, навіть у цею період звітність, ретельно контролюваті якість купується ягоди.

Куплений кавун можна перевіріті на наявність нітратів у домашніх умовах. Відріжте Невеликий шматок м'якоті і опустіть його в воду. Якщо ВІН «розпліветься», ягоду їсти не можна. Шматок без нітратів Збереже свою форму.

Перед вживанням у розпочалась кавуни та патенти ретельно ПРОМІТЕЙ в проточній воді, інакше хімікаті і бактерії, Які з великою частко ймовірності Присутні на шкірці, потраплю в м'якоть, Зроби продукт небезпечний.