Атомна дієта результати, Відгуки, описЩо таке атомна дієта

Атомна дієта - порівняно молода методика схуднення, Розроблено лікарями однієї зі Шведська клінік. Вона відрізняється від більшості класичності ДІЄТ ТІМ, що НЕ обмежує Кількість з'їденої їжі, а лише віключає з раціону Шкідливі для фігурі продукти - Такі, як картопля, цукор, хліб.

В основному ж принцип атомної Дієти НЕ назвеш новим - Він Полягає в чергуванні білковіх і фруктово-овочевих днів. Дотрімуючісь це нехитре правило, ві можете добитися ї Достатньо непоганий результатів - Атомні дієту Завдяк її ефектівності Використовують навіть спортсмени для зниженя ваги.

Чергування білковіх і вуглеводніх днів НЕ дає організму прістосуваті свої обмінні процеси до умов нестачі калорій в раціоні, навпаки, така система харчування розгойдує метаболізм за принципом маятника. В білкові дні в умовах відсутності вуглеводів організму доводітіся спалюваті Жирову підшкірну клітковіну для Отримання ЕНЕРГІЇ. У вуглеводні дні ВІН Заповнює запаси вуглеводів, але смород НЕ відкладаються в жир (їх для цього в раціоні атомної Дієти просто недостатньо), А переробляються в глікоген і направляються в м'язи і печінку для забезпечення актівності Вашої життєдіяльності та необхідної швідкості метаболічних процесів в організмі. Заповнена запаси глікогену і забезпечен ТІМ самим Достатньо ШВИДКІСТЬ обміну Речовини, ві на Наступний день знову позбавляєте організм вуглеводів, змушуючі його спалюваті жири. І так - по колу.

Під час атомної Дієти рекомендується НЕ обмежуваті споживання Рідини - навпаки, процес спалювання жірів і Виведення продуктів їх розпад вимагає Рясного Пітт. Піті можна як звичайна (негазовану) воду, так і чай або кава без цукру. Особливо корисний буде чай з імбіром - імбір володіє сильним жіросжігательній ефектом. Імбірній чай слід пити в фруктово-овочеві дні, а в білкові дні замість нього пийте каву з молоком, але НЕ додавайте в кава цукор.

Чи не Варто ї обмежуваті раціон - ві НЕ повінні відчуваті голоду. Харчо Стільки, скільки хочете, головне - дотримуйтесь правил атомної Дієти про розділення білків і вуглеводів і не вживалися Заборонені продукти, а такоже НЕ їжте на ніч - після останнього прийому їжі перед відходом до сну Вінне пройти не менше 3 годин.

Білкові дні атомної Дієти


Меню білковіх днів складається з таких продуктів, як нежирне м'ясо, риба, морепродукти, яйця і молочні продукти. Готувати розпочалась потрібно без масла і СОЛІ, Найкраще - варити, готувати на пару або запікаті. Такоже допускається Приготування на грілі або жарка без жиру. Яйця краще вжіваті без жовтків: по-дере, смород можуть спровокуваті алергію, по-друге, у вареному яєчніх жовтках містіться БАГАТО холестерину.

Білкова їжа Довго перетравлюється, на її переробку організм вітрачає ї Достатньо БАГАТО ЕНЕРГІЇ, Самі ж Білки містять мало калорій, тому в білкові дні атомної Дієти організм, позбавленій необхідної кількості калорій, візьметься за переробку жирової підшкірної клітковіні.

Зразкове меню білкового дня Виглядає так:

  • сніданок: омлет з яєчніх білків з нежірної шаткують, сир, кава з молоком;
  • обід: відварна або запечена риба чи м'ясо;
  • вечеря: знежіреній сир і нежирний Кефір.

Під час білковіх днів ві можете відчуваті млявість, зниженя життєвого тонусу, сповільненість реакцій - це наслідок нестачі вуглеводів. У ЦІ дні НЕ рекомендується займатись спортом або піддаваті Собі іншім фізичним чи розумово навантаженості.

Фруктово-овочеві дні атомної Дієти

Фрукти і овочі містять вуглеводи, Які забезпечать ваш організм енергією, а такоже БАГАТО вітамінів, мікроелементи, кислоти та клітковіну. Смород спріяють очищених організму, Виведення токсінів і шлаків, Поліпшення роботи кишечника (що запобігає звічайні для всіх білковіх ДІЄТ запори), а такоже насічують організм корисностей Речовини, поліпшують обмінні процеси, полегшують розщеплення жірів. Саме фруктово-овочеві дні атомної Дієти забезпечують «розкачку маятника» - Тобто підтрімують ваш метаболізм на скроню Рівні. Вуглеводи, що містяться в овочей та фруктах, Заповнюють запаси ЕНЕРГІЇ в організмі і не дають Йому «піті у сплячки», тобто почату економіті Енергію через обмеження калорійності раціону. Раціон ціх днів складається з овочів і фруктів в будь-якому вигляді (проти бажано унікат вживання вісококалорійніх бананів, винограду, дині та, звічайній ж, картоплі). Допускається вживання свіжіх натуральних фруктових та овочевих соків без додавання цукру.Меню фруктово-ОВОЧЕВЕ Виглядає приблизно таким чином:

  • сніданок: салат зі свіжіх овочів або фруктів, зелений чай;
  • обід: овочевий суп (без жірів і бульйонів), вінегрет або ОВОЧЕВЕ рагу, відвар шипшини;
  • кілька свіжіх фруктів, ромашковий чай.

Фруктово-овочеві дні забезпечать вам Приплив жіттєвіх сил, в ЦІ дні допускаються Фізичні та розумові НАВАНТАЖЕННЯ.

Результати атомної Дієти

Тривалість атомної Дієти - від 7 до 30 днів. Сідіті на ній довше місяця небажано, навіть якщо ві НЕ досяглі Бажанов результату, зробіть Перерва або хоча б розбавте свій раціон, наблізівші його до звичних - Наприклад, в меню білковіх днів Дода бобові, рослинні жири і Трохи овочів, а в меню фруктово-овочевих - крупи і злаки. В принципі, загальне правило атомної Дієти - чергування Переважно білковіх і Переважно вуглеводніх днів - можна Дотримуватись Протяг Усього життя.

За відгукамі про атомну дієті, слідуючі її правилами, можна без зусіль скинути до 7-8 кг за перший тиждень, далі Схили будуть менше, так як настількі інтенсівне схуднення на Качану Дієти обумовлено Виведення Рідини з організму і очищенню кишечника. Ті, хто сидів на атомній дієті, відзначають НЕ Тільки стрімке схуднення, але і Поліпшення Загальне самопочуття, знікнення дискомфорту в області шлунка і кишечника, нормалізацію стільця.

Такоже безліч позитивних відгуків про атомну дієті відзначають Поліпшення стану нігтів, волосся та шкіри. Це Цілком зрозуміло, Аджея ві забезпечуєте постійну очистку організму від всіх токсінів і продуктів розпад, так що ЦІ Речовини НЕ встігають накопічуватіся у Вашому організмі і отруюваті його, а такоже насічуєте свій організм вітамінамі і мікроелементамі. Тому не дивно, що після 1-2 тіжнів атомної Дієти поліпшується травлення, пропадають запори, кишечник почінає працювати буквально «як годинник». Позитивно впліває атомна дієта і на стан серцево-судінної системи - клітковіна виводу з організму зайвий холестерин, а сполуки калію, Якими багаті овочі та фрукти (особливо їх шкірка) зміцнюють і покращують роботу серцево м'яза. Раціон атомної Дієти містіть БАГАТО вітамінів групи В, а Це не Тільки природні антидепресанти і пріскорювачі обміну Речовини, а й ефектівні антиоксиданти (як і вітаміни А і Е), смород борються з вільнімі радикалами, уповільнюють процеси старіння в організмі і перешкоджають Утворення ракових пухлина. Вітамін С, що містіться в рослінній їжі, зміцнює ваш імунітет і допомагає вам протістояті атакам вірусів і простуд. Тому в результаті атомної Дієти ві стаєте НЕ Тільки стрункіше, але й здоровіше.