Бананова дієта схуднення, Відгуки, різновидиЛюди старшого покоління добре пам'ятають ті часи, коли банани були дефіцітом. І якщо вдаватся їх купити, то щаслівчікі насолоджуваліся і ароматом і Божественну смаком. Інфекцій бананами Нікого НЕ здівуєш.

Люди старшого покоління добре пам'ятають ті часи, коли банани були дефіцітом. І якщо вдаватся їх купити, то щаслівчікі насолоджуваліся і ароматом і Божественну смаком. Інфекцій бананами Нікого НЕ здівуєш. Смород Доступні шкірному. Альо, ТІМ НЕ менше, банани залішаються для багатьох улюблений Ласощі. І вдвічі приємно, що такий чудовий фрукт можна використовуват в якості ОСНОВНОЇ страви при дотріманні бананової Дієти.

Бананова дієта дуже популярна. Розроблено знаменитим англійськім дієтологом Джейн Гріффін, банановий дієта для схуднення стала вельми відомою серед жінок Всього світу, Завдяк Швидко та ефективного досягнені Бажанов результату. Аджея при дотріманні бананової Дієти Знадоби Всього 3-4 дні для позбавлення від 3 кг зайвої ваги, а в разі використання семіденної монодієті вага зменшується на 5-6 кг.

Бананова дієта рекомендується лікарями та дієтологамі при ряді захворювань - при різніх видах Ожиріння, у випадка зниженя вмісту глюкози в крові, при захворюваннях шлунково-кишково тракту, серцево судінної системи, нірок. Багате вміст мінеральних Речовини і мікроелементів благотворно впліває на стан внутрішніх ОРГАНІВ людини, спріяють своєчасному і м'яких очищених організму від токсінів і шлаків. Неоціненне Значення має великий вміст в бананах такого мікроелемента як калій. ВІН відіграє велику роль у роботі серця, в процесах водно-сольового обміну, що спріяє Виведення Рідини з організму і знікнення набряклості. Такий мікроелемент як магній, необхідній для нормального Функціонування нервової системи. А ще ВІН бере участь в утворенні кісткової тканини і в процесі згортання крові. І якщо врахуваті, що вживання одного банана на день Достатньо для Добовий Заповнення ціх мікроелементів, то переоцініті бананову дієту Важко. Чи не слід забуваті і про Багатий вітамінний змісті бананів. Вітамін А, весь комплекс вітамінів групи В, вітаміни С і Е Ідеально збалансовані в авторитеті чудовим фрукті. Бананова дієта Зроби благотворно Вплив на шкіру, нігті, волосся, зміцніть імунну систему, поліпшіть зір, надасть Могутнє антиоксидантну дію. Через малого вмісту в бананах холестерину можна очікуваті і зниженя його рівня в крові. ВРАХОВУЮЧИ все віщесказане можна успішно використовуват бананову дієту для схуднення у людей з надмірною вагою, Які мают проблеми зі здоров'ям.При ВСІЙ пріваблівості бананової Дієти, вона абсолютно протипокази при Цукрове діабеті з-за високого вмісту у фруктах сахарози. Чи не слід вжіваті банани у Великій кількості людям з варикозним Розширення вен і з проблемами шлунково-кишково тракту у вигляді підвіщеного газоутворення і діспепсії, щоб унікнуті загострення ціх хронічніх захворювань.

Дуже Важлива підготуватіся до Дотримання бананової Дієти. Розвантажувально день без копченості, Солона, жирних і смаженню страв дозволіті організму налаштуватіся на очищення і зниженя ваги. Слід вібрато стіглі жовті банани СЕРЕДНЯ розміру з тонкою шкіркою. Для їжі вікорістовується Тільки м'якоть фрукта без прожилок.

Різновиди бананової Дієти для схуднення

Сувора тріденна Бананова дієта передбачає вживання трьох бананів в день і Рідини у вигляді мінеральної води без газу або несолодкого, краще зеленого чаю в необмеженій кількості. За 3 дні Такої Дієти йде до 4-5 кг ваги. При делікатної бананової дієті можна з'їсти від одного до півтора кілограмів очищених бананів за Шість прійомів на день. Зниженя ваги складає від 3 до 3,5 кг. Кількість Уживання калорій складі 1300, що Цілком Достатньо для нормального Функціонування всіх ОРГАНІВ і систем організму.

При дотріманні семіденної Дієти в меню необхідне Включення продуктів, багаті білкамі. Почінаючі з четвертого дня можна Включити в раціон 100 г нежирного сиру або 1-2 варених яйця.

Молочно-Бананова дієта


Кому непросто Дотримуватись монодієті з одних бананів, можна порекомендуваті молочно-банановий дієту. Сувора молочно-Бананова дієта складається з ужітку в день 3 бананів середньої величини і 3 склянок молока. Щадних молочно-Бананова дієта складається з щодень вживання 4 бананів і 1 літра молока. Молоко можна замініті нежирним кефіром в такій же кількості або 500 грамами питного йогурту. Мінеральну воду без газу і несолодкій зелений чай можна пити в необмеженій кількості. Втрата ваги за день складає близько 700 грамів.

Звітність, правильно здійсніті вихід з бананової Дієти. Бажано Протяг тижня харчуватіся просто продукт - кашами, овочами, фруктами, рибою. Тоді і досягнутості ефект може протріматіся ї Достатньо трівалій годину.

Відгуки про бананової дієті.

При ВСІЙ пріваблівості бананової Дієти як засоби для схуднення потрібно відзначіті, що вага зніжується нема за рахунок Зменшення жирових відкладень, а за рахунок очищення кишечника і Виведення зайвої Рідини з організму. Тому досягнутості результат може буті короткочаснім.

Бананова дієта відносіться до монодієті, отже, харчування є одноманітнім, що може внести Певний дискомфорт під час її Дотримання.

Позитивні Відгуки про бананової дієті залішають ті люди, Які змоглі правильно організуваті вихід з Дієти. Гарне самопочуття, легкість у тілі, відмінний настрій очікує тихий, хто Вибравши для себе в якості Дієти використовуват такий чудовий фрукт.