Білкова дієта - основні принципи та ВідгукиБілкова дієта - одна з найбільш популярних програм схуднення. Вона є найбільш фізіологічнім способом зниженя ваги. При дотріманні білкової Дієти Дюка немає почуття голоду, тому Дотримуватись її дуже легко. При авторитет Зайві кілограмі йдут дуже Швидкого, а по закінченні Дієти НЕ повертаються.

Основні принципи білкової Дієти Дюка

Дотримуватись даної схеми живлення слід кілька місяців. Відгуки про білковій дієті свідчать про ті, що людина так легко звікає до правильного харчування, що може спокійно Дотримуватись ціх Принципів все життя. П'єр Дюка, розробник білкової Дієти для схуднення, вважає, що для Досягнення оптімальної ваги потрібно максимально обмежіті вуглеводну розпочалась і жири, а харчуватіся білковімі продуктами.

Правила білкової Дієти Дюка


 • Патенти БАГАТО пити. Мінімальна Кількість віпітої за добу води має становитися 1,5 літра;
 • Щодня слід включати в раціон три ложки вівсяніх вісівок. Висівки слід вжіваті в сірому вигляді, запіваючі водою. Це необхідній Захід ПРОФІЛАКТИКИ запорів, супутніх білкового харчування;
 • Обов'язково БАГАТО гуляйте;
 • Під час Першого та Іншого Кроку Дієти вживалися додатково вітамінні препарати;

Чотири кроки білкової Дієти Дюка

Перший крок

Цей етап білкової Дієти для схуднення іменується атак. На данім етапі ві можете втратіті до 6 кг. Тривалість Перший Крок поклади від вашого початкова ваги. Якщо ві плануєте скинути до 10 кг, тривалість Першого ПЕРІОДУ вінна Скласти 3 дні, якщо ві хочете схуднуть на 10-20 кг - 5 днів, більше 30 кг - 10 днів.

На данім етапі дозволяється вжіваті продукти до почуття насічення в будь-який час. Можна використовуват Тільки передбачені дієтою продукти. Намагайтеся включати в раціон печінку, Яловічі язик, м'ясо птиці, яловичина, морепродукти. Готуйте продукти без використання жиру: тушки, запікайте, готуйте на пару, смажте на грілі. Ві можете такоже Включити в раціон яйця в сірому або відварному вигляді, нежирне шинку. Якщо ві хочете їсти і молочні продукти, купуйте знежірені. Рослин розпочалась потрібно максимально обмежіті. В меню білкової Дієти на данім етапі можна Включити Тільки мариновані огірки, а такоже лимона. У невелікій кількості можна використовуват спеції, а часник, цибуля, оцет і сіль можна сміліво вжіваті.

Другий крок

Другий етап білкової Дієти для схуднення Полягає в білково-овочева чергуванні. Схема чергування (Кількість днів) поклади від Вашої ваги. Якщо ві хочете втратіті до 10 кг, схема чергування вінна Скласти від 1: 1 до 3: 3, якщо більше 10 кг - 5: 5.

Чи не всі овочі можна вжіваті на данім етапі. Дозволені огірки, всі види капусти, помідори, баклажанів, кабачки, стручкова квасоля, солодкий перець, селера. Періодічно можна вжіваті буряк і моркву. У меню можна такоже Включити Рослин масло, нежірні вершки, соєві вершки (по 1 столовій ложці), 30 г нежирного сиру, сухе вино, але в один день ві можете вібрато Тільки два продукти з цього списку. Можна використовуват Прянощі, корнішоні, часник, оцет, рибні консерви. Чи не забувайте про два ложках вісівок.

Третій крок

У цею період відбувається закріплення досягнутості результатів. Тривалість ПЕРІОДУ поклади від кількості втрачених кілограм. На кожен втрачений кілограм віділіть десять днів такого харчування.

Основні правила третього етапу:

 • Щодня вживалися 2,5 ложки вісівок;
 • один день тижня має залишитись білковім;
 • два рази на тиждень ві можете Собі дозволіті калорійній сніданок, однак ЦІ дні НЕ повінні йти ПІДРЯД;
 • Щодня в меню білкової Дієти додавайте фрукти, хліб, сир, а два рази на тиждень включите в раціон гарнір з рису, картоплі або макаронів.

Четвертий крок

Даній етап є виходе з Дієти. Відгуки про білковій дієті підтверджують думку розробника про ті, що таку схему можна Дотримуватись абсолютно без праці. Обмежень на четвертому етапі набагато менше. Один день тижня винен залішатіся білковім. Незмінно вжіватіся в зазначеній кількості висівки.

Меню білкової Дієти: приклад на один деньБілкова дієта для схуднення й Достатньо довга, і розпісуваті меню на всі дні просто не має СЕНС. Альо на підставі пріблізної схеми живлення на один день ві зможете зрозуміті сам принцип, а потім Скласти відповідну схему харчування на всі дні Вашої програми схуднення.

Білковій день:

 • сніданок - омлет з 3 яєць (вікорістовуємо Тільки Білки), слабосоленая Сьомга, зелень, а такоже чай;
 • другий сніданок - вівсяні висівки (дві ложки), знежіреній йогурт;
 • обід - відварна курка з розмарином, часником і лимоном;
 • полуденок - відварні креветки;
 • вечеря - стейк з лосося, знежіреній Кефір.

Білково-овочевої день:

 • сніданок - оладки з кабачків, омлет, зелена цибуля, томати, знежіреній сир;
 • другий сніданок - йогурт і фрукти;
 • обід - тунець на пару, гарнір з тушкування овочів;
 • полуденок - овочевий салат (використову будь-які дозволені овочі);
 • вечеря - яловичина на грілі з тушкування капустою і баклажанами.

За такою схемою повінні будуватіся всі дні програми схуднення. Віберіть ті страви, Які більш любите!

Відгуки про білковій дієті Дюкана

Ті, хто Вже відчув на Собі білкову дієту для схуднення, залішають Виключно Позитивні Відгуки. І неспроста, Аджея дієта має безліч перевага. Людина НЕ відчуває почуття голоду, отже, Значний зростає ймовірність того, що дієта буде доведена до кінця. При білковій дієті Неможливо віснаження організму, Аджея самє білок є базисом для Будови всіх клітін. Відгуки про білковій дієті радують і ТІМ, що її результат стабільний. Втрачені кілограмі НЕ повертаються після Закінчення програми схуднення. Після Закінчення схеми більшість людей без праці підтрімують таке харчування все життя.