Без СОЛІ дієта схуднення, меню, рецептиКухонна сіль є необхідною для людського організму. Вона входити до складу лімфі, клітін і міжклітінної простору. Більше того, життя Клітини без хлориду натрію Неможливо, тому що з його допомогою створюється изотоническое стан тілесніх рідін.

Добовий норма СОЛІ для людини - приблизно 5-8 г, таке її Кількість може заповнити Втрата хлориду натрію з потім і сечею. Альо більшість людей, на жаль, вжівають набагато більш СОЛІ, іноді до 30-40 г в день. Це віробляті до Підвищення артеріального тиску, з'явилися набряклості та інших проблем зі здоров'ям.

Без СОЛІ дієта для схуднення віключає додавання СОЛІ в розпочалась. Альо такий строгий її варіант може порекомендуваті Тільки лікар при вопросам комерційної торгівлі захворюваннях. Більш Поширена Щадних СОЛІ дієта, що допускає мінімальне вживання СОЛІ. Обдуріті смакові рецептори можна допомогою пряних трав, часник та цибулі.

Застосовуваті повірений сіль потрібно грамотно: овочі соляно за п'ять-сім хвилин до готовності, бульйон - за 20 хвилин, а рибний бульйон - відразу після зняття накипу. Горох і квасоля в солоній воді погано розварюються, тому їх краще солити за п'ять хвилин до готовності. В сирий фарш сіль додаються до готування. Альо навіть при ї Достатньо суворої СОЛІ дієті меню може включати в себе найрізноманітніші продукти.

Правила Дієти без СОЛІ

Солити розпочалась дозволяється, але Тільки Трохи і Тільки готову. У процесі готування сіль НЕ додається. Тобто потрібно 4-5 разів на день невелика порціямі. Відмовітіся слід від гострої, жірної, смаженої та копченої їжі, марінадів і солінь, кондитерських виробів, снеків, сушеної та в'яленої риби, ковбас та інших продуктів з великим вмістом СОЛІ. Дуже багато СОЛІ містіть кукурудза, томатний кетчуп, гірчиця і більшість соусів. Отже, при СОЛІ дієті рецепти з їх Використання краще відкласті в сторону. Альо, незважаючі на ЦІ обмеження, переносітіся вона й Достатньо легко.

Згідно СОЛІ дієті, меню може буті ї Достатньо різноманітнім: Нежірні риба і м'ясо, варені і сирі овочі і фрукти, ягоди, пшеничного І житній хліб, яйця, кісломолочні продукти з низьким вмістом жиру, вершкове масло, овочеві бульйони, сухофрукти і кіселі. Як Вже говорилося віщє, на СОЛІ дієті рецепти можуть включати в себе Прянощі та приправи без СОЛІ на Основі цибулі та часника.Розрахована СОЛІ дієта на 14 днів. Мінімальне споживання СОЛІ з Годін впліває на спрійнятті смаків - їжа стає більш ароматним і смачно, так як надлишок СОЛІ пріглушує Справжній смак продуктів.

Переваги Дієти без СОЛІ


Цей вид Дієти часто вікорістовується в лікувальніх цілях, що Говорити про його Користь для людського організму. Вона показана при гіпертонії, хвороби нірок, остеопорозі, пороках серця та інших захворюваннях. Зрозуміло, перед її! ! Застосування потрібно порадити з лікарем. Альо без СОЛІ дієта ефективна і для схуднення, Завдяк чому вона, а точніше її спрощена форма, здобула велику популярність серед здорових людей. Багата знаменитостей теж оцінілі її Переваги. Існує, Наприклад, СОЛІ дієта Пугачової, за допомогою якої вона позбулася від зайвих кілограмів.

Протипокази Дієти без СОЛІ

Ця дієта категорично протипоказів людям, Які переносячі ровері Фізичне НАВАНТАЖЕННЯ, особливо спортсменам. Чи не Варто практікуваті СОЛІ дієту в літню спеку, так як сіль утрімує воду в організмі, і її нестача може віклікаті зневоднення.

Незважаючі на ті, що надмірне споживання СОЛІ може збільшити ризико розвітку Серцевий захворювань, в невеликих кількостях вона необхідна.

Принципам Дієти без СОЛІ можна слідуваті і довше зазначеним терміну, якщо отрімуваті Добовий дозу СОЛІ з їжі. Альо не можна Повністю відмовлятіся від СОЛІ, так як це НЕ Тільки НЕ допоможе схуднуть, але ї завдасть Великої Шкоди здоров'ю.