Швидка дієта 10 кг ефект, схуднення, Відгуки«Підкажіть, дівчатка, як швидко схуднуть?»

«Підкажіть, дівчатка, як швидко схуднуть?» - такими харчування повні жіночі форуми. Дійсно, як можна Швидко привести своє Тіло в порядок, Наприклад, перед відпусткою або після новорічних свят?

Для тих, хто цікавиться, як швидко схуднуть, Відгуки в інтернеті пропонують деколі й Достатньо екзотичні Способи БОРОТЬБИ Із Зайве вагою, Які НЕ Тільки малоефектівні, але ї можуть завдаті ї Достатньо серйозної Шкоди здоров'ю - «добрі» форумчани що Тільки НЕ насоветуют: и соду піті, і проносні є, і голодувати, і за місячнімі фазами харчуватіся. Тому треба питати не «дівчаток», як швидко схуднуть, а фахівців - дієтологів, Які можуть порадити вам ефективного дієту і попередіті про Можливі протипокази.

Як можна Швидко схуднуть: дієта 10 кг


Швидка дієта 10 кг - це одна з ДІЄТ, Які рекомендуються для Швидкого схуднення. Дієтологи відносяться до швидкої дієті 10 кг скептично. Вона НЕ є збалансований, і застосовуваті її слід з великою обережністю; протікання ТІМ, хто хоче знати, як швидко схуднуть, Відгуки рекомендуються самє її, і дієтологи НЕ можуть НЕ Погодитись з ТІМ, що швидка дієта 10 кг ї Достатньо ефективна.

Ві зможете допомогою цієї ефектівної Дієти Швидко схуднуть і привести своє Тіло в порядок. Альо Дотримуватись таку дієту рекомендується не частіше 1-2 разів на рік, оскількі геть є й Достатньо важкий випробування для вашого організму.

Ще одне Важлива зауваження про ті, як швидко схуднуть: система схуднення, якові мі назіваємо «швидка дієта 10 кг», спрямована на позбавлення самє від зайвих кілограмів. Тобто якщо ві за 2 тижні до відпустки виявили, що після зими не можете надіті жодних зі своїх літніх суконь, то допомогою цієї ефектівної Дієти Швидко схуднуть ві зможете, якщо будете Виконувати всі її рекомендації. Якщо ж ваш нормальну Вагу 55 кг, то ві за допомогою цієї Дієти НЕ позбудетеся від 10 кг, щоб брати участь у конкурсі на найтоншу талію - це потрібно розуміті.

І ще одне уточнення. Скинутися на Цій дієті Швидко 10 кг ві зможете НЕ Стільки за рахунок підшкірного жиру, скільки за рахунок Виведення з організму надлішків Рідини та мас, що Заповнюють ваш кишечник. Жирової ж тканини ві Втрата НЕ більш 4 кг. Тому будьте Готові до того, що при поверненні до звичних раціону ві знову наберете зайвих Вагу. Якщо ві хочете закріпіті результат Дієти - вам слід переглянутися свій раціон.

Ефективна дієта: Швидко схуднуть на 10 кг

Швидка дієта 10 кг розрахована на 2 тижні. Вона Пропонується для тихий, чий початковий вага стають НЕ менше 60 кг. Якщо ві маєте 10 кг зайвої ваги, то смород, швидше за все, підуть за цею годину. Якщо ваш Зайве Вагу ставити 4-5 кг, то більше ві, найімовірніше, чи не скинете. Ця дієта й Достатньо ефективна самє за умови ї Достатньо Великої початкової ваги. Якщо ж ваша вага ставити 50-55 кг, ві за 2 тижні зможете позбутіся від 2-3 кг, не більше того.

Протяг 2 тіжнів ві повінні Дотримуватись меню швидкої Дієти 10 кг і піті якомога більше чістої або мінеральної води без газу, несолодкого чаю або трав'яних відварів або кави без цукру і молока. Для тих, хто хоче знати, як можна Швидко схуднуть, дієта пропонує детальний раціон на кожен день. Зазначилися Кількість продуктів слід розділіті на 4-6 частин і з'їдаті через Рівні проміжкі годині Протяг Усього дня.

Раціон швидкої Дієти 10 кг:

 • день 1: 3 курячих яйця, 1-1,5 кг сирих фруктів і овочів (крім бананів і винограду);
 • день 2: 500 г сиру 2%, 2-3 Столові ложки 10-15% сметану, 1 л кефіру 1%;
 • день 3: 1-1,5 кг сирих фруктів і овочів (крім бананів і винограду), 1 л кефіру 1%, 1 л свіжовічавленого соку (крім виноградного та бананового);
 • день 4: 500 г відвареної курячої грудки без СОЛІ, 1 л кефіру 1%;
 • день 5: будь-які овочі і фрукти без обмежень;
 • день 6: 500 г сиру 2%, 2-3 Столові ложки 10-15% сметану, 1 л кефіру 1%;
 • день 7: будь-які овочі та фрукти без обмежень;
 • день 8: 300 г відвареної курячої грудки без СОЛІ, 1 куряче яйце, салат зі свіжіх овочів, заправлений лимонним соком і невелика кількістю олівкової Олії;
 • день 9: 1кг будь-якіх фруктів (крім бананів і винограду), 150 г відвареної нежірної яловичини, салат зі свіжіх огірків і помідорів з Рослин маслом;
 • день 10: 150 г відвареної або запеченої риби, 2 скібочкі Житнього хліба, салат зі свіжіх огірків і помідорів з Рослин маслом, 0,5 л кефіру 1%;
 • день 11: 2 курячих яйця, 150 г відвареної нежірної яловичини, 2 скібочкі Житнього хліба, салат зі свіжіх овочів з лимонним соком, 0,5 л кефіру 1%;
 • день 12: 1-1,5 кг сирих фруктів і овочів (крім бананів і винограду), 1 л кефіру 1%;
 • день 13: 300 г відвареної курячої грудки без СОЛІ, 2 курячих яйця, салат зі свіжіх овочів, заправлений лимонним соком;
 • день 14: 4 звареніх в мундірі картоплиння (без масла і СОЛІ), 1 кг фруктів (крім бананів і винограду), 1 л кефіру 1%.

Результати швидкої Дієти 10 кг, за відгукамі, й Достатньо хороші. Ця дієта НЕ є голодною - Єдиною проблемою.Більше може стати тієї факт, що в розпочалась не можна додаваті сіль, цукор і масло. Через це їжа спочатку буде здаватіся прісної, Несмачний. Однак до такого смаку їжі ві Незабаром звікнете. Ві можете Дійсно скинути допомогою цієї Дієти 10 кг Швидко, але НЕ Варто хитрувато: ніякіх цукерок, ніякої газованої води, печива, випічки та інших, что НЕ зазначеним у меню, продуктів.

Швидка дієта 10 кг за 10 днівНабагато жорсткіше, ніж описана віщє дієта, швидка дієта, яка дозволяє скинути 10 кг за 10 днів. Її раціон набагато скромнішій, ніж у Попередній дієті - це жорсткий безвуглеводна нізькокалорійна дієта. Під час неї пийте НЕ менше 2 літрів чістої води без газу. На годину Дієти відмовтеся від СОЛІ, цукру, масла, спецій. У розпочалась можна додаваті ароматні трави і свіжу зелень.

Раціон швидкої Дієти 10 кг на 10 днів Виглядає так:

 • день 1: 5 варених яєць;
 • день 2: варена риба без СОЛІ - до 500 г;
 • день 3: варена куряча грудка без СОЛІ - до 500 г;
 • день 4: 5 Середніх картоплиння, відвареніх в мундірі (без СОЛІ і масла);
 • день 5: пісна шинка або відварна нежирна яловичина - до 500 г;
 • день 6: будь-які фрукти (крім винограду і бананів) - до 1,5 кг;
 • день 7: будь-які овочі (крім картоплі) - до 1,5 кг;
 • день 8: знежіреній сир - до 500 г;
 • день 9: Кефір 1% - до 1,5 л;
 • день 10: розвантажувально, Тільки відвар шипшини без обмежень.

Після Закінчення Дієти поступово збільшуйте калорійність свого раціону і включайте Заборонені під час продукти в своє меню. У Останню Черга включайте в раціон смаженню, жирне, Солоний розпочалась, солодощі та алкоголь (а краще Взагалі разі НЕ вмікайте, нехай так і залішаються за бортом, тоді ві точно не будете більше набіраті Зайве Вагу).

На завершення про Дієти

Існує ще БАГАТО способів, як можна Швидко схуднуть - дієта на гречці і кефірі, дієта на овочей, дієта на курячої грудях та Інші. Багата з ціх ДІЄТ піддаються жорсткій Критиці дієтологамі через свою незбалансованості, тому, дере ніж вібіраті дієту, зважте всі за і проти; якщо у вас є хронічні захворювання внутрішніх ОРГАНІВ (особливо ОРГАНІВ травлення, печінкі та нірок), а такоже цукровий діабет, дере ніж сідаті на будь-яку дієту, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.