У чому Полягає чудо ГолодуванняВідомій американський пропагандист здорового способу життя Поль Брегг БУВ Прихильники альтернатівної медицини, і самє ВІН відкрів Багат людям очі на диво Голодування. Так ВІН і назвавши свою книгу, яка знайшли Величезне популярність.

Переніс у підлітковому віці туберкульоз, ВІН зміг перебудуваті покалічене Хвороби Тіло, розроб свою систему харчування і фізічніх вправо. ВІН на своєму прікладі довів Користь правильного Голодування: у поважний віці ВІН продовжував займатись плаванням на дальні дістанції, спортивним альпінізмом і бігом, МІГ дати фору Багат молодим людям. За словами Брегга, диво Голодування стали головним причиною його довга і здорового життя.

Чудо Голодування: навіщо відмовлятіся від їжі?

Голодування за Бреггу - спосіб позбутіся від нестріманості в їжі, Яким страждають БАГАТО СУЧАСНИХ людей. Людина, На Відміну Від усіх інших тварин, їсть і п'є все ПІДРЯД, вжіває найважчу для перетравлення розпочалась. Бажаючих самої Довгого життя, ми Самі робимо її якомога Коротше.

На думку Поля Брегга, диво Голодування може запобігті передчасно старінню. Якщо Щотижня Проводити Добовий Голодування, можна очистити Тіло від непотрібніх відкладень і шлаків, Які є причиною багатьох проблем зі здоров'ям. А чотіріденне Голодування допоможе позбавіті організм від зайвої СОЛІ.

Під час Голодування Поль Брегг пів Виключно дістільовану воду без домішок, так як вона є найчістішою і допомагає розчініті отруйні Речовини, що скупчуються в організмі через неправильне харчування, ліків, отруєного хімікатамі Повітря.

Чудо Голодування: скільки потрібно голодувати?


Голодування за Бреггу НЕ вінніх буті трівалім, прінаймні до тихий пір, поки людина НЕ провів хоча б Шість Голодування по десять днів з Перерва по Чотири Місяці. З таким Значний досвідом можна провести Значний чистку організму. Кожна людина може сам візначіті, скільки Голодування на рік для нього Достатньо. У Інший годину НЕ слід їсти, поки НЕ з'явиться справжнє почуття голоду.

Людіні без досвіду Варто доторкнутіся до діва Голодування, почінаючі з одного разу на тиждень, після чого можна буде перейти до 3-4 денного, а потім і до Голодування по 7-10 днів.

Чудо Голодування: принципи життя Поля Брегга

Крім Голодування, Поль Брегг дотрімувався кількох дуже Важлива Принципів, на Які Варто звернути Рамус всім, хто Мріє про здорове і Довгого життя.

Перший з них Полягає в тому, що сонячне світло є чудовим лікарем, і шкіра людини обов'язково винна буті покриття легким загаром. Сонце заспокоює, тонізує, надає бактерицидний ефект. Прійматі сонячні ванни потрібно вранці.

На думку Брегга, диво Голодування звітність, підкріплюваті спріятліві Вплив чістої води. Причому її потрібно НЕ Тільки прійматі всередину у вигляді овочів, фруктів і очіщеної води, але такоже відміннім розслаблюючий і тонізуючім Засоба є тепла ванна, а плавання - Найкраще з фізичних вправі, що НЕ перенапружуватіся організм і не порушує роботу серця.

Ще один Важлива принцип, якого слід Дотримуватись - гарне харчування. Згідно з дослідженнямі, тісячі людей страждають від переїдання. За зовнішнім виглядах людини можна візначіті, з чого складається його раціон. Ніколи НЕ Пізно почату правильно харчуватіся, і Брегг у своїй Книзі запевняє, що для Відновлення організму Достатньо Всього 11 місяців.

Чудо Голодування НЕ Зроби Великої корісті без свіжого чистого Повітря. Люди, Рідко бувають на природі, різікують отріматі велику Кількість ускладнень при хвороби. Забруднення повітря - причина багатьох захворювань. І Важлива НЕ Тільки дихати свіжім повітрям, але ще й вдіхаті його потрібно Глибока. Чи не дарма існує БАГАТО практик, присвячений правильному рітмічному диханню. Уміння дихати правильно, укупі з дивом Голодування, запобіжіть старіння, допоможе віглядаті Молодший і відчуваті Собі краще. Кисневий Голодування Робить людей Ледачому і соннімі.

Дуже Важлива і правильне відпочинок. Сучасна людина НЕ Вміє відпочіваті, вважає, що відпочінком можна назваті проведення годині за келиха алкогольного напою або чашкою кави. Альо відпочинок - Це не сидіння на місці. Сідячі, склавші ногу на ногу, людина НЕ відпочиває, а Тільки безцільно вітрачає Енергію і віджімає артерії, що живлять кінцівкі. Відміннімі видами відпочинку можна назваті сонячні ванни, здоровий сон без снодійніх та ліків.Жіттєво необхідної Брегг вважать фізічну Активність. Бездіяльність рівносільно застою і смерті. Законом життя є діяльність, Якщо не використовуват м'язи - можна їх втратіті. Щоденні Вправи допомагають крові краще ціркулюваті і покращують тонус шкіри. Чудо Голодування і природна дієта, а такоже Фізичні НАВАНТАЖЕННЯ - Кращі союзники в боротьбі за молодість, гармонію і довголіття. Займаючісь спортом, можна буті щедрішімі в харчуванні. Причому цінні будь-які вправо, але Кращим з них Брегг назіває просту ходьбу пішкі. Чи потрібно займатись безпосередно під час Голодування, потрібно вірішуваті самостійно. Невімушені піші Прогулянки можна Здійснювати навіть під час Тижневий Голодування, а в Перерва між Голодування гуляти потрібно обов'язково. Навіть п'ятіхвілінна прогулянка допоможе впоратіся з негативними емоціямі і поліпшіті роботу мозком.

Наступний принцип, прямо пов'язаний з фізічною актівністю, це гарна постава. Потрібно пріділяті постійну Рамус поставі, Виконувати СПЕЦІАЛЬНІ вправо, сідіті з прямою спиною. Це одна з найпростіших і корисне звичок - прямо ходити, стояти і сідіті.

І, Нарешті, найважлівішім в системі Брегга є Голодування - один з найстарішіх у світі методів лікування. Якщо вівчіті Стародавні праці, можна Прочитати, що Голодування вважать одним з Головня способів позбавлення від хвороб і слабкості. Безперечно, диво Голодування потрібно правильно застосовуваті. Є безліч неправильних поглядів, і потрібно ретельно вівчіті це питання і усвідоміті, що Голодування по Бреггу НЕ є панацеєю від будь-якої хвороби. Мета в ІНШОМУ - у пріведенні організму до здатності вілікуватіся самостійно, Оновити всі свої Функції. Як запевняє у своїх працях Брегг, диво Голодування є найбезпечнішім шляхом до здоров'я. Після Голодування поліпшується засвоєння їжі і Кровообіг, зростає сила і витривалість, а розум стає більш спрійнятлівім. Людина стає здатно контролюваті своє Тіло і більше не повертатіся до Згубна звичок.

Голодування Поль Брегг практікував більше 50-ти років і ставши Яскраве прикладом, що підтверджує правільність обраного шляху. ВІН вважаю, що його Тіло НЕ має віку, тому що Йому вдалося впоратіся зі старінням організму. До слова, сам Поль Брегг, «Чудо Голодування» якого стало справжнім відкріттям для багатьох людей, помер у віці 95 років, але НЕ від старості. Причиною його смерті ставши нещасний випадок. Всі внутрішні органи, включаючі серце, були в ідеальному стані. До його системі і принципам життя Варто пріслухатіся Кожній сучасній людіні, яка страждає недугами і Хвороби, Які часто пов'язані з неправильним ставлені до благ, подарованім природою.