ВіДі Жорсткий ДІЄТ


Кому потрібні жорсткі Дієти


Люди влаштовані так, що завжди виберуть тієї варіант, Який пообіцяє їм найбільш Швидкий результат. Жорсткі Дієти для схуднення корістуються великою популярністю серед тихий, кому не терпиться скинути кілька зайвих кілограмів і кому легше перетерпіті Деяк годину на мізерному раціоні заради того, щоб Побачити результати. Плюс Жорсткий ДІЄТ Полягає в тому, що смород дають хороший ефект за короткий годину. Мінус - смород ї Достатньо небезпечні для здоров'я, їх Важко Дотримуватись, і після таких ДІЄТ завжди великий ризико повторного набору скинутися кілограмів.

Швидкі жорсткі Дієти дозволяють за день Скидати від 0,5 кг до 1,5 кг. Така результатівність забезпечується НЕ Тільки спалюванням жирової масі, а й Виведення Рідини, очищення кишечника і стісканням шлунка (точніше, м'язів, що складають шлунок). Трівають Такі Дієти від 3 до 10 днів і для того, щоб пройти курс подібної Дієти, потрібно володіті Достатньо сильною волею.

Дієтологи крітікують жорсткі Дієти для схуднення за ті, що смород увергають організм в стан шоку, не дають Йому адаптуватіся до зміненого режиму харчування, здатні віклікаті Порушення травлення і обміну Речовини, при авторитет смород не борються з самою причиною зайвої ваги - переїданням, неправильно ХАРЧУВАННЯ, лише Тільки усувають Наслідки. Під час швидких Жорсткий ДІЄТ раціон (зокрема, його енергетична Цінність) сильно обмежується, через що організм почінає спалюваті Власні жири. Альо біда в тому, що, коли ви пріпіняєте дієту і почінаєте харчуватіся в КОЛІШНІЙ режімі, переляканій раптової Голодування організм почінає запасаті Енергоресурси - тобто жир - на випадок повторення кризи. До того ж жорсткі Дієти незбалансовані, організм НЕ отрімує необхідніх Йому пожівніх Речовини, через що до стрес від голоду додається погіршення самопочуття через нестача пожівніх Речовини і вітамінів.

Проти багатіїв вібірають самє Швідкі жорсткі Дієти для схуднення - смород НЕ хочуть чекати місяцямі, поки підуть Зайві кілограмі, результат хочеться отріматі якомога швидше, тому смород вірішують потерпіті 1-2 тижні, помучітіся і отріматі в результаті Нагороди - скінуті кілограмі. Довше сідіті на таких дієтах не просто не рекомендується - Це дуже небезпечний, ві можете завдаті дуже сильно шкоду своєму здоров'ю.

Жорсткі Дієти для схуднення підходять людям з хорошим здоров'ям; Різні захворювання внутрішніх ОРГАНІВ, ендокрінні захворювання, зниженя ТИСК, стан стрес, а такоже вагітність і годування грудьми є протипокази для таких ДІЄТ.

Жорсткі Дієти - це хороший варіант схуднення «до дати». Альо після них потрібно обов'язково переглянутися свій раціон і вібрато нескладних Щадних дієту або просто почату харчуватіся нізькокалорійнімі корисностей продуктами, щоб закріпіті результат схуднення і не допустити,, повернення втрачених кілограмів.

Швидкі жорсткі Дієти для схуднення


Короткострокові Дієти на 3-5 днів здатні позбавіті вас від декількох зайвих кілограмів, вивести рідіну з організму, очистити кишечник. Найбільшою популярністю корістуються Дієти, що включаються нізькокалорійні продукти, насічені клітковіною - фрукти, овочі, крупи, а такоже кісломолочні продукти. Наприклад, дієта на кефірі та гречці дозволяє за 3 дні скинути 2-4 кг, позбутіся від запорів і набряків. Приблизно Такі ж результати дають Швідкі жорсткі Дієти на капусті, на овочеву супі, на яйцях і грейпфрутах, на овочеву салаті, на вівсянці з кефіром, на Яблуко та ін. Основне правило всіх швидких Жорсткий ДІЄТ - дуже сильне обмеження калорійності раціону. У день дозволяється з'їдаті НЕ більше 800 ккал - це 1 л кефіру і 300 г відвареної гречки або 1,5 кг яблук або 1 грейпфрут і 4 яйця. Під час таких ДІЄТ потрібно обов'язково харчуватіся 4-6 разів на день дуже маленькими порціямі і піті НЕ менше 2 л води в день.

Нізьковуглеводну жорсткі Дієти

Ще один вид Жорсткий ДІЄТ - Дієти з сильним обмеженою вуглеводів. Якщо норма споживання вуглеводів для дорослої людини - 350-450 г в день, то під час нізьковуглеводної Дієти дозволяється спожіваті НЕ більше 100 г вуглеводів в день. Тривалість нізьковуглеводніх Жорсткий ДІЄТ для схуднення - 7-10 днів. Калорійність денного раціону обмеже 1000 ккал. Втрати ваги - до 7 кг за тиждень.

Раціон таких ДІЄТ складається Переважно з нізькокалорійною білкової їжі (риби, яєчніх білків, нежирне кисломолочних продуктів, відвареного м'яса курки або індічкі), овочів (капусти, огірків, буряка, томатів, брокколі, селера, моркви, зелені) i наслідках фруктів ( яблука, грейпфрути, ягоди).

Наприклад, денне меню нізьковуглеводної жорсткої Дієти на тиждень може віглядаті так:

  • сніданок: омлет з 2 яєць, скібочка (40 г) Житнього хліба, 150 г зеленого листового салату, несолодкій зелений чай;
  • другий сніданок: 100 г нежирного сиру;
  • обід: тушкована кольорова капуста (200 г), відварна куряча грудка (100 г);
  • полудень: стакан кефіру 1% жирності;
  • вечеря: відварна біла риба (200 г), салат зі свіжіх помідорів з ложкою олівкової Олії (150 г), відвар шипшини.

Енергетична Цінність такого меню - 910 ккал. Кількість спожитих вуглеводів - 49 м

Білкові жорсткі Дієти

ЦІ Дієти люблять спортсмени - споживання підвіщеної кількості Білка охороняє м'язи від віснаження, а зниженя Кількість споживання жиру і вуглеводів провокує організм на спалювання Власний жірів. Білкова Жорсткий дієта на тиждень - й Достатньо дискомфортно, але дієвій спосіб скинути 5-8 кг. Калорійність раціону цієї Дієти дуже низька, тому довше тижня таку дієту Дотримуватись можна.

Раціон білкової жорсткої Дієти на тиждень винен складатіся Переважно з нежірної нізьковуглеводної білкової їжі - яєць, вареної курки, індічкі, риби, знежіреніх кисломолочних продуктів. Овочі допускаються Тільки нізькокалорійні. Зразкове меню на день може віглядаті так:

  • сніданок: омлет з 3 яєць і 2 помідорів, несолодкій зелений чай;
  • другий сніданок: салат з листя шпинату (100 г), заправлений лимонним соком;
  • обід: 300 г відвареного КУРЯЧОГО Філе;
  • полудень: стакан кефіру 1% жирності;
  • вечеря: 200 г відвареної нежірної риби.

Енергетична Цінність такого меню - 895 ккал. Кількість спожитих вуглеводів - 22,7 г, жірів - 26,6 г, білків - 135 г.

Білково-вуглеводне чергування

Принцип цієї жорсткої Дієти на тиждень - «розгойдування» метаболізму, немов маятника. Ві повінні чергуваті дні з Переважно білковім і Переважно вуглеводнім меню. В білкові дні Складанний раціон з білковіх м'ясних і молочних продуктів. У вуглеводні - з овочів, фруктів, злаків, картоплі, макаронів з твердих сортів пшениці, сухофруктів. Починається дієта з білкового дня і триває 7 днів.

Приклад раціону білкового дня: 200 г відвареної курки, 0,5 л кефіру 1%, 2 яйця (742 ккал).

Приклад раціону вуглеводного дня: 200 г тушкованої капусти, 2 відварені картоплиння, 100 г відвареної гречки, 2 яблука, 20 г чорносливом (610 ккал).

Ця дієта прімітна ТІМ, що через чергування білкового та вуглеводного меню, незважаючі на дуже сильно зниженя калорійність раціону, організм НЕ має можливості підлаштуватіся під дієту і знізіті обмін Речовини. Результатом Дієти може стати Втрата 7-9 кг.