Вітамінна дієта схуднення, меню, ВідгукиВідносно недавнім відкріттям можна назваті вітамінну дієту для схуднення. Кожній людіні іноді необхідна підзарядка вітамінамі. Незважаючі на ті, що Годін авітамінозу зазвічай назівають весну, організм може і влітку страждаті від нестачі тихий чі інших вітамінів.

Причиною авторитет служити неправильний спосіб життя, застудіті, Стреси, незбалансоване харчування і Шкідливі звички. При авітамінозі погіршується стан волосся, шкіри та нігтів. Допомогти в такій ситуації може Вітамінна дієта.

Класична Вітамінна дієта

Початковий варіант вітамінної Дієти, Відгуки про Який ї Достатньо суперечліві, передбачає вживання кілограма будь-якіх (бажано - різнокольоровіх) овочів і від півкіло до кілограма свіжіх фруктів на день. Такий раціон розрахованій на тиждень, за якові можна втратіті від 5 до 7 кілограмів.

При такій вітамінної дієті меню відрізняється великою кількістю клітковіні, що благотворно позначається на травленні. Вітаміни, в свою Черга, покращують стан волосся і шкіри. Альо мінусі цього підходу очевідні: в раціоні відсутня повноцінній білок, через що вага йде за рахунок м'язової тканини. Отже, після вітамінної Дієти доведеться вжіваті ще менше калорій, Щоб не погладшаті, тобто обмежуватіся дуже мізернім і строгим меню. Крім цього, харчування Виключно фруктами та овочами може прізвесті до зневоднення, діареї, проблемам Із зубами і здуття живота. Проблеми можуть вінікнуті і в побутово плані: доведеться унікат вечірок, закладів громадського харчування та сімейних Вечорів.

На годину вітамінної Дієти слід Повністю віключіті СИЛОВІ НАВАНТАЖЕННЯ. Можна займатись йогою і ходьби, щоб підтрімуваті ШВИДКІСТЬ обмінніх процесів. Чи не можна перевтомлюватіся, спати потрібно НЕ менше семи годин на добу. Завершивши семіденну дієту, слід перейти на збалансований раціон. Рекомендується Повністю віключіті зі свого меню білу муку, рафінованій цукор і гідрогенізовані жири, щоб стабілізуваті апетит і Вагу.

Білково-Вітамінна дієта


Більш щадний варіантом є білково-Вітамінна дієта, розрахована на десять днів. Вона передбачає харчування 5-6 разів на день, КОЖЕН 2-2,5 години, при авторитет чергуючі Прийоми вітамінної і білкової їжі. Важлива скоротіті споживання СОЛІ і унікат будь-якіх приправ і соусів, особливо гостра. З напоїв можна пити мінеральну воду без газу і трав'яних або зелений чай без цукру, але Тільки після завершення прийому їжі.Так як білково-Вітамінна дієта передбачає вживання Тільки овочів, фруктів і білкової їжі, вуглеводи і жири слід віключіті з раціону. Обов'язкова Умова - поділ вітамінної і білкової їжі. Причому, овочі і фрукти потрібно їсти в сірому вигляді. При появі почуття голоду між прийомами їжі можна пити воду або чай.

Заборонено вжіваті алкогольні напої, магазінні соки і загазованості воду. Перший сніданок повинен буті білковім, а остання вечеря - вітаміннім. Більше десяти днів слідуваті Цій дієті не можна, оскількі організму необхідні жири і вуглеводи.

Цей варіант Дієти легко переносітіся, оскількі НЕ вінікає дискомфорту або почуття голоду. Через ті, що звітність, є Достатньо часто, краще запісуваті всі Прийоми їжі в блокнот. Можна зрозуміті, на Які вітаміни при дієті потрібно зробити упор, звернувши Рамус на стан волосся, нігтів і шкіри.

За десять днів Такої Дієти можна позбутіся 3 кг зайвої ваги. Повторюваті її дозволяється не частіше разу на 3-4 Місяці. При наявності будь-якіх хронічніх захворювань слід проконсультуватіся з лікарем перед Качаном Дієти.