Водна дієта - правила і результатиВтом перебирати Всілякі Дієти в надії знайти «ту саму», яка допоможе вам віграті бій з осілімі на Вашому тілі Зайве кілограмамі? Набридло, що після виходе з чергової багатообіцяючою методики схуднення все скинутися непосильною працею повертається з дівовіжності швідкістю?

Втом перебирати Всілякі Дієти в надії знайти «ту саму», яка допоможе вам віграті бій з осілімі на Вашому тілі Зайве кілограмамі? Набридло, що після виходе з чергової багатообіцяючою методики схуднення все скинутися непосильною працею повертається з дівовіжності швідкістю? Ві НЕ самотні. На жаль, подібні проблеми Знайомі Багат худне. І, що найпрікріше, без раціонального підходу до процесів, спрямованостей на спалювання жирових запасів в нашому організмі, вібрато з цього замкнутого кола «скинули-набрали» Неймовірно складно. Авторитет тлі водна дієта може стати справжнім порятунку. Мова НЕ йде про Голодування на воді. Під водної дієтою для схуднення розуміється нормальний режим харчування з контрольованім вживанию чістої питної води.

Чому вода допомагає схуднуть

Ві заміслюваліся, чому влітку худне легше? Безумовно, певне Значення мают підвіщена фізична Активність і раціон, багаті свіжімі фруктами та овочами. Альо НЕ залішімося роль відіграє змінівся питна режим. Більше п'єте - легше худнете. Правда, водна дієта передбачає Дотримання Деяк правил, а не безконтрольного поглинання цілющої вологи у Величезне кількостях.

Вода - основний провідник пожівніх Речовини і кисня в Клітини людського організму, Який, до речі, складається з води на 80%. Недоодержуючі воду в потрібному Йому кількості, наш розумний організм почінає економіті. У міжклітінному просторі накопічується Рідина, що провокує набряклість і набір зайвої ваги. Сповільнюються травні процеси, що загрожує НЕ Тільки збільшенням кілограмів, але І віказав різніх захворювань.

У відгуках про водної дієті Неодноразово згадується, що Дотримання рекомендованого питного режиму благотворно позначається на загально самопочутті, покращує стан шкіри і волосся, допомагає боротися з хронічною втом і дратівлівістю.

Крім того, будучи відміннім Розчинник, вода спріяє очищення крові і кишечника від токсінів і шлаків, Які накопічуються через нездорового способу життя.

Суть водної Дієти


Перше, головне правило водної Дієти Полягає в тому, що говорячі «вода», ми маємо на увазі «вода». Не чай, кава, газовані напої або, ТІМ більше, алкоголь, а самє воду вимагає наш організм.

Щодня звітність, віпіваті НЕ менше 1,5 літрів чістої питної води без газу. В ідеалі - артезіанської, багатої корисностей мікроелементамі. Це правило Діє в будь-який час, Незалежності від того, чи дотрімуєтеся ві в Зараз водної або Який-небудь Інший Дієти або зовсім НЕ контролюєте режим харчування.

При водної дієті для схуднення Кількість води, необхідне вам на добу, візначається за однією з двох формул:

  1. Поточний Вагу ділімо на 20. Результат - Кількість води в літрах.
  2. Поточний Вагу множимо на 40. Результат - Кількість води в мілілітрах.

Так, людина вагою 60 кілограмів по першій Формулі винен на водній дієті віпіваті 3 літри води на добу, по другий - 2,4 літра. Ві Вільні вібіраті формулу на свій Розсудів, але НЕ забувайте, що надмірне вживання води може спровокуваті збої в роботі організму. «Екстремального» водна дієта допустима Виключно для осіб, Які впевнені у своєму здоров'ї.

Правила водної ДієтиКоженая ваш день винен почінатіся і закінчуватіся Склянка води. Інша Кількість розподіляється Протяг дня на рівномірні Прийоми. Піті бажано за 20-30 хвилин до прийому їжі або через годину-півтори після. В ІНШОМУ випадка можна спровокуваті уповільнення метаболізму - тобто добитися ЕФЕКТ, протилежних очікуваному.

Часто ми плутаємо сігналіз, Які наш організм подає нам при голоді й спразі. Тому відчувші, що захотілося перекусіті, Спробуйте Віпітено склянку води. Якщо через півгодіні Відчуття голоду не пройде, поїжте (намагайтеся унікат жирних, солодких і борошняніх страв). Замініть звічні перекушуванням на зразок чаю з тістечком або печиво Склянка води.

Переважно вжіваті воду кімнатної температури. Так ві зможете пріскоріті прояв результатів водної Дієти.

Чи не пийте «залпом», смакуйте КОЖЕН Ковток, вдумліво насолоджуючісь пріємнім смаком чістої води.

Перемежовуваті 2-3 тижні водної Дієти місяцем Перерва (під час якого питна режим передбачає вживання НЕ менше півтора літрів води на добу).

Результатівність водної Дієти

Захоплені Відгуки про водної дієті БАГАТО в чому пов'язані з її простотою і ефектівністю. Дійсно, що може буті простіше, ніж переглянутися свій питна режим. Прідбаті якісний фільтр для очищення водопровідної води або запастися хорошим бутільованої водою без газу - не проблема. Чи не потрібно глобально перебудовуваті звичних раціон, Дотримуватись строгі, складні і не завжди Безпечні рекомендації щодо харчування, міняті свій уклад життя.

Три тижні Дотримання описаного режиму вживання води дозволяють втратіті до 8 кілограмів. «Пийте і худніть» - це головна ідея водної Дієти для схуднення.