Вихід з Голодування - основні правилаПравильний вихід з Голодування є дуже Важлива частина самого процеса Голодування. Помилки авторитет етапі можуть НЕ Тільки звесті всю Користь нанівець, а й завдаті Сильної Шкоди здоров'ю. Для того щоб отріматі від Голодування максимальний ефект, потрібно Дотримуватись Деяк Важлива правил.

Основні правила виходе з Голодування

Незалежності від того, скільки чати Голодування, что нельзя відразу ж повертатіся до звічайній раціону, а особливо - налягаті на жирну і смаженню розпочалась, а такоже продукти з скроню кіслотністю. Альо як віходіті з Голодування правильно?

Є три основних принципи:

  • поетапна Збільшення порцій;
  • дробового харчування;
  • складання раціону з рослинної і молочної їжі.

Якщо Голодування НЕ Було трівалім, повернутися до звічайній раціону можна й Достатньо Швидкого, але Тільки якщо віключіті з нього Важка розпочалась: яйця, м'ясо, гриби, рибу, горіхи, бобові. У авторитет випадка продовжу процес синтезу білків, і ефект від Голодування виявили більш помітнім.

Наслідки неправильного виходе з Голодування


Щоб більш відповідально підійті до того, як правильно війта з Голодування, Варто знаті про Можливі проблеми, що віклікаються Помилка авторитет етапі.

Дуже часто явищем після трівалого Голодування є запори. Зазвічай така проблема вінікає у початківців, і вірішіті її можна допомогою чистки кишечника. Якщо вихід з Голодування супроводжується прийому важкої їжі, можливо здуття живота. Швидке введення в раціон СОЛІ може спровокуваті затримки сечовіпускання. Для того щоб унікнуті цього, Варто на Якийсь годину відмовітіся від солоної і гострої їжі.

Крім того, вихід з Голодування може віклікаті незначні Болі в суглобов. Зазвічай це віклікано відсутністю кальцію в їжі. Слід поступово розшірюваті раціон, заправляючі овочеві і круп'яні страви Рослин маслом. Справити і и з таким ускладненням допоможе масаж.

Під час Голодування зніжується фізична Активність організму, і її різке Підвищення віробляті до Запаморочення і загально нездужання. Приплив сил, що з'являється при Першому прійомі їжі - оманліве явищем. Чи не Варто Швидко приступати до важкої роботи, краще почекаті кілька днів до повного Відновлення сил.

Вихід з трівалого ГолодуванняІснує БАГАТО різніх відів Голодування, і Відгуки досвідченіх людей допоможуть візначітіся з найбільш підходящім варіантом. Само собою, чим довше Голодування, ТІМ складніше воно переносітіся, і ТІМ більш годині займає вихід з нього. Зазвічай рекомендується втрачають на це Стільки ж часу, скільки на самє Голодування.

Як віходіті з Голодування, якщо воно чати більш п'яти днів? Цей процес слід Розбита на три етапи.

На Першому етапі раціон потрібно складаті з розбавленіх водою фруктових та овочевих соків. Причому, соки з м'якоттю віключаються. Особливо корисний в Перші дні лимонний сік з додаванням меду. Потім можна переходіті до нерозбавленім сокам, обов'язково свіжім.

На ІНШОМУ етапі виходе з Голодування в меню можна Включити цільні фрукти, а такоже овочі у вигляді супів і салатів без СОЛІ і масла. До фруктам при бажанні можна Додати Трохи лимонного соку та меду.

Третій етап дозволяє включати в раціон молочні та кісломолочні продукти, крупи. Харчування до цього моменту стає чотіріразовім.

Слід якомога довше відмовлятіся від м'яса, жирних і борошняніх продуктів, замінюючі їх нежірної рибою, горіхамі і грибами. Якщо при віході з Голодування ставити зривом, потрібно якомога швідше взяти Собі в руки і продовжіті розпочато.

Як віпліває з відгуків на Голодування, правильно завершивши процес, можна позбутіся зайвої ваги і очистити організм. Особливо Важлива стежіті за якістю і свіжістю вживаних продуктів.