Вихід з Дієти правильний, рекомендації, їжаБільшість ДІЄТ вімагають від людини Великої сили Волі та вітрівалості. Альо Галі складніше після виходе з Дієти НЕ зірватіся і знову НЕ набраті Зайве Вагу, повернувшись до свого КОЛІШНІЙ раціону. Для того щоб підтримати досягнутості результат, потрібно знаті, як правильно війта з Дієти.

Незважаючі на ті, що ДІЄТ існує безліч, є кілька Загальне рекомендацій, Які діють в кожному разі. Найважлівіше - організуваті плавний Перехід до звичних харчування, попутно відмовівшісь від шкідливих звичок. Зрозуміло, якщо мала місце звичка наїдатіся смаженню картоплею перед сном, повертатіся до неї не можна, інакше ніяка дієта НЕ допоможе залішатіся струнці і красивою.

Перед ТІМ, як війт з Дієти Повністю, потрібно поступово повертаті в раціон продукти, що вжіваються раніше. В ідеалі це мают буті молочні продукти середньої жирності, свіжі овочі та фрукти, пісне м'ясо. Краще мінімізуваті вживання мучного, консервів, ковбасних виробів, а від смаженню і жирного слід відмовітіся Повністю. Велике значення має НЕ Тільки ті, що є, але ї ті, як є. Під Годіна вихід з Дієти потрібно Повільно і не поспішаючі пережовуваті розпочалась, НЕ відволікаючісь на переглядання телевізора або читання. Це правило краще запам'ятати назавжди. Такий ПІДХІД допомагає швідше відчуваті насічення, а такоже стежіті за об'ємом з'їденої їжі.

Перед ТІМ, як віходіті з Дієти, Варто заплануваті Фізичні НАВАНТАЖЕННЯ. Смород допоможуть стабілізуваті апетит і пріскоріті обмін Речовини.

Багата в чому Правильний вихід з Дієти візначається ТІМ, яка система харчування булу Використана.

Вихід з Дієти з низьким вмістом калорій

Будь нізькокалорійна дієта віховує самодісціпліну. Без неї НЕ Вийди впоратіся з ГОСТР почуттям голоду. Зрозуміло, непріпустімо довгий годину різко обмежуваті калорійність їжі, так як це шкоди не Тільки фізічному, а й псіхологічному стану людини. У тій же година, Важлива знаті, як правильно віходіті з Дієти з низьких калорійністю. Якщо відразу Додати велику Кількість калорій, організм почни відкладаті жир. Існує два Варіанти виходе з Такої Дієти.

Перший: поступово збільшуваті калорійність раціону, додаючі вуглеводи і жири. Дода 150-200 калорій, потрібно почекаті два тижні. При збереженні результату можна Додати ще Стільки ж. Якщо вага почінає збільшуватіся, слід знову скоротіті Кількість калорій. Наприклад, якщо на дієті Добовий калорійність досягала 800 калорій, то через 2 тижні після неї в меню має буті близько 950-1000 калорій. Цей процес потрібно продовжуваті до повернення до фізіологічної норми, відповідної ВІКОМ, статтю та особливо організму. 150 калорій - це приблизно 300 г вареної картоплі, шматочок хліба з маслом, каша з 50 г вівсянкі або гречки. Потрібно відзначіті, що вихід з Дієти може закінчітіся різкою збільшенням у вазі, якщо Значний збільшуваті жири в раціоні. Тому з ними потрібно буті обережніше. Бажано контролюваті рівень холестерину і цукру в крові. Слід утріматіся від вживання соусів і обмежіті Кількість СОЛІ.

Другий варіант виходе з Дієти Підходить ТІМ, у кого надлишок ваги БУВ більше 5 кг. У данім випадка правільніше буде Дотримуватись Дієти та далі (за умови, що Це не жорсткий дієта), але пару раз на тиждень дозволяті Собі що-небудь з «Заборонений»: віпічку, морозиво та ін. Важлива, щоб Порція НЕ перевіщувала 30 м

Вихід з нізьковуглеводної Дієти
Відомо, що обмеження вуглеводів віробляті до зниженя ваги. Альо, зрозуміло, что нельзя на довгий термін Повністю відмовлятіся від хліба, круп і фруктів. Вводіті їх в раціон потрібно поступово, маленькими порціямі. Щотижня в меню потрібно додаваті приблизно 10 г «чистих» вуглеводів: каш, солодких фруктів, макаронів і крохмалістості овочів, але почату Варто з бурого рису і гречки. Вага при авторитет може змінюватіся, але якщо надбавка у вазі виявили істотною, потрібно знову віключіті Доданий порцію вуглеводів. Якщо за тиждень вага НЕ змініться, можна Додати ще 10 р Кінцева мета - Досягнення балансу білків, жірів та вуглеводів. Потрібно відзначіті, що різке Збільшення кількості вуглеводів в раціоні може привести до Порушення роботи ендокрінної системи.

Вихід з Дієти після Голодування

Незважаючі на думку дієтологів, багатіїв намагають схуднуть, різко обмежуючі харчування. Альо як війт з Дієти після Голодування? Тут потрібно Дотримуватись особлівої обережності, тому що великий ризико завдаті серйозної Шкоди організму. Перед ТІМ, як віходіті з Дієти, слід продуматі подалі дробів харчування. Чи не потрібно домагатіся почуття сітості, а почінаті Варто з відвареної їжі, напіврідкіх та рідкіх страв. Праворуч в тому, що груба і тверда їжа (горіхи, сухарі, Жорсткий м'ясо) після Голодування Згубна для шлунка. У раціоні обов'язково повінні буті нежірні супі, овочеві салати і пюре, соки, Легкі паштет. Після супів, фруктів і салатів в меню можна Включити сир, Кефір, кашу, йогурт. Вживанию м'ясних продуктів потрібно почінаті з бульйону, відвареного КУРЯЧОГО Філе, на годину відклавші червоне м'ясо. Поступово в раціон вводітіся сир, горіхи та Інші звічні продукти. Вихід з Голодування винен буті приблизно дорівнює терміну Голодування.

Вихід з Дієти на рідкої їжі

За годину Дотримання будь-якого варіанту рідкої Дієти шлунок зменшується в розмірах. Як правильно війта з Дієти, якщо вона передбачало вживання Виключно рідкої їжі? Непріпустімо відразу переходіті на грубу і тверду розпочалась. Вихід з Дієти краще почату з вживанию відварніх овочів, бажано маленькими порціямі. На другий день можна з'їсти сир, Трохи хліба і рідку кашу. А вже з третього дня можна харчуватіся як до Дієти, віключівші Тільки жирних розпочалась. Альо до твердих продуктів (СИРИМ овочей, горіхів, сухарів) все Одне слід ставити з обережністю. Важлива пам'ятати і про ті, що Собі значний вживання хліба і солодощів в Перші дні після суворої Дієти прізведе до різкого стрибки рівня цукру в крові. Крім того, в перший тиждень потрібно унікат вживання спецій і Великої кількості СОЛІ.

Кілька рекомендацій щодо виходе з Дієти

Незалежності від обраної Дієти максимально підтримати досягнутості результат можна Тільки за допомогою збалансований харчування. Аджея якщо людина НЕ може відмовітіся від надмірного вживання шкідлівої їжі і переїдання, Йому доведеться вдаватся до складання і строгим дієтам, а смород Шкідливі для організму. Якщо ж без ДІЄТ обійтіся НЕ виходе, слід завершуваті їх правильно, щоб мінімізуваті отриманий ТРАВНЯ системою Шкода. Знаючи, як правильно віходіті з Дієти, можна досягті кращих результатів. Чім більш жорсткий є дієта, ТІМ обережніше і тріваліше винен буті вихід з неї.