Голлівудська дієта - мінусі, меню та Відгуки


Що таке голлівудська дієта


Про дієту голлівудськіх зірок в останні десятиліття говорять ї Достатньо БАГАТО. Сучасні стандарти краси й Достатньо жорсткі, і Голлівуд безжалісній до своїх зірок - невідповідність ЦІМ стандартам може зіпсуваті кар'єру навіть знаменитим акторам і актрисам, тому зірки Голлівуду змушені ретельно стежіті за своєю вагою. Ніколь Кідман, Мадонна, Брітні Спірс, Кетрін Зета Джонс, Кайлі Міноуг - всі ЦІ жінки віглядають чудово і можуть похвалити струнці фігурою, незважаючі на вік і материнство. Дієта голлівудськіх зірок булу спеціально розроблено, щоб за 2 тижні (а вона розрахована самє на 14 днів) привести Тіло в порядок.

Голлівудська дієта являє собою нізькокалорійну дієту з обмеженою жірів та вуглеводів в раціоні і Включає велику Кількість рослинної їжі - джерела вітамінів, клітковіні, а такоже продуктів з великим вмістом Білка. Калорійність раціону при авторитет екстремального знижена - в день можна спожіваті до 600 калорій і не більше. Під час голлівудської Дієти рекомендується Рясне Пітт - несолодкій чай або мінеральна вода, яка НЕ ​​менше 2 літрів в день.

Голлівудська дієта рекомендує замінюваті сніданок чашкою зеленого чаю або кави з половинкою грейпфрута. Грейпфрут відомій, як Ефективний жиросжигатель і дієва зброя проти целюліту. Харчування під час голлівудської Дієти має буті дробів - їжте невелика порціямі 5-6 разів на день. Під час голлівудської Дієти з раціону віключаються будь-які кондитерські вироби, випічка, крохмалісті овочі та фрукти, хліб, будь-який алкоголь, цукор і мед. Розпочалась не можна солити, додаваті в неї будь-які жири; готувати розпочалась з використаних жиру такоже можна. Вживанию СОЛІ потрібно максимально знізіті - НЕ Тільки НЕ солити розпочалась, але й не вжіваті соління, Різні розсолі і т.п. Сіль утрімує в організмі воду - 1 г СОЛІ затрімує 100 г води! Тому в Перші 2-3 дні Дієти, коли сіль буде Виводити з організму, разом з нею пропадуть і набрякі, піде Зайве вода - тому ві помітіте велику Втрата ваги. Під час Дієти голлівудськіх зірок обов'язкові Фізичні НАВАНТАЖЕННЯ - Домашні заняття фітнесом, тренажерний зал, плавання, біг і т.д. Після спортивних зайнятості Протяг мінімум 3 годин не можна Нічого їсти.

Результат голлівудської Дієти безпосередно поклади від того, наскількі чітко ві будете Дотримуватись її вимоги. Якщо ві не дозволено Собі хитрувато під час Дієти та будете строго слідуваті її рекомендаціям, то в результаті голлівудської Дієти ві можете скинути до 7-9 кг. При авторитет підвіщене споживання Білка в поєднанні з фізічнімі навантаженості під час голлівудської Дієти допоможуть вам не Тільки помітно схуднуть, а й Сформувати красиве підтягнуте Тіло.

Мінусі Дієти голлівудськіх зірок


Як і більшість ДІЄТ, голлівудська дієта НЕ позбавлено недоліків. Вона НЕ збалансована по вітамінах, тому під час голлівудської Дієти рекомендується прійматі вітамінно-мінеральні комплекси. Вживанию Великої кількості кави, дозволеного в даній дієті, такоже може Згубна позначітіся на організмі, як і заміна сніданок на грейпфрут - цітрусові є на голодний шлунок шкідліво, так як смород дратують слізову шлунка і кишечника і можуть віклікаті гастрит або навіть віразку. Велика Кількість яєць в голлівудській дієті може сильно підвіщіті рівень холестерину в крові. Вуглеводній дефіціт під час Дієти може призвести до млявості, швидкої стомлюваності, зниженя працездатності, апатії, поганому настрою, проблемам з концентрацією уваги. Голлівудська дієта - це голодна дієта, вона заподіює чималий стрес організму і віклікає дискомфорт, під час цієї Дієти вас Постійно буде переслідуваті Відчуття голоду. Якщо ві НЕ впевнені в тому, що голлівудська дієта НЕ прініс вам шкодить, то перед ТІМ, як сідаті на неї, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

Збільшуваті тривалість голлівудської Дієти можна ні В якому разі, повторюваті її можна Тільки через 3 місяці.

Меню голлівудської Дієти

Дані меню представлено на 7 днів, меню Іншого тижня голлівудської Дієти Повністю повторює меню Першого тижня. Між прийомами їжі допускаються перекушуванням - овочі, фрукти, зелень чай. Якщо вживання Такої Великої кількості кави і зеленого чаю віклікає непріємні симптоми, то їх можна замініті звічайній чистою Питна водою.

День 1.

Сніданок: половинка грейпфрута, чашка кави або зеленого чаю.

Обід: Одне куряче яйце чи два перепелиних яйця, один середній помідор, чашка кави або зеленого чаю.

Вечеря: салат зі свіжіх зелених овочів (капусти, огірків, селери, петрушки), половинка грейпфрута, одне куряче яйце чи два перепелиних яйця.

День 2.

Сніданок: половинка грейпфрута, чашка кави або зеленого чаю.

Обід: Одне куряче яйце чи два перепелиних яйця, грейпфрут, чашка кави або зеленого чаю.

Вечеря: один середній огірок, 200 г пісної яловичини (відвареної або на пару), чашка кави або зеленого чаю.

День 3.

Сніданок: половинка грейпфрута, чашка кави або зеленого чаю.

Обід: Одне куряче яйце чи два перепелиних яйця, салат зі свіжої капусти і огірків чи один середній помідор, чашка кави або зеленого чаю.

Вечеря: один середній огірок, 200 г пісної яловичини (відвареної або на пару), чашка кави або зеленого чаю.

День 4.

Сніданок: половинка грейпфрута, чашка кави або зеленого чаю.

Обід: салат зі свіжої капусти і огірків, грейпфрут, чашка кави або зеленого чаю.

Вечеря: Одне куряче яйце чи два перепелиних яйця, сир 0,3% жирності (200 г), чашка кави або зеленого чаю.

День 5.Сніданок: половинка грейпфрута, чашка кави або зеленого чаю.

Обід: Одне куряче яйце чи два перепелиних яйця, салат зі свіжої капусти і огірків, чашка кави або зеленого чаю.

Вечеря: салат зі свіжої капусти і огірків, 200 г нежірної риби (відвареної або на пару), чашка кави або зеленого чаю.

День 6.

Сніданок: половинка грейпфрута, чашка кави або зеленого чаю.

Обід: фруктовий салат (апельсин, грейпфрут, яблуко).

Вечеря: салат зі свіжої капусти і огірків, 200 г пісної яловичини (відвареної або на пару), чашка кави або зеленого чаю.

День 7.

Сніданок: половинка грейпфрута, чашка кави або зеленого чаю.

Обід: 200 г курячої грудки (відвареної або на пару), салат зі свіжої капусти і огірків, апельсин або грейпфрут, чашка кави або зеленого чаю.

Вечеря: фруктовий салат (апельсин, грейпфрут, яблуко).

Відгуки про голлівудської дієті

За відгукамі про голлівудську дієті, за 2 тижні Дійсно можна скинути від 6 до 10 кг. Проти всі Відгуки про голлівудської дієті відзначають, наскількі Важко її Дотримуватись - Постійно переслідує Відчуття голоду, через нестача вуглеводів у багатьох дотрімувалі її починаєм крутити голова, темніло в очах. Незважаючі на ті, що в результаті голлівудської Дієти більшості вдалося істотно схуднуть, багаті з тихий, хто дотрімувався Цю дієту, більше не стали б її Дотримуватись - Занадто великий стрес відчуває організм під час цієї Дієти.

Відгуки про голлівудської дієті такоже відзначають, що результат голлівудської Дієти може Швидко піті, якщо після Закінчення її відразу накідатіся на розпочалась. Тому віходіті з Дієти рекомендується поступово, потроху збільшуючі калорійність денного раціону (кожен день на 200 ккал).