Голодування - методики, види, Відгуки


Трохи про Голодування


Голодування як спосіб очищення організму, оздоровлення та схуднення СтрімКо набірає популярність. Всі більш людей пробують голодувати, і все більше позитивних відгуків про Голодування можна почути. Голодування допомагає НЕ Тільки скинути кілька зайвих кілограмів, але і очистити організм від токсінів, актівуваті пріховані сили організму, омолодіті і оздоровіті свій організм, позбутіся багатьох захворювань, зняти стрес і Змінити свій спосіб життя. Енергія, яка вітрачається ЛЮДИНОЮ зазвічай на травлення і Виведення непереробленіх залишків їжі, під час Голодування спрямована на глибинні процеси очищення та відновлення організму. Організм лікує сам себе, ВІН позбавляється від Хворов та дефектних клітін, а замість них віробляє здорові Сильні Клітини. Після Голодування людина відчуває себе здоровішімі і молодший.

Альо голодувати потрібно правильно.

Голодування - це не просто відмова від їжі. Існують Різні методики Голодування, Які мают свої правила - якщо голодувати необдумано, то замість корісті можна заподіяті своєму організму Шкода.

Методики Голодування


Залежних від терміну Голодування існують як короткострокові методики Голодування - на 1, 3, 7, 14 днів, так і трівалі - до декількох місяців. Є такоже Голодування до кризу (ацидотический криз - це момент, коли організм Повністю вімікає ТРАВНЯ систему і перебудовується на Внутрішнє харчування), каскадний Голодування (чергування «Сітіхів» і «голодних» днів), сухе Голодування (з повним відмовою НЕ Тільки від їжі, але ї від води) та ін.

Існують такоже авторські методики Голодування, Такі як Голодування по Міколаєву, Голодування по Бреггу, Голодування по Бройса, Голодування по Шелтону, Голодування за Малаховим, Голодування по Оганян, Голодування по Войтовичу, Голодування за Єрофєєвім, Голодування по Столешникова та ін.

Деякі з ціх методик Голодування ми розглянемо більш докладно.

Голодування за Міколаєву

Тривалість Голодування по Міколаєву ставити від 20 до 40 днів. Само голоданіедолжно відбуватіся в стаціонарі під ретельнім наглядом медіків. Особливості методики Голодування по Міколаєву складаються в ЩОДЕННИЙ застосуванні очисних клізм, масажу і Самомасаж, водних процедур і фізіотерапії. Обов'язково звітність, Здійснювати щоденні Прогулянки на свіжому повітрі. Під час Голодування по Міколаєву (На Відміну Від Класичного Голодування) дозволено вжіваті відвар шипшини.

Перед Качаном Голодування по Міколаєву пацієнт обов'язково проходити обстеження для Виявлення можливости протипоказань і визначення терміну Голодування.

Вранці пацієнтам робиться очисні клізма і ванна з масажем, після чого настає сніданок, за Яким смород віпівають відвар шипшини. До обіду пацієнті проводять годину на свіжому повітрі за заняття діхальною гімнастікою. Під час обіду такоже можна пити відвар шипшини або воду. Через день у Хворов відбуваються фізіотерапевтічні та Водні процедури. У вільний час займаються працетерапією, чітані, якімісь хобі.

Вихід з Голодування по Міколаєву відбувається такоже у стаціонарі, за Особливе дієті, під лікарськім наглядом.

Голодування за Оганян

Ця методика спрямована на очищення організму від усіх шлаків і токсінів. Напередодні Голодування пацієнт пріймає послаблюючій сольовій розчин і лягає з грілкою в області печінкі (на правий БІК) на годину. З ранку такоже звітність, зробити клізму.

Тривалість самого Голодування по Оганян ставити від 1 до 2 тіжнів. Під час курсом Голодування дозволено вжіваті відварі трав (м'яти, мелісі, подорожника, валеріані, шавлії, материнки, чебрецю, деревію, мати-й-мачухи, ромашки, Польового хвоща, кропиви, спориш, пустирник, календула) з медом, а такоже свіжопріготовані соки з лимона, калини, вишні, кизилу, гранату та смородини. Щодня слід віпіваті НЕ менше 3 л трав'яного відвару і до 3 склянок соку. Щодня потрібно Проводити очисні клізмі.

Під час Голодування по Оганян можуть вінікнуті Такі симптоми, як наліт на язіці (його потрібно зчіщаті), Нудота і блювота (патенти, проміваті шлунок допомогою води з сіллю), кашель з мокротою, віділення слизу з організму. Це Виходять токсини.

Вихід з Голодування по Оганян ПОЧИНАЄТЬСЯ з вживанию протертих свіжіх фруктів, через 4 дні в раціон можна Додати протерті овочеві салати, потім - печені та варені овочі. Через 2 місяці можна вводіті в раціон крупи.

Голодування за Бройса

Лікувальне Голодування по Бройса триває 42 дні. Під час Голодування можна вжіваті до 500 мл соку з моркви, картоплі, селери або буряка, а такоже відварі і настої на Основі шавлії і герані, нірковій чай. Автор цієї методики, англієць Рудольф Бройс, стверджує, що за допомогою такого Голодування можна вілікуваті навіть рак. У всякому разі, за допомогою Голодування по Бройса Вже Дуже багато людей змоглі істотно поліпшіті своє здоров'я.Під час Голодування по Бройса, якщо вживання Тільки соків і настоїв переносітіся пацієнтом Важко, допускається Включити в раціон цібульній суп, приготовання за Певної рецептом. Одну Цибулини з лушпінням потрібно дрібно нарізаті, обсмажіті в Олії до золотистого кольору, Додати 500 мл холодної води і будь-який рослинний бульйон або овочевий відвар, і варити цибулю до повного розварювання; потім суп потрібно процідіті і вжіваті разом з соками і трав'яних настоями.

Віходіті з Голодування по Бройса звітність, такоже поступово - спочатку слід вжіваті Тільки рідку і напіврідку Рослин розпочалась, потім - протерті. Поступово в раціон можна включати відварні і печені овочі, каші, білкову розпочалась.

Голодування за Столешникова

Метод Голодування по Столешникова опісів у Книзі «Як повернутися до життя». У ній професор Столешников розповідає про свою методику, за основу якої ВІН взявши Голодування Мойсея, описание в Старому Завіті Біблії. Мойсей голодував 40 днів, коли отримувалася 10 заповідей від Бога, і все, що ВІН вживалися - це вода. Таким чином, Столешников під час Голодування рекомендує необмежено пити Джерельна, Колодязне або мінеральну воду без газу; тривалість ж Голодування людина візначає для себе самостійно, але цею Термін винен буті більше 2 днів.

Під час Голодування по Столешникова очіщаються, в Першу Черга, печінку і нирки, а такоже кишечник. Такоже віводяться токсини, СОЛІ, Отрута з тканин тіла.

Голодування за Столешникова - це і є класичне Голодування з повним відмовою від їжі і вживанию Тільки чістої води.

На Качану Голодування людина відчуває ї Достатньо непріємні симптоми - Запаморочення, Болі в жівоті і м'язах, головний біль, сухість у роті, прискореного серцебиття, жар та ін. Через 7-10 днів у голодуючого настає ацидотический криз, коли організм почінає утілізуваті продукти розпад жірів і переходіті Повністю на Внутрішнє харчування - людіні стає відразу ж набагато краще, всі негатівні Симптоми Голодування зникають, пропадає почуття голоду, на зміну слабкості приходити Бадьорість, поліпшується настрій . Організм запускає процеси самоочищення і самовідновлення.

Вихід з Голодування по Столешникова винен проходити поступово, як і вихід з Голодування за іншімі методиками, і займатись в 2 рази більше годині, ніж чати самє Голодування.