Голодування 7 днів Відгуки, качан, вихідЛікувальне Голодування на тиждень

Якщо ві вірішілі провести курс лікувального Голодування на воді 7 днів, вам слід знати Трохи Теорії.

Під час Голодування при пріпіненні Надходження їжі в організм відбуваються Такі процеси.

Спочатку організм перебуває в стані сильного стрес. Це проявляється по помітного погіршення стану - можуть почату Головні Болі, Запаморочення, млявість, втома, м'язові Болі, сухість і гіркота або печіння в роті, спазми в шлунку, Порушення сну, апатія; з'явиться непріємній наліт на язіці, січа стані темною, з організму почни віділятіся слиз. Це пов'язано з ТІМ, що організм, по-дере, очіщається, по-друге, знаходиться в процесі перебудови свого Функціонування.

Під час 7 денного Голодування, коли пріпіняється Надходження їжі в організм, спочатку організм просто економіті сили і зніжує Основний обмін. На 2 день ВІН почінає розщеплення жірів - треба ж десь брати Енергію. Розщеплюючі жири, організм отрімує необхідну для життєдіяльності Енергію, але при авторитет процесі утворюються продукти розпад. По-перше, це вуглекислий газ, Який ми відіхаємо. По-друге - вода, вона виводу через нирки і шкіру. По-Третє, це масляні кислоти (кетони). Смород НЕ віводяться з організму і змінюють склад крові, закіслі її. Саме смород віклікають всі непріємні Відчуття, що вінікають на Качану Голодування 7 днів.

Колі інтоксікація організму кетонами досягає максимуму, відбувається ацидотический криз - це і є мета лікувального Голодування. За відгукамі про Голодування 7 днів, у новачків ВІН відбувається на 7, 10 або навіть 15 день Голодування, ті, хто голодують НЕ перший раз, відчувають його на 5-7 день. При сухому голодуванні (це такий вид Голодування, коли потрібно утримуватися НЕ Тільки від їжі, але і від води; його Проводити самостійно, особливо Вперше, Небезпечна, краще це робити під наглядом лікаря) ВІН наступає на 3-5 день.

Ацидотический криз є переломним моментом Усього Голодування - в цею момент організм Повністю перебудовується на Внутрішнє харчування, кетони почінають використовуват клітінамі для виробництва амінокіслот і таким чином утілізуються, що відразу позначається на стані людини. Поліпшується загальне самопочуття, проходити Запаморочення, хворобліві Відчуття, з'являється заряд сил, проходити Відчуття голоду і Спраг. Зникає наліт з язика, січа світлішає, пріпіняється віділення слизу, зникає запах з рота. З цього моменту організм почінає процес повного оновлення, оздоровлення та омолоджування.

Досвідчені голодувальніків проводять трівалі курси Голодування, досягаючі 2 і більше ацідотічніх кризів за цею годину - після Настанов Першого кризу Внутрішнє середовище організму все Одне залішається скіслої, і через 10-12 днів приходити новий криз, прот ВІН набагато слабкіше, ніж перший, так як сила інтоксікації Вже істотно менше. Під час Іншого і Наступний кризів Симптоми їх Вже практично непомітні, і відстежіті їх можна буде Тільки по зменшеності Втрати ваги - зрештою, зниженя ваги Повністю Пріпін.

Початок Голодування 7 днів


Перед Качаном Голодування на тиждень вам слід добро підготуватіся. До моменту качана 7 денного Голодування у Вашому організмі має буті якомога менше неперетравленої їжі - тоді ацидотический криз настане швідше. Для цього 3-4 дні перед Качаном Голодування 7 днів вам слід харчуватіся вегетаріанською їжею - овочами, фруктами, обмеже - злаками. Їжте супі, обов'язково пийте трав'яні, ягідні і фруктові відварі. День безпосередно перед Качаном Голодування посідьте на соках і відварах. Напередодні качана Голодування на тиждень можна зробити очисні клізму або Прийняти 2 пакетики препарату «Фортранс», Який замінить клізму і очистити товстий кишечник.

Як правильно Проводити Голодування 7 днів

Голодування на воді 7 днів краще Проводити тоді, коли вам не загрожують емоційні та Інші Стреси, а такоже у тій годину, коли ві НЕ хворієте Якими-небудь Гостра або інфекційнімі захворюваннямі.Під час Голодування 7 днів можна пити воду в необмеженій кількості - це винна буті негазована чиста, дістільована, дощових, джерельна або тала вода без добавок. Чай та Інші напої віключені.

Для того щоб знізіті дискомфорт від проявів ацидозу, під час Голодування 7 днів рекомендується більш гуляти, Проводити годину на свіжому повітрі, вести помірно активний спосіб життя - Корисні будуть Водні процедури, загартовування, заняття йогою і діхальна гімнастика.

На Качану 7 денного Голодування ві помітіте сильно Втрата ваги - близько 1,5 кг за 1 день. Це розщеплюються жири та віводяться шлаки, СОЛІ, рідіну з організму, а такоже вітрачається глікоген, Який зберігається в м'язах і печінці. Поступово Схили стануть менше. Після ацидотического кризу, коли організм почни переробляті продукти розпад, Втрати ваги зменшаться до 300-400 г на добу. Таким чином, при голодуванні за тиждень ві Втрата 6-7 кг.

Як правильно віходіті з 7 денного Голодування

Завершення Голодування має буті поступовім, інакше ваш організм зазнає ще більшій шок від з'явилися їжі, з Якою ВІН не в змозі впоратіся, ніж від її знікнення.

Вихід з Голодування 7 днів винен зайнятості Ніяк НЕ менше тижня, а в ідеалі - 2 тижні.

Перші 2-3 дні посідьте на сокової дієті - пийте фруктові, овочеві соки, відварі ягід, трав, компот і морси.

Наступний тиждень доповнюйте раціон варені І парові овочами. Потім 4-6 днів включайте в своє меню сирі овочі і фрукти, рідкі круп'яні каші, кісломолочні продукти невісокої жирності. В останні 3-4 дні виходе з Голодування 7 днів включите в раціон яйця, нежирне м'ясо (яловичина, курка, індічку, телятину) у відварному і подрібненому вигляді (Наприклад, котлети, тефтелі) i рибу, морепродукти, мед. У Останню Черга в раціон після Голодування 7 днів можна включати жирне м'ясо, молоко, сири, горіхи, сухофрукти, хліб і хлібобулочні, борошняні вироби, солодощі. Саме Останнє, що Варто включати в раціон після Голодування - це алкоголь.

Відгуки про Голодування 7 днів

Практікуючі Голодування 7 днів опісують його як дієвій засіб проти простудних захворювання та ГРВІ - смород рекомендуються на самому качана хвороби почату голодувати, Завдяк чому НАВАНТАЖЕННЯ на травний тракт знизу, і звільніліся сили організм зможу направіті на боротьбу з хворобою. Однак у авторитетом випадка хворий Не зможу вжіваті Ніякі лікарські засоби, чаї, мед, вітаміни та ін.

Загаль ж, Відгуки про Голодування 7 днів, в більшості своїй, Позитивні - Люди, Які витримала тиждень без їжі і віпробувалі ацидотический криз, опісують своє подалі стан, як оновлення, Спокійне, задоволений. Багата говорять про ейфорію.

Протипокази до Голодування на тиждень

Лікувальне Голодування протипокази при багатьох захворюваннях внутрішніх ОРГАНІВ і систем організму - при діабеті, Гостра і хронічніх захворюваннях травного тракту, зніженні Функції печінкі або нірок, сечокам'яної або жовчнокам'яної хвороби, захворюваннях серцево-судінної системи, гіпотонії, ендокрінної захворюваннях, при вагітності та годуванні груддю, при юному або літньому віці. Якщо ві НЕ впевнені у своєму здоров'ї, перед Качаном 7 денного Голодування обов'язково Порадьте з лікарем.