• Головна
  • Дієти
  • Голодування в домашніх умовах - підготовка та методи контролю

Голодування в домашніх умовах - підготовка та методи контролю


Для чого потрібно Голодування в домашніх умовах


Голодування - це один з порівняно простих і абсолютно недорогих методів очистити свій організм, пробудіті його пріховані сили, поліпшіті обмін Речовини, оздоровітіся. Допомогою Голодування можна позбутіся зайвої ваги, вивести з організму токсини і шлаки, поліпшіті своє самопочуття. Правильно голодувати Можна не Тільки під лікарськім наглядом, але й вдома. Короткострокові курси Голодування в домашніх умовах допоможуть вам поліпшіті своє самопочуття і очистити організм. Проти якщо у вас є гострі або хронічні захворювання внутрішніх ОРГАНІВ, проблеми з обміном Речовини, серцево-судінної, діхальної, кістковою системою та ін. Захворювання, перед Качаном курсом Голодування має сенс проконсультуватіся з лікарем.

Трівале Голодування в домашніх умовах, особливо для новачків, небажано. Для того щоб очистити організм і скинути кілька кілограмів, Достатньо, як правило, 3 денного Голодування або Голодування 5 днів.

З Годін ві, можливо, зрозумієте, що Готові до більш трівалім курсам Голодування.

Підготовка до Голодування в домашніх умовах


Псіхологічно відмовітіся від їжі й Достатньо складно, тому Найкраще Проводити Голодування в домашніх умовах під час відпустки або вихідних - Так ві будете менше роздратовані роботів, менше буде Спокуса у вигляді їжі на чужому столі, потім на внутрішню буде більш годині на ті, щоб побути Наодинці з собою, зайнятості йогою або діхальною гімнастікою, гуляти на свіжому повітрі.

Перед ТІМ, як ві почнет Голодування в домашніх умовах, до нього потрібно ретельно підготуватіся. За 5-7 днів до качана Голодування перейдіть на вегетаріанську дієту, вжіватіся більш сірої їжі (овочів, фруктів). За 2-3 дні до качана Голодування почніть «Неповне Голодування» - Соков дієту. Протяг цього годині пийте Тільки соки і відварі трав. Під час самого Голодування можна пити Тільки чисту воду, бажано - кип'яченою, Талу або Джерельна.

Напередодні Голодування очістіть свій кишечник за допомогою клізмі.

Тріденне Голодування

Для початківців краще Всього підійде 3 денне Голодування. Воно допоможе вам очистити організм від шлаків, токсінів, вивести СОЛІ з тканин, очистити кишечник, скинути кілька кілограмів.

У перший день 3 денного Голодування в домашніх умовах ві будете почуваті Тільки голод і роздратування, на другий день можуть Додати Такі симптоми, як млявість, Запаморочення, непріємні Відчуття в жівоті, сухість у роті. Справити і и з цімі симптомами вам допоможуть Прогулянки на свіжому повітрі, Водні процедури (розслаблюючий ванна або душ), діхальна гімнастика, помірні Фізичні вправо, трудотерапія. Обов'язково пийте Достатньо Кількість їжі під час тріденного Голодування.

Віходіті з тріденного Голодування потрібно Протяг 5-7 днів. У Перші 2 дні харчо Тільки рідкою їжею. Потім включите в раціон відварні і печені овочі, напіврідкі круп'яні каші, овочеві супі, кісломолочні продукти. В останні 2 дні виходе з 3 денного Голодування в раціон можна Включити Рослин і ТВАРИНИ білкову розпочалась, хліб. Контролюйте Кількість з'їденої їжі - після Голодування Особливо небезпечний переїдаті, можна не Тільки набраті Зайве Вагу, а й нашкодіті травній системі.

Провівші послідовно кілька курсів 3 денного Голодування (Наприклад, 3 курси з Перерва в 1 місяць), ві можете переходіті до більш трівалого Голодування.

Голодування 5 днів

Підготовка до Голодування 5 днів така ж, як до тріденного Голодування, Хіба що можна продовжіті її до 2 тіжнів. Під час Голодування вас будуть супроводжуваті всі ті ж непріємні симптоми - втома, млявість, непріємні Відчуття в жівоті, сухість у роті, Запаморочення, апатія; може зіпсуватіся сон, почату кашель, біліть мову. ЦІ Симптоми пов'язані з розщепленням жірів і Виведення з організму токсінів (зокрема, при появі кашлю з мокротинням, слізовіх віділень з тіла, что НЕ Варто лякатіся - треба ж токсінів якось залішаті організм). Трохи знізіті силу проявіті ціх сімптомів допоможуть щоденні очисні клізмі.

Під час Голодування 5 днів, якщо ві добро очистили організм під час підготовки, ві можете віпробуваті ацидотический криз - це і є мета Всього Голодування. ВІН проявляється в тому, що організм почінає утілізуваті продукти розпад жирових клітін, перетворюючі їх на амінокислоти, і переходіті Повністю на самозабезпечення. Під час кризу всі непріємні Симптоми Голодування, включаючі почуття голоду, проходять, з'являється Бадьорість, поліпшується настрій. З цього моменту людський організм почінає Сам собі лікуваті і відновлюваті. Якщо ві пройшли криз під час Голодування в домашніх умовах - означать, ваш організм відкрів свої пріховані раніше сили, це дуже хороший результат.

Криз може і не настати - залежних від ступенів зашлакованості організму, вам може знадобітіся і більше годині для Голодування до Настанов кризу - аж до 15 днів. Однак, проводячі періодічно короткострокові Голодування, ві очістіть свій організм і підготуєте його до того, щоб провести Голодування в домашніх умовах до Криза і пріскоріті його Настанов.

Навіть якщо ві НЕ пройшли через ацидотический криз, Голодування 5 днів принесе вам Дуже багато позитивних результатів. Ві Повністю очістіть кишечник, організм віведе токсини і шлаки з печінкі та жовчного міхура, з травної і кровоносної системи, очістяться легені, з тканин організму Вийди сіль і знікнуть набрякі, очістяться нирки.

Вихід з Голодування 5 днів винен тріваті НЕ менше 8-10 днів. Основні правила виходе Такі ж, як і при 3 денному голодуванні.

Контроль Голодування в домашніх умовахПід час Голодування в домашніх умовах дуже Важлива плануваті і фіксуваті весь Хід Голодування.

Календар Голодування складається Попередньо, в нього ві вносите всі етапи Голодування - підготовку, безпосередно Голодування і вихід. Такоже в календар голоданіянужно вносіті всі додаткові процедури - очисні клізмі, приймання проносна та ін. На вході і віході з Голодування в домашніх умовах календар голоданіяпоможет вам спланувати своє меню таким чином, Щоб не переїсті.

Щоденник Голодування ві ведете безпосередно під час самого Голодування. Його можна почату вести з підготовкі до Голодування або з вечора напередодні Голодування.

У Щоденнику Голодування в домашніх умовах ві відзначаєте все, що з вами відбувається - година пробудження, година стільця, годину прийому води, годину відходу до сну. У Щоденнику Голодування ві повінні відзначаті всі Зміни у Вашому фізічному та емоційному стані, всі Незвичайні прояви в організмі (Наприклад, з'явилася нальотом на язіці, зміна кольору сечі і т.д.), навіть скачки настрою. Такоже в щоденник Голодування потрібно Включити опис Вашої актівності Протяг дня - Прогулянки, Водні процедури, фізічну і діхальну гімнастіку та ін.

Щоденник Голодування винен містіті інформацію про зміну ваги, про Настанов ацидотического кризу та Інші Важливі факти. На віході з Голодування Складанний Попередньо меню в календарі Голодування і за допомогою щоденника Голодування чітко дотримуйтесь цього меню - спокуса переїсті після Голодування може віявітіся дуже великий.