Голодування на воді Відгуки, результати, підготовкаЩо таке водне Голодування

Голодування на воді пріпускає відмову від вживання їжі і вживанию Тільки води Протяг Певного ПЕРІОДУ годині.

Допускається вживання чістої дістільованої, кип'яченою, талої або дощової води. Інші напої, як і добавки до води (цукор, мед, лимон та ін.), Під час водного Голодування Заборонені.

Колі ві вжіваєте Тільки воду без добавок, без їжі, організм спочатку відчуває сильний шок і стрес. Альо через Деяк годину ВІН прістосовується до НОВИХ умів - «вімікає» ТРАВНЯ тракт і переходіті на Внутрішнє харчування за рахунок жирових запасів організму. Звільнені від зайнятості внутрішні органи і системи організму відпочивають від НАВАНТАЖЕННЯ і самовосстанавливаются, організм очіщається від токсінів, солей, шлаків, виводу зайвий холестерин.

У результаті Голодування на воді на Качану процеса можна спалити 1 кг чистого жиру за 3-4 дні, в подалі після переходу на Внутрішнє харчування Втрати ваги зменшуються. За відгукамі про Голодування на воді, після курсу Голодування людина почінає відчуваті Собі помітно краще - Зникають непріємні Відчуття в шлунку і кишечнику, знімається стрес, поліпшується сон, проходять Головні Болі, підвіщується працездатність.

Тривалість курсом Голодування може буті різною - короткострокове Голодування (до 3-4 тіжнів) можна Проводити самостійно в домашніх умовах, трівалі (більше 1 місяця) бажано Проводити під наглядом лікаря. Голодувати треба правильно, інакше в результаті Голодування на воді, проведеного з порушеннях, організму може буті заподіяна дуже Великої Шкода.

Підготовка до водного Голодування


Оптимальний Термін Голодування на воді для початківців - 2 тижні. За цею годину ві зможете Побачити зціляє і омолоджуючій ефект від Голодування. Альо якщо ві Ніколи НЕ голодувалі, до терміну 2 тижні потрібно підходіті поступово. Спочатку Спробуйте голодувати 1 день. Потім з Тижневий Перерва зголоднів кілька разів по 2-3 дні. Зробіть Перерва на 2 тижні і постарайтеся протріматіся 5-7 днів. Проведіть кілька курсів. Тільки після цього приступайте до двотіжневого Голодування на воді. Після того, як Голодування по 2 тижні стані для вас ординарним подією, ві можете поступово збільшуваті Термін Голодування, Наприклад, до 40 днів.

До курсом водного Голодування потрібно підготуватіся. Протяг 2-3 днів перед Голодування відмовтеся від м'ясної їжі, хлібобулочних виробів, круп і злаків, жірної їжі, солодощів. Харчо овочами, фруктами, пийте трав'яні чаї.

Якщо ві вірішілі голодувати - НЕ Варто боятися. Можливості людського організму набагато більше, ніж ві думаєте, і Голодування на воді - один Із способів їх розкрити.

Як Проводити водне ГолодуванняОчевидно, що для того, щоб Проводити Голодування на воді, Підходить не всяке годину. Вам доведеться дуже Важко, якщо ві вірішілі голодувати під час передноворічного авралу на роботі, під час Сесії, в період святий, коли люди навколо Тільки й роблять, що їдять, а такоже під час сильних Морозів. Трівале (довше 2 тіжнів) Голодування краще Проводити влітку, коли довжина світлового дня більш і сонце дає вам ту Енергію, якові ві НЕ отрімуєте з їжі. Влітку більш можливости Собі відволікті - Прогулянки на свіжому повітрі, купання у водоймах, дачний відпочинок.

Під час Голодування на воді постарайтеся захістіті Собі від нервової і псіхічної НАВАНТАЖЕННЯ, від важкої фізичної роботи, від емоційніх переживань. Намагайтеся вести помірно активний спосіб життя. Дуже корисностей під час Голодування займатись йогою.

Одна з цілей Голодування на воді - очищення організму, для цього Кількість віпівається Протяг доби води Вінне буті НЕ менше 2,5 л.

Якщо ві поки НЕ Готові до трівалого Голодування на воді, влаштовуйте Собі розвантажувальні одноденні Голодування. Напередодні харчо Тільки вегетаріанською їжею, наступного дня такоже їжте Тільки Рослин розпочалась в подрібненому і вареному вигляді, в раціоні допускаються рідкі та слізові каші, овочеві і фруктові соки, супі з овочів, трав'яні чаї.

Вихід з Голодування винен буті НЕ Коротше самого Голодування за Годін, а краще навіть довше. Тобто при одноденному голодуванні на воді правильно буде віходіті Протяг 2 днів. Якщо ві голодує тиждень - вихід з Голодування винен зайнятості близько 10 днів. У цею годину потрібно харчуватіся овочами в свіжому і приготовання вигляді, фруктами, Круп'яний кашами, кисломолочними продуктами, такоже допускається вживання свіжіх ягід, меду. Під кінець виходе з Голодування на воді можна поступово включатися в раціон нежирне м'ясо, птицю, рибу і морепродукти, горіхи, сухофрукти.

Трівале Голодування на воді

Якщо ві голодує більше 3 тіжнів, ві повінні помітіті Зміни, Які відбуваються у Вашому фізічному і псіхічному стані. На Качану Голодування ві відчуваєте сильний дискомфорт, можуть з'явитися непріємні симптоми - Запаморочення, больові Відчуття в шлунку і кишечнику, сухість і гіркота в роті, лихоманка, Порушення сну. ЦІ обнаружили пов'язані з Перебудова організму на Внутрішнє харчування, а такоже з ТІМ, що Кислотність крові після того, як почінають активно розщеплюватіся жири, змінюється в більш кислу сторону. Може з'явитися запах ацетону з рота або від шкіри - це такоже пов'язано з Перебудова організму на Внутрішнє харчування.

Приблизно на 7-9 день Голодування на воді, на ПіКу інтоксікації організму продуктами розпад жірів, ві відчуєте ацидотический криз - ВІН настає тоді, коли закислення крові досягає максимуму, і Клітини організму почінають використовуват продукти Розпад - кетонові тіла - для синтезу амінокіслот. Після кризу в організмі настане повна гармонія - ваше Тіло буде харчуватіся за рахунок Власний РЕСУРСІВ, непріємні Симптоми знікнуть, ваше самопочуття стані краще, запустяться процеси очищення, оновлення і оздоровлення організму. Пройде втома, з'явиться додаткова енергія, помітно Покращена настрій, сон стані міцнішім, знікне головний біль, Пріпін Відчуття голоду, знікне запах з рота.

Однак якщо Симптоми перебудови організму трівають довше 10-12 днів і ацидотический криз НЕ настає, значіті Щось в процесі Голодування пішло не так - в авторитеті випадка потрібно терміново звернути до лікаря.

Мінусі Голодування на воді

Одним з мінусів Голодування на воді, крім отріманої організмом перед Настанов ацидотического кризу Струсів, є тією факт, що під час Голодування втрачається м'язова маса. На жаль, Білки такоже підходять для внутрішнього харчування, як і жири, тому організм вікорістовує для Отримання ЕНЕРГІЇ та їх теж.

Якщо ві проводите Голодування на воді з порушеннях, ацидотический криз може так і не наступіті, і Отруєння організму буде тріваті і тріваті. У авторитет випадка ві можете потрапіті на лікарняне ліжко, тому своє Перше трівале Голодування Найкраще Проводити під наглядом лікаря.

За відгукамі про Голодування на воді, під час проведення курсу Голодування оточуючі можуть негативно, негативно і навіть агресивно реагуваті на ті, що ві робіте. Вам слід буті Впевнений у правільності своїх Дій і не реагуваті на провокації - людям властіво нападаті на ті, що їм незрозуміло і відрізняється від них, особливо якщо смород бачать, що комусь вдається, що їм самим не під силу.