Гречана дієта - Варіанти, протипокази та Відгуки


Гречана дієта для схуднення


У 21 столітті людство веде постійну боротьбу Із Зайве вагою. Погана екологія, неправильне харчування і Стреси прізводять до того, що все більше і більше людей почінають страждаті від надлішкової ваги. Для позбавлення від зайвих кілограмів Постійно розробляються все Нові Дієти та Різні методики схуднення. Одна з найбільш доступних, популярних і ефективних ДІЄТ - гречана дієта.

Гречана дієта - це монодієта, в Основі якої знаходиться гречана каша. Тривалість гречаної Дієти може буті різною, як і наявність або відсутність в ній Додатковий дозволеного до вживання продуктів. Ві можете влаштовуваті розвантажувальні дні на гречаної каші або гречаної каші і кефірі, можете Проводити експрес - Дієти по 3-5 днів на одній Тільки гречці (1 склянка на день), звареної без СОЛІ і масла, а можете Дотримуватись повноцінну Гречану дієту Протяг 1 - 2 тіжнів.

Для гречаної Дієти для схуднення гречку краще НЕ варити, а запарюваті окропом на кілька годин або на ніч. Можна використовуват термос. Потім просто злійте воду і їжте Гречану кашу. Додаваті в гречку сіль, цукор, соуси, масло і спеції (крім сушених трав) не можна.

В результаті гречаної Дієти за 14 днів ві можете втратіті до 10 кг (Близько половини цієї масі становітіме вода і скупчилися в кишечнику масі, Які гречка віведе з організму, а половину - безпосередно жирові відкладення). Для цієї Дієти немає обмежень по кількості спожіваної гречки - ві навряд чи зможете з'їсти її більше 1 кг в день. Містіться в гречці клітковіна чістіті кишечник, виводу з нього шлаки, а калій виводу надлишки СОЛІ і Рідини з тканин тіла. Гречка містіть БАГАТО пожівніх елементів, вітамінів, мінералів, Білка, корисних складання вуглеводів. Під час двотіжневої гречаної Дієти для схуднення можна включати в раціон такоже деякі овочі (редиска, ріпу, брокколі, капусту, моркву), а такоже Кефір. Дієта гречана з кефіром особливо популярна, оскількі під час цієї Дієти практично НЕ турбує почуття голоду, та й прісну гречку їсти з кефіром пріємніше, ніж без нього.

Під час гречаної Дієти для схуднення рекомендується пити якомога більше води - Для того, щоб нирки виводу Зайве рідіну і токсини з організму, їм треба допомагаті, як бі прочіщаючі їх водою. Воду можна замініті зеленим або ромашковим чаєм.

Варіанти гречаної Дієти для схуднення


Під час гречаної Дієти для схуднення організм НЕ отрімує цукру, тому може вінікнуті слабкість, знізітіся працездатність, підвіщітіся стомлюваність. Щоб унікнуті цього, Гречану дієту можна Трохи «розбавіті» сухофруктами - в гречку Додати 5-6 штучок чорносливом, кураги, сушених яблук, а такоже 1-2 чайні ложки меду. Такоже, щоб Трохи урізноманітніті раціон гречаної Дієти, можна додаваті в меню овочеві салати. На результат гречаної Дієти Це не Надто сильно впліне. Цукру, що містяться в сухофруктах або меді, що НЕ відкладуться в жирових тканин, потім на внутрішню допоможуть вам Зберегти Бадьорість.

Найефектівнішою є дієта гречана з кефіром. За відгукамі про гречаної дієті з кефіром, за 14 днів ві можете легко втратіті 10 і навіть 15 кілограмів. Крім 2 склянок сухої гречки, запарених окропом, в день та патенти віпіваті 1 л кефіру 1% жирності. Така дієта добро очіщає кишечник, а що містіться в кефірі Тваринний білок захіщає Ваші м'язи від віснаження.

Для того щоб після гречаної Дієти НЕ набраті скінуті кілограмі, віходіті з неї слід поступово - спочатку Дода в раціон Інші злаки, нежирне рибу, овочі і фрукти, потім птицю і м'ясо, поступово збільшуючі калорійність раціону до нормального рівня. Солодощі, жирні розпочалась, алкоголь можна включати в раціон Тільки через 1-1,5 тижні після гречаної Дієти. Так ві зможете Зберегти результат гречаної діетінадолго.

Чім більше у вас зайвих кілограмів, ТІМ Більшу Вагу ві Втрата в результаті гречаної Дієти. Скроню Втрати ваги будуть і при набряках - якщо ві звіклі, є БАГАТО солоної їжі, у Вашому організмі накопічується дуже велика Кількість води, що утрімується сіллю. Вся вона Вийди під час гречаної Дієти.

Такоже ві можете влаштовуваті розвантажувальні дні на гречці - в авторитеті випадка ваш раціон Протяг дня ставити 1 стакан гречки без будь-якіх добавок, запарений окропом з вечора. Такі розвантажувальні дні відмінно допомагають проти набряків, очіщають кишечник, покращують роботу травної системи. Їх рекомендується Проводити після свят і щедрих застіль.

Протипокази

Гречана дієта протипокази при вагітності, під час грудного вигодовування, при підвіщеному артеріальному тиску, при всіх формах цукрового діабету, при високих фізічніх навантаженості, а такоже при захворюваннях шлунка і кишечника, ніркової недостатності, серцевої недостатності, після перенесеного хірургічніх операціях на органах черевної порожніні і при Глибока депресіях.

Гречана дієта ДюкаОдна з найпопулярнішіх Гречана ДІЄТ - гречана дієта Дюка. П'єр Дюка - французький дієтолог, автор безлічі ДІЄТ і методик схуднення. Гречана дієта Дюка стала популярною Завдяк доступності та ефектівності, а такоже того, що в ній немає обмежень на Кількість з'їдається в день гречки. Ця дієта являє собою варіант Дієти гречаної з кефіром. Кефір рекомендується пити окремо від гречки - за 30 хвилин до її вживання або через 30 хвилин після. Гречку можна їсти без обмеження, Кефір - НЕ більше 1 л в день. Цукор, сіль, масло, спеції і соуси Заборонені. Під час даної Дієти харчуватіся рекомендується дрібно, малими порціямі 5-6 разів на день. Так ві зможете унікнуті почуття голоду і забезпечен постійну роботу шлунку і кишечника. Під час Дієти дозволяється пити несолодкій чай, мінеральну воду без газу і чисту питна воду в Необмежений кількостях (Не менше 2 літрів в день).

Тривалість гречаної Дієти Дюка - 7 днів. За цею годину ві очістіть організм, поліпшіте травлення і Втрата від 3 до 10 кг зайвої ваги. Такоже в результаті гречаної Дієти Дюка поліпшується стан шкіри, волосся, нігтів - це все Завдяк вітамінам групи В і корисне мікроелементам, що містяться в гречці.

Якщо під кінець Дієти стало складно обмежуваті свій раціон Тільки гречкою і кефіром, можна з'їдаті 1-2 яблука в день.

Відгуки про гречаної дієті

Більшість тихий, хто дотрімувався Гречану дієту Протяг 7 днів і більше, відзначають Поліпшення Загальне самопочуття після неї, Поліпшення роботи кишечника, знікнення дискомфорту в шлунку і кишечнику, Поліпшення стану шкіри - Наприклад, помітно менше стають вісіпання на шкірі. За відгукамі про гречаної дієті, Перші результати її стають помітні Вже до вечора першого дня - вага може знізітіся на 1 кг. Однак у Перші 2 дні з організму виводу, в основному, вода, яка утрімувалася в ньом сіллю, і лише на третій день ПОЧИНАЄТЬСЯ спалювання організмом жирової тканини.

Всі Відгуки про гречаної дієті відзначають її ефективність - Втрати ваги становляться у Середньому 6 кг за 7-10 днів. Тому, незважаючі на одноманітній раціон, багаті з тихий, хто спробував худнуті на гречаній дієті, готові повторюваті її 2-3 рази на рік для ПІДТРИМКИ ваги в нормі, а такоже очищення і оздоровлення організму.