Дієва дієта схуднення, Відгуки, описНайдієвіша дієта для схуднення - яка вона?

Колі ми Бажаємо схуднуть, ми вікорістовуємо різноманітні Дієти - благо, їх на сьогоднішній день розроблено безліч, на будь-який смак.

Альо НЕ всі Дієти ефектівні і Безпечні, тому нерідко ми встаємо перед харчування - Які найдієвіші Дієти для схуднення підійдуть нам?

Звичайний ж, найбільш безпечного є Такі Дієти, Які Протяг трівалого годині змінюють наш раціон у БІК збалансований здорового харчування і ТІМ самим спріяють Схуднення. На них ві без Шкоди для здоров'я может скинути до 15 кг Протяг кількох місяців. Альо що робити, якщо ві НЕ хоче чекати так Довгий - Наприклад, якщо вам потрібно схуднуть до відпустки, а годині обмаль?

У авторитет випадка вам Варто вібрато одну з швидких і ефективних ДІЄТ, яка допоможе вам Протяг декількох тіжнів істотно схуднуть. Однак після таких ДІЄТ вам все Одне потрібно буде перебудуваті свій раціон - інакше прикро буде, якщо ві наберете скінуті кілограмі знову.

Існує безліч думок про ті, яка ж найдієвіша дієта для схуднення з усіх ДІЄТ. Альо є певні Дієти, в ефектівності якіх Переконайся Вже багатіїв.

Монодієті


За відгукамі про дієві дієтах, скроню ефектівністю відрізняються монодієті. Це короткострокові Дієти, засновані на вжіванні Всього одного продукту. Збалансований їх Ніяк НЕ назвеш, тому трівають смород недовго - максимум тиждень. На монодієта вам забезпечен дієвій схуднення Протяг 3-5 днів на 5-6 кг. Це цілеспрямований удар по жирових відкладенням, набряків, шлакам, Які скупчуються в нашому організмі і заважають нормальному обміну Речовини і гарному труїть.

Основою монодієт, як правило, є нізькокалорійні натуральні продукти:

овочі (Наприклад, монодієта на капусті або на буряках);

 • фрукти (найпопулярніша - Яблучний монодієта);
 • крупи і злаки (найдієвіші Дієти на них - гречана, Вівсяна, рисова і пшенічна);
 • Кефір і сир;
 • білкові продукти (яйця, риба, курка).

Продукти вжіваються без СОЛІ, цукру, соусів та інших добавок. ОБСЯГИ денного споживання продукту береться з розрахунку 600-800 ккал, це Кількість продукту потрібно з'їсти Протяг дня за 4-6 прійомів. Під час монодієт обов'язково потрібно піті НЕ менше 2 л води або зеленого чаю в день.

Кефірів Дієти

За сформованій думці, одна з найдієвішіх ДІЄТ для схуднення - дієта кефіру. Існує безліч різновідів кефірніх ДІЄТ - монодієта, кефіру-гречана дієта, кефіру-ЯБЛУЧНЕ, кефіру-овочева, кефіру-м'ясна і т.д.

Кефір містіть мало калорій, при авторитет ВІН пріскорює обмін Речовини, виводу токсінів і шлаки з організму і покращує травлення. Якщо вам потрібно очистити організм (Наприклад, після затяжних свят), найдієвішою дієтою для схуднення та очищення для вас буде дієта кефіру з кашами або овочами. Якщо ваша мета - жиросжигание, то вам підійде дієта на кефірі та ЯБЛУКО, на кефірі та чорносліві або на кефірі і горіхах. Спортсменам підійдуть білкові Варіанти Дієти - з м'ясом або яйцями.

Дієве схуднення на овочей та фруктах

Овочі та фрукти відомі як найлютішій ворог зайвої ваги. Смород містять мало калорій, при авторитет смород сітні, спріяють спалюванню жірів, покращують травлення, очіщають організм і насічують його пожівнімі Речовини, вітамінамі, мікроелементамі.Багата овочі та фрукти назівають продуктами з негативною калорійністю - смород містять менше калорій, ніж вітрачає організм на їх перетравлення і розщеплення жірів. Найдієвіші Дієти для схуднення радян вжіваті наступні продукти з негативною калорійністю:

 • брокколі, цвітна капуста;
 • петрушка, шпинат, Базилік;
 • селера;
 • огірки;
 • помідори;
 • цибуля, часник;
 • горіхи;
 • перець чилі;
 • імбір;
 • морква;
 • яблука;
 • всі цітрусові;
 • ананаси.

Дієві Дієти на Основі ціх продуктів допоможуть вам Швидко скинути до 10 кг - вживалися ЦІ продукти в розпочалась в будь-якому вигляді (у тому чіслі й у вигляді супів) Протяг тижня. Головне правило дієвого схуднення на овочей - НЕ використовуват в пріготуванні страв з них Тварини і кулінарніх жірів, а такоже сіль, цукор, соуси. У страви додавайте оливкове масло, лимонний сік, ароматні трави та спеції.

За відгукамі про дієві дієтах на овочей та фруктах, смород НЕ Тільки допомагають скинути кілька зайвих кілограмів, але і покращують загальне самопочуття і підвіщують життєвий тонус організму.

Секрет схуднення на середземноморських меню

Меню середземноморської кухні складається Тільки з натуральних продуктів з низьким вмістом жиру і цукрів: це овочі та фрукти, оливки і оливкова олія, натуральні йогурти та нежирний сир, риба, нежирне м'ясо, натуральне вино. Середземноморського дієта - дієва дієта для схуднення, вона може стати Важлива кроком на шляху до здорового збалансований харчування. Відмовтеся від шкідлівої вісококалорійної їжі на Користь продуктів, що Використовують в середземноморській кухні. Спочатку обмежте калорійність денного раціону 800 ккал. Через 10-14 днів починаєм поступово збільшуваті калорійність денного меню. Колі ваша вага перестану змінюватіся, почніть поступово включатися в раціон ті продукти, Які НЕ вживалися під час Дієти.

Дієва дієта на 5 днів

Ця дієта Забезпечує дієве схуднення за 5 днів. Логічно почінаті її в понеділок, щоб до вихідних буті у формі.

Починається і закінчується дієта однаково - за день потрібно Віпітено 1 л знежіреного кефіру; Протяг дня потрібно харчуватіся Тільки салатом зі свіжіх помідорів Із зелених і піті зелений чай. Другий день Дієти - овочевий, потрібно їсти відварну брокколі, свіжі помідори і цітрусові в будь-Якій кількості. Третій день - білковій, відваріть або запечіть 1 курячу грудку, такоже Протяг дня можна з'їсти 1 варене яйце (або омлет без жиру) i 100 г нежирного сиру. Четвертий день - вуглеводній, їжте відварну гречку без СОЛІ, чорнослив, яблука, мед, горіхи (до 100 г).

Кожен день цієї дієвої Дієти потрібно почінаті з 2 склянок чістої води без газу. У воду можна Додати лимон і нарізаній корінь імбіру. Протяг дня пийте чай з лимоном і імбіром, можна Віпітено 1 чашку чаю з медом.

За годину цієї Дієти ві очістіть організм, пришвидшити обмін Речовини і запустіть процес спалювання жиру. Таким чином, за 5 днів ві можете скинути 3-5 кг.

Про дієвіх дієтах

Звичайний, якщо дієта ефективна, є спокуса продовжіті її на кілька днів, щоб скинути ще пару кілограмів. Чи не Варто цього робити - все дієві Дієти, розраховані на короткий Термін, є незбалансованімі, смород не дають організму всіх необхідніх Йому пожівніх Речовини, тому їх не можна Дотримуватись Протяг трівалого годині, Щоб не завдаті Шкоди Вашому організму. Якщо ві хочете скинути ще кілька кілограмів, повторіть дієту через 3-4 Місяці.

Зверніть увагу: всі Дієти мают протипокази, особливо короткострокові дієві Дієти. Якщо у вас є хронічні захворювання внутрішніх ОРГАНІВ чі Інші проблеми зі здоров'ям, перед Качаном Дієти проконсультуйтеся у лікаря. При появі непріємніх сімптомів (проблеми з травленням, спазми, слабкість та ін.) Негайно пріпініть дієту і зверніться до лікаря.