Дієта 10 днів 5 кг - правила, меню та Відгуки


Чи можна допомогою Дієти схуднуть за 10 днів на 5 кг?


Зайве вага з'являється поступово, і ми спочатку навіть НЕ бачим Зайві кілограмі і сантіметрів. А коли помічаємо - Починаємо бити тривогу, Аджея позбутіся такого багажу нам хочеться якомога швидше, особливо якщо Всього 1-2 тижні залиша до відпустки, випускного, весілля або Іншого Важлива події, під час якого нам хотілося б віглядаті на всі сто.

У Такі моменти у нас і вінікає питання - допомогою якої Дієти схуднуть за 10 днів, і скільки кілограмів можна скинути в такий короткий Термін?

Існує безліч ДІЄТ, Які обіцяють позбавлення від зайвих кілограмів за 10 днів. Ми пропонуємо вам дієту «10 днів 5 кг», яка допоможе вам Швидко привести себе у форму. Ві зможете допомогою цієї Дієти схуднуть за 10 днів на 5 кг.

Ця методика схуднення є розвантажувальної експрес дієтою, і повторюваті її Занадто часто Вже НЕ рекомендується - все-таки, вона незбалансована, а значіті, трівале проходження їй може завдаті Шкоди Вашому здоров'ю. Альо в Екстрених випадка дієта для схуднення «10 днів 5 кг» допоможе вам Швидко привести себе в порядок до важлівої події або після тріваліх (Наприклад, новорічних) святий.

Основні правила Дієти для схуднення «10 днів 5 кг»


Щоб допомогою цієї Дієти схуднуть за 10 днів на 5 кг, потрібно Дотримуватись деякі основні правила. Як і більшість систем схуднення, дієта «10 днів 5 кг» рекомендує Рясне Пітт - ві повінні віпіваті НЕ менше 2 літрів чістої води без газу Щодня. Крім чістої води можна пити мінеральну воду, зелений або трав'яні чай, неміцній чорний чай, імбірній чай, відвар шипшини, бузини, материнки, воду з лимонним соком.

Під час Дієти для схуднення «10 днів 5 кг» вам слід відмовітіся від простих вуглеводів, тобто максимально знізіті споживання цукрів, а такоже жиру. Це означає, що при пріготуванні їжі НЕ вінніх використовуват масло, а такоже цукор. Під Заборона потрапляють і солодкі напої - НЕ Тільки солодкий чай або газована вода, а й соки. На годину Дієти «10 днів 5 кг» відмовтеся від смаженої їжі, знізьте споживання СОЛІ, віключіть з раціону напівфабрикати.

Принципом Дієти «10 днів 5 кг» є чергування білковіх і вуглеводніх розвантажувальних днів - Так ві спровокуєте прискореного обміну Речовини і розщеплення підшкірного жиру, а такоже обережет свої м'язи від віснаження.

Ефективність Дієти для схуднення «10 днів 5 кг» буде віщє, якщо ві будете поєднуваті її з фізічнімі навантаженості - навіть якщо у вас немає годині на відвідування спортзалу, чи не Нехта Ранкова зарядка і пішімі Прогулянка.

Під час Дієти «10 днів 5 кг" не морите Собі голодом: якщо відчуваєте, що дуже хочете їсти, то їжте. Впоратіся з голодом допоможе знежіреній Кефір, свіжа капуста, відварна брокколі або пара ягід кураги або чорносливом.

Меню Дієти «10 днів 5 кг»

Меню Дієти «10 днів 5 кг» передбачає чергування днів з білковім і вуглеводнім раціоном. Вуглеводні дні насічують ваш організм вітамінамі, клітковіною, спріяють очищенню кишечника; білкові дні створюють дефіціт калорій, Завдяк чому організм почінає використовуват для Отримання ЕНЕРГІЇ Власні ресурси - жировий тканини.

Кожен день натщесерце віпівайте склянку кіп'яченої води, щоб запустіті свій обмін Речовини і простімулюваті роботу кишечника. Почінаті дієту слід з білкового дня. Зазначеним в меню Кількість продуктів розділіть на 5-6 прійомів, Останній прийом винен буті НЕ пізніше, ніж за 3-4 години до сну.

Меню Дієти «10 днів 5 кг» на білковій день:

  • 1 варене яйце;
  • 3 відварені курячі грудки (без шкіркі);
  • салат Із зелених овочів (броколі, огірок, петрушка, селера, шпинат, листовий салат, зелена цибуля).

Курку варити слід Особливе способом: у двох водах. Поставте каструлю з Куряча грудка або Куряча Філе, заліті водою, на середній вогонь; коли вода закипить, злійте її, залійте нову воду і варіть курку в ній без СОЛІ до готовності.

Меню Дієти «10 днів 5 кг» на вуглеводній день:

  • 500 г білокачанної капусти;
  • 500 г сирого буряка;
  • 500 г сірої моркви.

З Даних овочів можна готувати салати, заправляючі їх лимонним соком або Яблучний оцтом (без СОЛІ!), Або є в свіжому вигляді.

Чи не забувайте про Пітт - для того щоб організм МІГ ефективного розщеплюваті жири та Виводити продукти розщеплювання жірів, сіль, токсини і шлаки, а такоже для того щоб ваш кишечник добро працював і не Було запорів, вам звітність, пити Достатньо Кількість Рідини (особливо в білкові дні).

Відгуки про дієту на 10 днів

За відгукамі про дієту на 10 днів, за цею годину ві Дійсно можете скинути 5 зайвих кілограмів. Ключовий слово - «зайвих». Тобто якщо ві важіте 50 кг, а хочете важіті 45, вам ця дієта навряд чи допоможе. Дієта «10 днів 5 кг» хороша для того, щоб Швидко привести своє Тіло в порядок і позбутіся від Набрань кілограмів, а такоже очистити організм від шлаків і вивести надлишки Рідини.

Другий варіант Дієти «10 днів 5 кг»

Існує ще один варіант Дієти для схуднення «10 днів 5 кг».Дієта Розбита на 3-денні періоді.Меню на перший період складається з вареної курки - 1 кг відвареної несолоної курячої грудки розділіть на 5-6 прійомів. Крім курки допускається вжіваті нежирний Кефір.

Меню на другий період складається з овочів і фруктів - як в сірому, так і в пріготуванні вигляді. Можна вжіваті будь-які овочі і фрукти, крім картоплі, бананів і винограду, в кількості 1-1,5 кг в день, а такоже воду без газу. Овочі можна варити, запікаті, тушкуваті, готувати на грілі, смажіті без масла або з невелика кількістю рослин. Салати з овочів і фруктів бажано заправляті лимонним соком або Яблучний оцтом і додаваті ароматні трави.

Третій період - вуглеводній, ві повінні Щодня з'їдаті до 1 кг відвареного рису або гречки, приготовлених без СОЛІ, цукру, молока і масла. Піті можна несолодкій чай, воду і знежіреній Кефір.

Десятий день цього варіанту Дієти «10 днів 5 кг» - закріплює, цього дня з'їжте 1-2 ананаса. Вміщені в ананасі ферменти спріяють спалюванню жірів. Піті можна воду без газу.

За відгукамі про дієту на 10 днів, ві можете за цею годину скинути 5 кг і навіть більше, чому в чималий Ступені спріяє Останній день - вживання ананаса віробляті до того, що жиросжигающий ефект Дієти триває ще пару днів після її Закінчення.

Протипокази для Дієти «10 днів 5 кг»

Як ми бачим з відгуків про дієту на 10 днів, вона Дійсно дуже ефективна. Альо потрібно пам'ятати про ті, що подібні Дієти протіпоказані людям Із захворюваннямі ОРГАНІВ травлення, особливо Із запальний та віразковімі хвороби шлунка або кишечника. Такоже протипокази дана дієта для діабетіків, вагітних жінок і годуючіх матерів, для людей Із захворюваннямі печінкі, нірок, а такоже сечокам'яної або жовчнокам'яної хвороби. Якщо ві маєте хронічні захворювання, дере ніж сідаті на дієту, проконсультуйтеся з лікарем. Якщо під час Дієти ві відчулі больові Відчуття в області шлунка або кишечника або Інші трівожні симптоми, вам слід Негайно пріпініті її і звернута до лікаря.