Дієта 10 кг схуднення за місяць, за 10 днівУ розмаїтті популярних на Зараз ДІЄТ легко заплутатіся. Альо Багат людям, що прагнуть до підтягнутою і стрункої фігурі, легше досягаті конкретно поставлених цілей.

Саме тому своїх шанувальників знайшли дієта 10 кг, що дозволяє відносно точно візначіті результат. Існує кілька варіантів Дієти 10 кг, Які відрізняються як рекомендованого раціоном, так і терміном, протягом якого їх слід застосовуваті.

Дієта 10 кг за 10 днів

Досить популярним вважається варіант Дієти, Який обіцяє фантастичний результат: Втрата по кілограму в день. Ця дуже сувора система харчування, розрахована на десять днів, что НЕ рекомендується людям з великою надмірною вагою. Праворуч в тому, що ризико повернути Втрачені кілограмі у них віщє. Альо, витримала таку дієту, схуднуть на 10 кг Цілком реально.

Основа раціону - білкові продукти, тоді як Кількість споживання в добу вуглеводів Суворов обмеже (Не більше 20 г). Харчуватіся потрібно часто, невелика порціямі. Віключаються наступні продукти: все солодке і борошняне, крупи, жирні молочні продукти, горіхи, фруктові соки, алкоголь, бобові, крохмалісті овочі, печінка і паштети, алкогольні напої, маринади і будь фастфуд.

Як джерело Білка Виступає нежирне м'ясо (телятина, пісна яловичина, Кролятина), м'ясо птиці, риба, нежирний Кефір і сири. Можна вжіваті яйця, але НЕ більше двох в два-три дні. М'ясо, рибу та птицю Найкраще готувати на пару або в духовці. Крім білковіх продуктів, дієта 10 кг дозволяє їсти овочі та Інші продукти, містять клітковіну, але Тільки ті, Які містять НЕ більше 5-10 г вуглеводів на 100 г.

Допомогою Такої Дієти можна позбутіся 4,5-10 кг за 10 днів. Результат візначається індівідуальнімі Особливе організму.

Голлівудська дієта 10 кг


Цікавім варіантом Дієти є так кличуть входити «голлівудська» версія. Ця дієта для схуднення на 10 кг розрахована на більш тривалий термін - два тижні. З раціону Повністю віключаються хлібобулочні вироби, цукор і крохмалісті овочі та фрукти. Альо найцікавіша особлівість Дієти Полягає в тому, що вона віключає звичних для багатьох прийом їжі - сніданок. В крайньому випадка дозволяється чашка зеленого чаю або половина грейпфрута. Вся їжа вінна готувати без жиру або масел, а такоже без СОЛІ і будь-якіх розсолів.У СЕРЕДНЯ результатом Дієти є Втрата 7 кг зайвої ваги, але часто цею Показник досягає 10 кг, особливо при строгому дотріманні правил.

Дієта 10 кг за місяць

Багата дієтологів і медики є противниками строгих ДІЄТ. Праворуч в тому, що через жорсткий обмеження раціону НЕ Тільки страждає ТРАВНЯ система людини, а й погіршується стан волосся, нігтів і шкіри. Це пояснюється порушеннях балансу вітамінів і мікроелементів, а такоже стресовості таборувалі організму. Саме тому найоптімальнішім є позбавлення за допомогою Дієти від 10 кг за місяць. Нехай цею результат не так Вражає, але й досягті його Значний простіше. Основні правила Дієти: поділ жірів та вуглеводів і вживанию достатньої кількості Рідини. Фрукти рекомендується їсти в першій половіні дня, а після шести годин вечора дозволяється Тільки легка, нізькокалорійна їжа.

Особливості Дієти 10 кг

На жаль, Цю дієту не можна назваті збалансований. Під час її Дотримання організм відчуває велику потребу у вітамінах, якові звітність, заповнити допомогою полівітамінніх комплексів. Для того щоб досягті найкращих результатів, слід добро вісіпатіся, унікат стресовості СИТУАЦІЙ. Результат Дієти покладів НЕ Тільки від раціону, але і від фізічніх навантаженості, кількості зайвих кілограмів і Особливе організму.