Дієта 12 днів - Різні Варіанти


Схуднуть Менш ніж за 2 тижні


Зайві кілограмі з'являються НЕ відразу, поступово - день за днем, потроху; так, що ми часто і не помічаємо, як стали важіті на 5, 6, 7 кг більше. А помічаємо ми це Раптовий - коли не можемо влізті в наряд, Який півроку тому БУВ нам як раз, або коли збіраємося у відпустку і пріміряємо купальник перед дзеркалом. І перед нами постає питання: як схуднуть максимально Швидко?

Існує безліч варіантів Дієти 12 днів. Всі їх об'єднує ОДНЕ - смород обіцяють Швидко і Собі значний схуднення - Менш ніж за 2 тижні Такі Дієти допомагають позбавітіся від 5 до 14 кілограм.

Акторська дієта 12 днів


Актори - люди зайняті, і втрачають кілька місяців на ті, щоб скинути Зайві кілограмі, смород НЕ можуть, Аджея так і без роботи можна залишитись. Акторська дієта 12 днів (БАГАТО хто назіває ееДіета «Любимая» на 12 днів) є розвантажувальної очіщає нізькокалорійною дієтою - вона виводу з організму шлаки, токсини, зайвий сіль і воду, очіщає кишечник і допомагає позбутіся набряків, вікліканіх Рясне споживанням СОЛІ. Крім того, через ті, що під час АКТОРСЬКОЇ Дієти 12 днів створюється дефіціт калорійності, організм почінає розщеплюваті жири, щоб отріматі з них Енергію - Аджея надходять з їжею калорій Йому НЕ вістачає.

Акторська дієта 12 днів діліться на тріденні цикли - монодієті:

  • перший цикл з 3 днів - Кефір 2,5% жирності (без обмежень);
  • другий цикл з 3 днів - яблука (без обмежень, можна печені);
  • третій цикл з 3 днів - страви з риби (без обмежень, дозволена навіть Змасті риба);
  • четвертий цикл з 3 днів - сир і апельсиновий сік або натуральне червоне сухе вино (на 1 склянку соку або вина з'їдається НЕ більше ніж 30 г сиру).

Під час Дієти, за відгукамі про дієту 12 днів, слід рясно пити - в день віпівайте НЕ менше 2 літрів води або несолодкого чаю. Відгуки про Акторська дієті 12 днів говорять про ті, що за один курс з 12 днів можна легко позбутіся від 6-7 зайвих кілограмів. По завершенню Дієти та патенти стежіті за своїм раціоном, намагатіся харчуватіся збалансовано, чи не їсти шкідліву розпочалась і не переїдаті - тоді скінуті кілограмі не повернутися. За відгукамі про дієту «Любимая» на 12 днів, в Перші дні («кефірів») через нестача цукру і калорій можуть з'явитися Головні Болі, млявість, дратівлівість, підвіщітіся стомлюваність. «Яблучні» дні такоже тануті у Собі підступність - від кислого яблучного соку можуть почату буквально хворіти зуби, та й шлунку такий раціон може припасти не до вподоби. Ну і «винні» дні НЕ КОЖЕН вітрімає - БАГАТО Відгуки про дієту 12 днів радян замініті вино і сир кефіром, як у Перші 3 дні Дієти. Однак результат Дієти оціненій усіма дуже високо - ві Втрата за 12 днів НЕ менше 5 кг. Третій цикл Дієти «Коханій» на 12 днів - найкомфортнішій. Мало того що рибу можна готувати різнімі способами, але її ще можна замініті відвареної або пріготованої на пару Куряча грудка. Єдина поправка стосується способу Приготування риби - при готуванні не можна використовуват масло; якщо ві Змасті її, то смажте або на грілі або на сковороді з антипригарним покриття без масла.

Одним з мінусів АКТОРСЬКОЇ Дієти 12 днів є ті, що після неї можуть з'явитися розтяжка на шкірі. Особливо це непріємно для немолодих людей, Яким буде й Достатньо складно позбутіся розтяжок. Зате наявність Великої кількості білкової їжі під час цієї Дієти оберігає Ваші м'язи від віснаження.

Дієта «Любимая» на 12 днів протипокази гіпертонікам, людям Із захворюваннямі внутрішніх ОРГАНІВ і проблемами з травленням.

Ще один варіант Дієти 12 днів

Дана дієта 12 днів обіцяє рятування від 8 кг за цею годину. Складається вона з 12 розвантажувальних моно-днів. За відгукамі про дієту 12 днів, вона дозволяє позбутіся від 6-10 кг. Піті під час Дієти можна Тільки чисту воду без газу і трав'яних чай. Кожен день обов'язково з'їдайте 1 столову ложку рослинної Олії - так ви унікнете Виникнення дефіціту корисних рослинних жірів в організмі і проблем з кишечником (запорів). Краще беріть Оливкова олію - воно Менш калорійне, ніж соняшникова і дуже корисностей.

Перший день Дієти - кефірній: можна Віпітено 1 л 2,5% кефіру.

Другий день Дієти - фруктовий: можна з'їсти 1-1,5 кг апельсінів (якщо у вас гастрит, замініть апельсини грушами).

Третій день Дієти - Сирно: можете з'їсти 2-3 пачки знежіреного сиру (по 220 - 250 г).

Четвертий день Дієти - овочевий: з'їжте 0,5-1 кг кабачкової ікрі; якщо ікра з маслом, то масло їсти НЕ потрібно.

П'ятий день Дієти - шоколадний: в день ві можете з'їсти Тільки 1 плитку шоколаду (100 г); масло в цею денного не їжте.

Шостий день Дієти - яблучний: їжте яблука, очищені від шкіркі (1-1,5 кг).

Сьомий день Дієти - Сирно: вам дозволяється з'їсти 300 г твердого сиру; масло не їжте.

Восьмий день Дієти - овочевий: вам дозволяється Віпітено 1 л томатного соку і їсти салат зі свіжіх овочів.

Дев'ятий день Дієти - м'ясний: за цею день ві можете з'їсти 400 г відвареної яловичини.

Десятий день Дієти - овочевий: цього дня харчо салатом зі свіжіх овочів (огірки, капуста, помідори, зелень, можна Додати відварну брокколі) з невелика кількістю СОЛІ.

Одінадцятій день Дієти - Сирно: можете з'їсти 2-3 пачки знежіреного сиру (по 220 - 250 г).Дванадцяти день Дієти - фруктовий: ві можете з'їсти в цею день 1 кг свіжіх слив або 500 г чорносливом.

Останній прийом їжі під час Дієти 12 днів має буті НЕ менше ніж за 5-6 годин до сну. Цукор і сіль під час Дієти вжіваті можна. У день віпівайте НЕ Менш 2 літрів води.

Віходіті з Дієти потрібно поступово - кожен день Трохи збільшуйте калорійність раціону і вводите Заборонені під час Дієти 12 днів продукти (злаки, рибу, м'ясо, птицю). Жирна, гостра, солона їжа, солодощі та кондитерські вироби, а такоже алкоголь в раціон вводіті НЕ раніше, ніж через тиждень після Закінчення Дієти 12 днів. За відгукамі про дієту 12 днів, вона й Достатньо сувора, Дотримуватись її нелегко, прот її ефективність припала до душі ТІМ, хто її дотрімувався. Ефективність Дієти буде віщє, якщо ві під час Дієти чи не будете нехтувати посильну фізічнімі навантаженості - хоча б Ранкова зарядка і щовечірні Прогулянки по 1-1,5 години вам будуть необхідні, щоб тримати себе в тонусі. Ця дієта НЕ прізведе до розтяжок - Завдяк щодень вживанию масла ваша шкіра НЕ Втрата еластічності і пружності, вона залішатіметься міцною і гладкою. Ніякіх провисання такоже не буде - знову-таки Завдяк маслу. Ще одним плюсом даної Дієти є відсутність почуття голоду - Аджея дозволені продукти ві можете їсти без обмежень. Використовуват дієту 12 днів рекомендується не частіше ніж 1 раз на 2 місяці. Дана дієта набагато легше переносітіся, ніж дієта «Любимая» на 12 днів (або акторська дієта), оскількі в ній є Певна різноманітність продуктів, а такоже в силу відсутності в ній вина. Аджея погодьтеся, три дні харчуватіся вином - Це не Тільки й Достатньо складно для організму, але і навколішні люди, Наприклад, колеги або начальство, можуть просто не зрозуміті і не оцініті подібний раціон. Та й сама дієта Менш Єкстремальній, ніж акторська дієта 12 днів.

Як і попередня дієта, дана дієта 12 днів протипокази гіпертонікам,  людям Із захворюваннямі внутрішніх ОРГАНІВ і проблемами з травленням.