Дієта 15 кг - Варіанти та рекомендаціїДля того щоб вітріматі дієту, потрібна Чимаев сила Волі. І особливо це стосується жінок з великою кількістю зайвих кілограмів. По-перше, схуднуть на 10 або 15 кг за короткий Термін ї Достатньо складно. По-друге, при дотріманні Дієти та патенти стежіті за тонусом шкіри. По-Третє, після Закінчення Дієти великий ризико повернення зайвих кілограмів, і чім їх Було більше, ТІМ складніше буває підтрімуваті результат.

Дієта 15 кг: основні рекомендації

Для того щоб досягті Бажанов ЕФЕКТ, Незалежності від обраної системи живлення, потрібно слідуваті декільком основним принципам. Важлива відмовітіся від шкідливих звичок, Які НЕ Тільки Згубна позначаються на стані організму, але і посілюють Накопичення зайвої ваги. Дієта 15 кг передбачає вживання Великої кількості Рідини: звічайної води без газу і зеленого чаю. Праворуч в тому, що нерідко люди плутають Спраг і голод, і насправді ї Достатньо Віпітено склянку води.

Максимального ЕФЕКТ можна досягті, якщо поєднуваті дієту з фізічнімі навантаженості, Які в основному спрямовані на Відновлення тонусу шкіри. Таким чином, втратіті за допомогою Дієти на місяць 15 кг можна без Шкоди для здоров'я. Крім того, можна користуватись різнімі скрабами і обгортання для закріплення результату.

Вибравши відповідну дієту, схуднуть на 15 кг Цілком можливо. Залішається Тільки візначітіся з конкретною системою живлення.

Сувора дієта 15 кг


Ця дієта - непросте випробування, тому що вона пріпускає серйозні обмеження в харчуванні, відмова від Усього мучного, солодкого, смаженню і крохмалістості продуктів. Сувора дієта 15 кг Розбита на дводенні ділянки, Завдяк чому організм НЕ встігає перебудовуватіся, звікаючі до однорідної їжі.

Перші два дні можна назваті «Голодні». За день можна Віпітено склянку томатного соку, два літри кефіру і з'їсти Трохи чорного хліба. У разі підвіщеної кіслотності вірішаться замініті Кефір натуральним йогуртом без добавок і цукру або звичайна нежирне молоко, а Томатний сік - салатом з капусти або моркви. Якщо є проблеми зі шлунком, замість хліба можна взяти вівсяні пластівці. Завдяк таким строгим правилам Дієти, мінус 15 кг - результат, якого можна досягті ї Достатньо Швидкий.

Третій І чверті день Дієти 15 кг пріпускають вживання білковіх продуктів. Сніданок винен складатіся з чаю або кави з молоком і бутерброда з чорного хліба з маслом і медом. Обід - невелика Порція пісної риби або м'яса (близько 100 г) і бульйон. На полуденок можна Віпітено склянку молока з додаванням меду, а на вечерю - 100 г відвареного м'яса, два яйця і склянку кефіру. Причому Кефір можна Віпітено безпосередно перед сном.

П'ятий і шостий дні - овочеві. На сніданок і полуденок можна з'їсти два яблука і два апельсини, на обід - овочевий суп і вінегрет, а на вечерю - салат з моркви, капусти і буряка, шматочкі Житнього або чорного хліба і чаю з медом.

Потім знову йдут «Голодні дні», і все повторюється в тому ж порядку Протяг 20 днів. Чи дозволіті ця дієта схуднуть на 15 кг, поклади від фізичної актівності та Дотримання всіх перерахованого правил.

А для тих, хто вважає таку дієту Занадто Суворов, є й Інші, что НЕ Менш дієві Варіанти.

Китайська дієта 15 кг

Цей варіант Дієти добро Підходить ТІМ, хто НЕ може Дотримуватись Суворов правил, дотрімуючісь однаково меню. Дієта працює за принципом впліву на обмін Речовини і зниженя апетиту, за рахунок чого організм швідше спалює жир.

Щоранку звітність, натщесерце ковтаті Певного Кількість сирого рису, что НЕ запіваючі його водою. Кількість рисових зерен візначається ВІКОМ людини. Наприклад, при бажанні схуднуть на 10 або 15 кг у віці 30-ти років, потрібно з'їдаті по 30 зерен рису. Після цього можна пити і їсти Протяг двох годин.

Через дві години можна переходіті до Першого прийому їжі. Вжіваті можна практично будь-які продукти, за вінятком жирного, мучного та крахмалистого. Звітність, відмовітіся від цукру і знізіті вживання СОЛІ, але при авторитет дозволяється їсти мед і шоколад. Для Досягнення максимального ЕФЕКТ Останній прийом їжі має здійснюватіся НЕ пізніше, ніж за Чотири години до сну.

Такої Дієти 15 кг потрібно Дотримуватись Протяг двох тіжнів. У раціон в обов'язковому порядку включаються продукти, що містять кальцій (Кефір, сир, квасоля і т.д.), так як ВІН вімівається з організму, і це може зробити негативний Вплив на серце. Крім того, слід обов'язково їсти м'ясо, щоб насітіті організм білком. Повторити дієту можна через місяць.

Особливо добрі ця дієта Підходить людям з підвіщеною кіслотністю шлункового соку. Ще одним її плюсом є притуплення почуття голоду, що допоможе надалі НЕ набраті Вагу знову.

Зелена дієта 15 кгТакий варіант Дієти можна порадити любителям овочів. Її основні принципи Полягає у віборі овочів і фруктів зеленого кольору. Може здать, що меню Такої Дієти 15 кг виявили Занадто мізернім, але це не так. Аджея овочі можна їсти НЕ Тільки сірімі і приготовання на пару, а й у вигляді салатів, і навіть смаженню.

Наприклад, можна пріготуваті на пару брокколі або обсмажіті кабачки в олівковій Олії. Вийди НЕ Тільки смачне, але і корисне натуральне блюдо. Варто спробуваті і салат з сирого кабачка, зеленого яблука і петрушки Із знежіренім йогуртом в якості заправки. На десерт можна запекті яблука або пріготуваті домашній лимонад з лайма.

Можна пріготуваті легкий Капустяній суп зі спаржею або смачний салат з капусти. Корисний зелений горошок, свіжовічавленій сік Із зелених яблук. Варто Включити в раціон свіжу зелень і МОРСЬКИЙ капусту, а такоже Стручкову квасолю.

Якщо два тижні слідуваті такій дієті, мінус 15 кг - досяжній результат, пріємнім бонусом до якого буде Поліпшення самопочуття. За цею годину організм встігне насітітіся великою кількістю мікроелементів і вітамінів, Покращена робота шлунка. Головне правило, якого потрібно Суворов слідуваті: їсти можна Тільки зелені овочі та фрукти.

Великим плюсом зеленої Дієти 15 кг є ті, що її компоненти не віклікають алергічніх реакцій. Крім того, більшість з них дозволено вжіваті і при підвіщеній кіслотності. Зрозуміло, краще Всього вібіраті цею варіант Дієти в літній час, коли немає недоліку у фруктах і овочей.

Дієта 15 кг: Важливі моменти

При наявності проблем зі здоров'ям, краще проконсультуватіся з лікарем і вібрато більш щадний дієту на місяць, і 15 кг Скидати поступово і Обережно. До того ж, Занадто різка Втрата ваги Вкрай НЕ рекомендується і чревата Швидко набором зайвих кілограмів. Чи не слід Дотримуватись Дієти 15 кг довше, ніж це рекомендовано її правилами, так як це НЕ прініс корісті.

Для закріплення ЕФЕКТ при будь-Якій з перерахованого ДІЄТ можна пити трав'яні чай, Який допоможе очистити організм. І, звичайна, Важливі позитивний настрій і Впевненість у своїх силах. Для того щоб менше відчуваті голод при обмеженні в харчуванні, Варто більш гуляти на свіжому повітрі і знайти заняття, ласка допоможе відволіктіся від Згубна думок.