Дієта 2 кг - види і описУ тієї годину як одні Впевнена борються з десятком зайвих кілограмів, Інші не знають, як позбутіся зовсім невелікої кількості зайвої ваги, Який псує фігуру. У такій ситуації допоможе дієта 2 кг, яка має кілька варіантів.

Лимонно-медова дієта 2 кг

Ця короткочасна, але дуже строга дієта передбачає відмову від їжі на весь день і вживанию Тільки Рідини з скроню кіслотністю. Пріготуваті її просто: потрібно взяти три літри негазованої води, 50 г меду і сік 15-ти лімонів. Через практично нульовий енергетічної цінності така дієта 2 кг допомагає дуже Швидко позбутіся від невелікої кількості зайвої ваги. Крім суміші, можна пити звічайній воду і зелений чай в Необмежений кількостях.

В результаті Дієти схуднуть на 2 кг можна Всього за два дні. Мед, включених в суміш, підтрімує сили організму, зніжуючі Відчуття слабкості. Потрібно відзначіті, що таке схуднення протипокази людям з хронічнімі захворюваннямі, особливо з сечокам'яної хвороби. Такою дієтою мінус 2 кг можна зловжіваті, слідуваті їй можна строго не більше двох днів. Якщо є бажання скинути більше 2 кг, краще вибрати іншу ефективного дієту на 2 тижні.

Дієта 2 кг за тиждень


Цей варіант хороший для тих, хто НЕ прагнем до екстремального схуднення і хоче поступово позбутіся двох кілограмів ваги. Зокрема, його радян Сучасний бізнес-леді, Які часто Вже НЕ встігають нормально поїсті і пріготуваті Собі повноцінній сніданок.

Снідаті потрібно будь-Якими фруктами, але обов'язково одного виду. Порція НЕ вінніх перевіщуваті 500 м З фруктів для Дієти 2 кг краще вібіраті яблука, цітрусові, хурму, манго і ківі. Чи не рекомендуються банани, авокадо, виноград і груші. Обідаті можна будь-Якими продуктами, віддаючі перевага нежірної їжі. На вечерю слід пріготуваті овочі, будь-яким способом. Порція НЕ обмежується.

Овочеві страви гарні ТІМ, що НЕ навантажують підшлункову залоза. Завдяк авторитет можна спокійно вечеряті овочами і після 18.00. Крім того, в овочей дуже мало калорій, у них низька глікемічній індекс. Смород НЕ підвіщують рівень цукру в крові, Завдяк чому НЕ віклікають помілковості Відчуття голоду. І, звичайна, смород містять масу корисних Речовини, необхідніх організму. Найбільш Корисні і добро застосовні для Дієти 2 кг брюссельська і білокачанна капуста, брокколі, гарбуз, морква, баклажанів і кабачки.

Дієта 2 кг за тиждень: вибір правильного обідуЗвичайний, свобода Вибори надихає. Альо якщо стоїть мета схуднуть, Варто Дотримуватись Принципів правильного харчування. Незважаючі на відсутність будь-якого Жорсткий розпорядку, є Певний ПЕРЕЛІК продуктів, з якіх краще вібіраті.

Ідеальний обід може складатіся з:

  • пісної птиці, морепродуктів, риби або пісної яловичини;
  • тушкування або відвареніх овочів;
  • коричневого рису;
  • цільнозернового або Житнього хліба;
  • запеченого чи вареного картоплі;
  • салатів з оливковою олією;
  • коричневого рису.

Слід відмовітіся від соусів, паніровок і підлів, а такоже супів і супів-пюре, пропонованіх у складі бізнес-ланчів. З напоїв краще вібіраті зелений чай без цукру, а хліб потрібно їсти не «вприкуску» з обідом, а як окреме Самостійне блюдо.

Потрібно відзначіті ефективність і Безпека Дієти 2 кг за тиждень, Завдяк чому слідуваті їй може будь-яка людина. Дотрімуючісь Такої нескладної системи живлення, можна схуднуть, Зберігаючі при авторитет сили і Енергію для актівної розумової та фізичної ДІЯЛЬНОСТІ. До того ж, якщо Дотримуватись Дієти 2 тижні, 5 кг зайвої ваги скинути нескладно. В результаті знікнуть НЕ Тільки обрідлі кілограмі, а й докоро сумління через неправильне харчування.