Дієта 20 кг - правила, набір продуктів і ефективністьПопулярна дієта 20 кг обіцяє Воістину пріголомшлівій результат: Втрата 20 кг ваги Всього за 20 днів. Така перспектива надихає багатьох людей, що прагнуть схуднуть. Альо, крім результатівності, ця дієта є безпечного для здоров'я, незважаючі на ті, що занадто Швидке схуднення вважається Небезпечна.

Правила Дієти 20 кг

Можна схуднуть на дієті 20 кг, Відгуки про якові Дійсно вражаються, якщо слідуваті двома правилами. Запам'ятати їх дуже просто.

Перше правило назівають правилом чергування. До середини Дієти воно дозволяє скоротіті ОБСЯГИ шлунка приблизно на 20%, знізіті апетит і Зменшити ймовірність повернення зайвих кілограмів. Правило Полягає в почерговому відмову від одного з прійомів їжі. Чи не можна Постійно пропускаті обід або вечерю. Перші Чотири дні слід відмовлятіся від вечері, наступні Чотири - від обіду, потім ще Чотири дні - від сніданок, і так далі, по порядку.

Друге правило Дієти 20 кг більш звичних для тихий, хто Вже віпробував на Собі Які-небудь Способи схуднення. Це правило мінімуму калорій. Протяг двадцяти днів слід вжіваті Тільки продукти з мінімальнім вмістом калорій і з максимальною кількістю корисних Речовини, вітамінів і мінералів.

Дієта 20 кг: набір продуктів


Для цієї Дієти БУВ складень список продуктів, що дозволяє схуднуть на 15 або 20 кг за найкоротшій Термін. Всі смород відрізняються скроню ХАРЧОВИХ цінністю і низьких калорійністю. Саме Завдяк авторитет списку, дієта є збалансований.

Брокколі. Існують цілі Дієти, основним продуктом в якіх є самє брокколі - джерело вітамінів, клітковіні і мінеральних Речовини.

Білокачанна капуста містіть грубі рослинні волокна, що допомагають швідше позбутіся зайвої ваги, а такоже мінерали і вітаміни.

Яблука - один з найбільш часто вікорістовуваніх в дієтах фруктів, що володіє незаперечно позитивними якости.

Куряче Філе - дієтічне м'ясо, кращий постачальник Білка для організму. Від наявності в раціоні самє такого м'яса в чому поклади, чи Вийди за допомогою цієї Дієти схуднуть на 20 кг.

Гречка дуже популярна серед тихий, що худнуть, і не дарма. Можна не перераховуваті, як БАГАТО корісті вона в Собі Несе, Аджея НЕ даремно на її Основі складах кілька дуже ефективних ДІЄТ.

Квасоля займає в авторитеті списку своє Почесне місце, незважаючі на ті, що БАГАТО худнуть відмовляються від неї через скроню пожівності. Її по праву можна назваті природною біологічної добавкою, так як вона Включає в себе п'ять натуральних амінокіслот, Вітамін C, вітаміни групи B і БАГАТО інших корисних компонентів. У дієті 20 кг квасоля Є І постачальником Рослин Білка.

Курячі яйця допомагають нормалізуваті Вагу і привести в норму апетит, а такоже містять БАГАТО необхідного організму Білка.

Тріска - сама нізькокалорійна і дуже Корисна риба, що вносіті Величезне Внесок у схуднення на дієті мінус 20 кг.

Огірки на 90% складаються з води, включаються в Собі ряд корисних елементів. Смород дуже часто Використовують в дієтах, і ця НЕ є вінятком.

Рис - продукт, без якого не обходиться Жодна чати дієта для схуднення, 20 кг з його допомогою скинути НЕ дуже складно, якщо Дотримуватись всіх правил. ВІН володіє відміннімі дієтічнімі властівостямі, допомагає при захворюваннях травної системи, дає Стійкий результат.Томати відрізняються НЕ Тільки низьких калорійністю, але ї здатні прігнічуваті апетит, допомагаючі позбавлятись від зайвої ваги. Завдяк авторитет смород часто Використовують на дієті мінус 20 кг.

Зелений чай - найпопулярнішій напій серед людей, що стежать за своїм здоров'ям. ВІН Робить позитивний Вплив на здоров'я, стан шкіри і, зрозуміло, допомагає схуднуть, Завдяк чому потрапив в список продуктів для Дієти 20 кг.

Фруктоза - фруктовий цукор, Який замінює звичайний в багатьох дієтах. Жівіть мозок, дає Енергію організму.

Зелень присутности в багатьох збалансований дієтах. Особливо Корисні Кріп і петрушка.

Дієта 20 кг, Відгуки про якові можна Прочитати в інтернеті, має на увазі такоже вживання молока і сиру. Смород являютя собою джерела кальцію, необхідного організму. Згідно з Досліджень американських дієтологів, прісутність в раціоні продуктів з високим вмістом кальцію, збільшує ефективність Дієти в 2-3 рази.

Ефективність Дієти 20 кг

Раціон Дієти 20 кг - насіченій і збалансований, і відсутність одного з основних прійомів їжі НЕ завдає Шкоди здоров'ю. Поступово організм звікає до того, що вечеря, обід або сніданок може буті пропущених, і за рахунок цього зніжується апетит.

Згідно зі статистикою, Вже через тиждень відзначається зниженя ваги на 5-7 кг, підвіщується тонус організму. На ІНШОМУ тижні можна приступити до полегшенім фізичним вправо: віджімання, зарядка, крутіння обруча. Таким чином можна підвіщіті ефективність Дієти.