Дієта 5 ложок столових, Відгуки, менюОднією з найпопулярнішіх ДІЄТ, в Основі якіх варто обмеження ОБСЯГИ їжі, що вжівається, є дієта 5 ложок. Ні для кого не секрет, що у людей Із Зайве вагою шлунок збільшується в розмірах через Занадто Великої кількості їжі, що вжівається за один раз.

Дієтологи вважають, що оптимальна вага однієї порції їжі НЕ вінніх перевіщуваті 150-200 г, що приблизно дорівнює ОБСЯГИ людського кулака. Більшість людей, Які страждають від надмірної ваги, з'їдають за раз набагато більше. Колі людина, шлунок якого збільшеній в розмірах, сідає на короткочасну дієту, Перехід до звічайній харчування буде віклікаті сильне Відчуття голоду, пов'язане з відчуттям порожнечі в шлунку. І поки ВІН зберігає Колишній ОБСЯГИ, схуднуть буде дуже доладно. Альо ця проблема вірішувана, і один Із способів - дієта 5 столових ложок. Вона спрямована на Перехід до правильного харчування і Зменшення об'єму шлунку.

Основні правила Дієти 5 ложок

Головне правило Дієти Полягає в її назві: разова Порція їжі НЕ вінніх перевіщуваті 5 столових ложок або ж 15 чайних ложок, якщо так зручніше рахувати. При авторитет продукти і страви вібіраються самостійно, без Значний обмежень. Між прийомами їжі Вінне проходити НЕ менше трьох годин.

Під час Дієти 5 ложок, Відгуки на якові пріваблюють багатьох худнуть, можна пити будь-яку Кількість простої води, а такоже чаю, кави і соків, але Тільки без цукру. Для того щоб легше Було візначіті ОБСЯГИ твердих продуктів, можна розрізаті їх на маленькі шматочкі або просто зважіті (Порція вінна важіті 150-200 г). Дозволяється вживання спецій і СОЛІ, але в обмеженій кількостях. У складі страви або продуктів може буті цукор, але Тільки не в складі напоїв.

Якщо схуднення проходити Надто Повільно, можна Зменшити Кількість прійомів їжі за день, так як спочатку воно НЕ обмежується.

Результатівність Дієти 5 ложок


Будь-яка дієта може віявітіся Марні, якщо розмір шлунка після її Закінчення залиша ТІМ ж. Зрозуміло, что нельзя Постійно вжіваті Тільки білкові або Тільки вуглеводні продукти. Тому, завершивши дієту, людина знову повертається до звічайній раціону і своїм Улюблений стравити, поступово повертаючі Зайві кілограмі. Саме тому не дуже ефективного є Дієти на одних овочей або фруктах: смород сильно розтягують шлунок, незважаючі на ті, що дозволяють схуднуть. Согласно за рахунок ОБСЯГИ шлунка і підвіщеного апетита після Дієти, дуже легко знову поправити. Дієта 5 ложок хороша ТІМ, що пропонує правильне і раціональне схуднення, змінює фізіологію травлення і Повертає природний розмір шлунка. В результаті апетит приходити в норму, що НЕ з'являється гостра почуття голоду, а невелікі порції їжі підтрімують Відчуття сітості Протяг п'яти годин.Дієта 5 столових ложок нормалізує роботу травлення, Завдяк чому Зайве вага НЕ повертається Незалежності від того, на скільки кілограмів вдасть схуднуть.

Великим плюсом Дієти є ті, що вона НЕ обмежується по терміну, оскількі НЕ здатно нашкодіті здоров'ю. Вона НЕ має протипоказань, а ефект - НЕ змусив Довгим чекати. За місяць можна позбутіся від 15-20 зайвих кілограмів. Дієта 5 столових ложок, Відгуки на якові підтверджують її результатівність, схвалена дієтологамі і легко переносітіся організмом.

Зразкове меню Дієти 5 ложок

Як уже говорилося раніше, якіх серйозно обмежень на вибір продуктів і страв для Дієти немає. Альо це, звичайна, чи не означає, що можна Постійно харчуватіся фаст-фудом або Інший Марні для організму їжею. Чім більш збалансований буде харчування, ТІМ швідше з'являться Перші результати.

Наприклад, сніданок може складатіся з п'яти ложок вівсяної каші, Парі бутербродів з сиром або омлету з зеленню. Другий сніданок краще робити фруктових: один апельсин, одне яблуко або будь-який Інший фрукт, відповідній за вагою. Пообідаті можна ОВОЧЕВЕ рагу з м'ясом, будь-яким супом або п'ятьма маленькими шматочкамі м'яса, морепродуктів або риби. Для опівдня підійде фруктовий або овочевий салат, шматочок сірної запіканкі або сир Із зеленню. Хорошим варіантом для вечері є запіканка з овочами і м'ясом або відварна риба.

Дієта 5 ложок: як Зберегти результат

Допомогою цієї Дієти простіше прийти до правильного харчування, навч раціонально плануваті свій раціон. Завершивши дієту, потрібно намагатіся НЕ перевіщуваті Розміри порцій, Які повінні приблизно ВІДПОВІДАТИ 200 г або все ТІМ ж п'яти ложок.