Дієта 6 пелюсток - секрет ефектівності та менюДієта 6 пелюсток - це унікальна програма схуднення, розроблено дієтологом зі Швеції Анною Юханссон. Ця дієта Вже допомогла тисячам жінок скинутися Зайві кілограмі, что НЕ Відчуваючи постійне Відчуття голоду. Відгуки про дієту 6 пелюсток свідчать про ті, що за пару тіжнів можна без праці втратіті 12-15 кг!

Суть Дієти Полягає в тому, що Протяг шести днів у спеціальній послідовності чергуються Шість монодієт. А назва дієта отримала Завдяк того, що Ганна Юханссон, прагнучі підтримати бажаючих схуднуть ще й псіхологічно, зобразив програму харчування у вигляді квітки з шістьма пелюстків. На Кожній пелюстці написано меню Дієти 6 пелюсток на Певний день.І Дійсно, Відгуки про дієту 6 пелюсток підтверджують, що найкращих результатів в схудненні вдається домогтись ТІМ, хто вірізає такий же квітка і Щодня, відріваючі черговий пелюстків, вікідає його разом Із Зайве кілограмамі.

Дієта 6 пелюсток - комфортна і корисне

Особлівістю Дієти 6 пелюсток Є можливість їсти Достатньо продуктів, Щоб не відчуваті почуття голоду. Аджея всім відомо, що голод під час Дієти Значний погіршує настрій і навіть може віклікаті депресію, а депресія - найлютішій ворог схуднення! Дієта НЕ Тільки приносити радість через довгоочікуваної Втрати кілограмів, але і дуже Корисна для організму. Аджея кожен день Дієти 6 пелюсток в меню Включає продукти, що містять Величезне Кількість корисних Речовини.

Меню Дієти 6 пелюсток


Дана дієта має на увазі Шість днів чергуються монодієт.

  • Перший день - рибна монодієта. Неспроста перший день даної Дієти Включає самє рибні страви, Аджея риба легко засвоюється і при авторитет нізькокалорійна. Рибний день допомагає легко підготуваті організм до подалі монодиетам. У рібі містяться незамінні поліненасичені Омега-3 жирні кислоти, Які Неймовірно Корисні для мозком, серцево-судінної системи, шкіри, і при авторитет смород НЕ відкладаються в підшкірно-жировому шарі. У цею день дозволяється вжіваті рибу всіх сортів (300 - 500 г) в будь-якому вигляді: варену, запечену, рибний бульйон. Прекрасний рецепт Дієти 6 пелюсток на перший день - бульйон з сьомги, злегка заправлений сіллю і зеленню. Таке блюдо дозволіті НЕ Залишити голодною, при авторитет воно Неймовірно смачне і корисне.
  • Другий день - овочева монодієта. У цею день ві можете сміліво з'їсти 1-1,5 кг овочів, причому будь-якіх, у відварному або запеченому вигляді. Така монодиета ефективна Завдяк того, що з овочами в організм Надходить велика Кількість складання вуглеводів, на перетравлення і засвоєння якіх потрібно набагато більше ЕНЕРГІЇ, ніж надійшло в організм. Отже, організм почінає втрачають Вже накопічені запаси. Хороший рецепт на другий день - ОВОЧЕВЕ асорті, запечені в духовці.
  • Третій день - куряча монодієта. Ві можете з'їсти 500 г Філе курки у відварному або запеченому вигляді. У цею день організм отрімує мало вуглеводів, тому вітрачає БАГАТО своїх запасів. Хороший рецепт Дієти 6 пелюсток, Який допоможе НЕ Залишити голодною і при авторитет активно худнуті - Запечені куряче Філе зі спеціямі і сіллю. У готового страву можна Додати зелені, тоді ві отрімаєте ще й БАГАТО вітамінів.
  • Четвертий день - злакові монодієта. У цею день дозволяється вжіваті каші (з розрахунку 200 г в сухому вигляді), а такоже висівки, насіння, клітковіну, цільнозернові хлібці.
  • П'ятий день - Сирно монодієта. Меню Дієти 6 пелюсток в цею день Включає 500 г нежирного сиру, а такоже невелика Кількість молока (Нежирні). Сирно день насітіть організм необхідною білком і мінеральними Речовини.
  • Шостий день - фруктова монодієта. У цею день дозволяється з'їсти до 1,5 кг фруктів у сірому, запечені вигляді, а такоже у вигляді соків.

У чому секрет ефектівності Дієти 6 пелюсток?

По-перше, в ній дотрімані принципи роздільного харчування. Якщо в організм надходять одночасно «конкуруючі» Речовини, ШВИДКІСТЬ травлення Значний сповільнюється, а жири і вуглеводи, Які остаточно НЕ розщепіліся, відкладаються в підшкірній жир. Дієта Анни Юханссон віключає вживання різніх за складом продуктів, отже, віключається і можлівість Додатковий відкладення жирової тканини.

По-друге, фахівці в Галузі дієтології дотрімуються єдиної думки, що саме Короткі (Не більше 24 годин) монодієті найбільш агресівні щодо зайвих кілограмів. А наша програма харчування Включає ціліх Шість різніх монодієт!

Третьою особлівістю Дієти є Грамотне чергування білковіх і вуглеводніх днів. Кожен день Дієти відбувається зміна вуглеводної і білкової їжі. Саме така тактика змушує організм максимально втрачають свої жирові запаси.

Четвертий секрет Полягає в тому, що рецепти Дієти 6 пелюсток включаються Такі страви, Які дозволяють НЕ відчуваті голод. А голод віклікає негатівні емоції і бажання пріпініті програму. Колі людина відчуває почуття голоду, в його організмі в надлішковій кількості знаходиться гормон інсулін, відповідальний за потрапляння глюкози в Клітини. А самє цею гормон блокує вихід жірів з адіпоцітів (жирових клітін). Саме з цієї причини Дієти, що супроводжуються Голодування, малоефектівні.

Таким чином, можна віділіті 4 основних принципи Дієти 6 пелюсток, що роблять її ефектівної, а, отже, і такою популярністю:

  • Стратегія роздільного харчування, що Забезпечує Швидке схуднення.
  • Чергування в правільній послідовності вуглеводніх і білковіх днів, що змушує організм максимально втрачають свої запаси.
  • Одноденні монодієті, що актівізують процеси розщеплення жирової тканини.
  • Відсутність сімбіозное травлення, перешкоджає навіть мінімального відкладенню жирової тканини.

Правильний вихід з Дієти 6 пелюсток

Всім відомо, що недостатньо просто кілька днів Дотримуватись Дієти. Дуже Важлива правильна подальша стратегія харчування. Аджея якщо ві після втрачених перед новорічнімі святами 10 кг весь тиждень будете балуваті Собі кулінарнімі шедеврами, вага може легко повернути!

Правильний вихід з «пелюсткової» Дієти поклади від ваших подалі планів. Якщо вам заважало Всього 3-4 кг і ві успішно з ними впораліся за Шість днів, то можете сміліво почінаті вихід з програми схуднення. Альо якщо ві плануєте втратіті ще 10-15 кг, продовжу харчуватіся за тією ж схемою. На сьомий день просто почніть харчування З першого Пелюстки!

Якщо ві вірішілі війта з Дієти, намагайтеся харчуватіся тімі ж продуктами, поступово додаючі 1500 ккал на добу. Бажано і далі Дотримуватись основних Принципів даної Дієти для ПРОФІЛАКТИКИ набору ваги.