Дієта 7 захворювання нірок, меню, продуктиПоказання до призначення медичної Дієти 7 є Гостра нефрит на 3-4 тижні лікування, а такоже хронічній нефрит поза загостренням і при відсутності ніркової недостатності.

Метою призначення цієї ніркової Дієти є Зменшення набряків і гіпертензії, помірне щадіння Функції нірок, Поліпшення Виведення продуктів обміну Речовини.

Дієта 7 Дещо обмежує вживання білків. Вуглеводи і жири знаходяться в межах фізіологічної норми. Вся їжа готується без використання кухонної СОЛІ, сіль вжівається у Вказаною лікарем кількості (Не більше 3-6 г на добу). Кількість вільно вжіваної Рідини скорочується до 1 л. З раціону віключаються екстрактівні Речовини риби, м'яса, грібів, а такоже джерела великих доз ефірніх масел і щавлевої кислоти. Енергетична Цінність їжі - 2500-2600 калорій.

Рекомендовані продукти на дієті 7

На дієті при захворюванні нірок можна вжіваті хліб і хлібобулочні вироби без СОЛІ, вегетаріанські супі, нежирне телятину, яловичина, обрізну свинину, кролика, баранину, індічку і курку в запеченому або відвареному вигляді, відварній язик. Дозволена нежирна відварна або запечена риба, молоко, вершки і кісломолочні продукти, сир, яйця (Не більше двох на день) всмятку. Рекомендовані Різні крупи і макаронні вироби. Крім того, вільно можна вжіваті овочі, Різні ягоди і фрукти в будь-якому вигляді, салати зі свіжіх фруктів і овочів, кіселі, варення, морозиво. На дієті 7 не Забороняється вживання молочних, томатний, овочевих і фруктових підлів без СОЛІ. З напоїв можна пити неміцні чай і каву, а такоже будь-які свіжі фруктові та овочеві соки.

Можна зробити Висновок, що на дієті 7 меню ї Достатньо широким. Альо деякі Важливі обмеження все ж є.

Дієта 7: Заборонені продукти
Віключіті з раціону на нірковою дієті звітність, все борошняні вироби з додаванням СОЛІ, бобові, м'ясні, грибні та рибні бульйони, смажене і жирне м'ясо, ковбасні вироби, копченості, Солоний і жирними рибу, ікру. З солодкого Забороняється Тільки шоколад, з молочного - будь-які сири. Незважаючі на ті, що безсольові соуси вжіваті можна, все м'ясні, рибні та грибні - віключаються, як і хрін, гірчиця і перець. З напоїв на дієті 7 меню не Вінне містіті какао, міцну каву.

ВіДі Дієти 7

Існує три різновиди цієї ніркової Дієти: дієта 7а, 7б і 7в.

Дієта 7а прізначається при Гостра гломерулонефріті при нірковій недостатності, у тому чіслі різко вираженими. Ця дієта 7 є Переважно Рослин, різко обмежуються Білки і кухонна сіль. Вживанию вуглеводів і жірів зніжується помірно. Крім того, з раціону віключаються продукти, Які містять велику Кількість щавлевої кислоти, ефірніх масел і екстрактівніх Речовини.

Дієта 7б зазвічай прізначається після Дієти 7а при Гостра гломерулонефріті при нірковій недостатності та хронічному нефріті з помірно вираженими недостатністю нірок. Цей варіант Дієти 7 увазі Собі значний Зменшення білків і різке обмеження кухонної СОЛІ в раціоні. Щодо Дієти 7а Кількість Білка збільшено в два рази. Жири та вуглеводи знаходяться при авторитет в межах фізіологічної норми.

Дієту 7в прізначають при нефротичним сіндромі, якщо мают місце хронічні захворювання нірок. Вона спрямована на ті, щоб заповнити Білки, що втрачаються з сечею, Зменшити набряклість, нормалізуваті обмін білків і жірів в організмі. Така дієта 7 увазі помірне зниженя жірів, Збільшення білків і нормальний вміст вуглеводів З ОБМЕЖЕНОЮ цукру. Різко обмежується вживання Рідини та кухонної СОЛІ, холестерину, щавлевої кислоти і екстрактівніх Речовини.