Дієта 7 кг - рекомендації та види


Як допомогою Дієти схуднуть на 7 кг


Існує Чимаев способів за допомогою Дієти схуднуть на 7 кг, деякі з них без консультації з лікарем використовуват категорично НЕ рекомендується (Такі, Наприклад, як ПОВНЕ Голодування, Єкстремальній обмеження раціону або трівалі монодієті), Інші є більш щадний по відношенню до здоров'я. Щоб допомогою Дієти схуднуть на 7 кг, потрібно вібрато таку, яка поєднує в Собі ефективність і Безпека для здоров'я, а такоже буде легко переносітіся вами. Тому Ми пропонуємо вам кілька ДІЄТ 7 кг, з якіх ві зможете вібрато Собі дієту за смаком.

Перш ніж сідаті на будь-яку з них, вам слід про Дещо пам'ятати.

Щоб скинути допомогою Дієти 7 кг, вам Знадоби Деяк годину - жирова тканина НЕ йде за пару днів. Монодієті на 1-3 дні забезпечують швидку Втрата ваги за рахунок очищення кишечника і Виведення з організму надлішків Рідини, але НЕ зниженя жирової масі, проте смород можуть діва відміннім Качаном Дієти 7 кг - звільнівші кишечник і позбувшісь від зайвої води в тканини тіла, ві поліпшіте травлення і пришвидшити метаболізм.

Сідаючі на дієту мінус 7 кг, ВІКОНА всі її рекомендації і не відхілятіся ні убік ослабленням Дієти, ні в БІК її Посилення. Дієти 7 кг розроблені таким чином, щоб Протяг Певного обмеженою терміну допомогти вам позбавітіся від зайвих кілограмів і запобігті їх повернення після Закінчення Дієти. Якщо посіліті дієту - можна завдаті Шкоди здоров'ю або спровокуваті ефект рикошету після її завершення, якщо послабіті - знизу ефективність.

Під час будь-якої Дієти 7 кг, не забувайте про воду. Вам слід віпіваті НЕ менше 2 літрів чістої негазованої води в день. Це потрібно для того, щоб Виводити з організму токсини і шлаки та підтрімуваті метаболізм на ї Достатньо скроню Рівні.

Віходіті з будь-якої Дієти 7 кг слід поступово: Протяг тижня після Дієти НЕ навантажуйте організм Важка їжею - жирною їжею, гострої, солоної, копченої, алкоголем, фастфудом, солодощамі. Нехай ВІН звікне до повернення до нормального раціону.

Чи не забувайте про ті, що якщо у вас є хронічні захворювання внутрішніх ОРГАНІВ, захворювання шлунково-кишково тракту, ендокрінні захворювання, цукровий діабет, жовчнокам'яна або Сечокам'яна хвороба або знижена функція печінкі та нірок, то Перш ніж сідаті на дієту, обов 'язково проконсультуйтеся з лікарем.

Ну і остання порада ТІМ, хто зібрався сісті на дієту мінус 7 кг - НЕ забувайте про Фізичні НАВАНТАЖЕННЯ. Смород зроблять ефективність Вашої Дієти віщє, до того ж худе підтягнуте Тіло Виглядає набагато краще, ніж просто худе.

Дієта «мінус 7 кг за 7 днів»


Раціон Дієти «мінус 7 кг за 7 днів» складається з трьох продуктів - яблук, сиру 5-8% жирності і вівсянкі. Яблука - це Швідкі вуглеводи, амінокислоти і клітковіна, а такоже вітаміни і пектин, Який допомагає розщеплюваті жири. Вівсянка - це такоже клітковіна для очищення організму, вітаміни групи В і мікроелементи, а такоже складні вуглеводи. Сір - це білок, необхідній м'язам, а такоже ненасічені жирні кислоти і амінокислоти.

Меню даної Дієти на кожен день Виглядає так: на сніданок Вівсяна каша на воді без цукру і СОЛІ і 2 яблука; на обід Вівсяна каша з медом, 3 яблука і 100 г сиру; на вечерю 100 г сиру і 3 яблука. За 7 днів ві легко может скинутися на Цій дієті 5-7 кг. Основним мінусом цієї системи схуднення є одноманітній раціон, Який Швидко набрідає. Однак якщо ві вітрімаєте 7 днів на Цій дієті, 7 кг вас покинути з дуже великою частко ймовірності. Якщо ж вам таборі зовсім тяжко від такого одноманітного меню, можете розбавіті його салатом зі свіжіх овочів з низьким вмістом Крохмаль (помідори, огірки, капуста, морква, броколі), заправлений лимонним соком з додаванням ароматних трав.

Дієта 7 кг на кефірі

Кефір давно відомій як кращий друг усіх людей, що стежать за своєю вагою. ВІН смачний, Ситний, корисний, містіть БАГАТО вітамінів і необхідніх організму мінералів, білків, корисних грібків, бактерій, ферментів, необхідніх організму кислот, ВІН покращує травлення і при авторитет містіть Вкрай мало калорій. Тому Дієти на кефірі славляться своєю ефектівністю. Дієта кефіру 7 кг розрахована на 7 днів. Меню Дієти кефіру 7 кг ї Достатньо просте:

 • день 1: 5 відвареніх у мундірі картоплиння СЕРЕДНЯ розміру і 1,5 л кефіру 1% жирності;
 • день 2: 100 г відвареного КУРЯЧОГО Філе і 1,5 л кефіру 1% жирності;
 • день 3: 100 г нежірної відвареної яловичини або телятини і 1,5 л кефіру 1% жирності;
 • день 4: 100 г нежірної відвареної риби і 1,5 л кефіру 1% жирності;
 • день 5: будь-які фрукти і овочі (окрім картоплі, винограду, бананів) i 1,5 л кефіру 1% жирності;
 • день 6: 1,5 л кефіру 1% жирності;
 • день 7: мінеральна вода і 1,5 л кефіру 1% жирності.

Повторюваті таку дієту можна раз на 2 місяці.

Ще один варіант схуднення на кефірі - Смугаста дієта. Ві без зусіль можете скинути на Цій дієті 5-7 кг, не Відчуваючи особливого дискомфорту. Розрахована вона на 2 тижні. Суть її й Достатньо проста: ви чергуєте дні зі звічайній раціоном і розвантажувальні дні на кефірі (1,5 л кефіру 1% жирності, вода, зелений чай без цукру). Чи не переїдайте у звічайні дні. За 2 тижні на Цій дієті 5-7 кг знікнуть практично непомітно для вас, до того ж ви очистите свій організм і поліпшіте своє самопочуття.

Гречана дієта 7 кг

Крім кефіру, ще один вірний помічник у схудненні - гречка. Вона відмінно насічує, очіщає організм і містіть безліч вітамінів і пожівніх Речовини, необхідніх нашому організму. Гречку корисностей поєднуваті з кефіром - таку дієту набагато легше вінесті, ніж монодієту, а результат буде таким же високим. На Гречани-кефірної дієті схуднуть на 7 кг за 1 тиждень зовсім НЕ доладно.

Кожен день Протяг тижня ваш раціон буде віглядаті Наступний чином:

 • гречка в такій кількості, Щоб не відчуваті голод;
 • Кефір 1% - 1 л;
 • мінеральна вода без газу, чиста питна вода, несолодкій чай, відварі трав.

Готувати гречку для Дієти 7 кг потрібно Особливе способ - НЕ варити, а запарюваті окропом на ніч. З ранку злійте воду, Трохи підігрійте гречку в мікрохвільовці або каструлі і їжте. Сіль, цукор і масло додаваті можна. Кефір і гречку вжіваті потрібно НЕ одночасно, а як мінімум з півгодіннімі Перерва.

Овочева дієтаВі можете скинути допомогою цієї Дієти 5-7 кг за 1-2 тижні в залежності від того, скільки ви звіклі їсти. Суть Дієти проста: раціон на день у вас винен складатіся з Наступний продуктів:

 • 200 г відвареної брокколі;
 • 2 Середніх Помідора;
 • 1 середній болгарський перець;
 • 150-200 г білокачанної капусти у свіжому вигляді;
 • 1 середня Морквина у свіжому вигляді;
 • 1 невелика відварна буряк;
 • 1 яблуко.

З ціх продуктів ві можете готувати салати або є їх окремо. Салат можна заправляті невелика кількістю олівкової Олії і лимонним соком. Сіль краще НЕ використовуват, але якщо ві зовсім не можете їсти без СОЛІ - обмежте себе 2-3 г (1/2 чайної ложки без гірки) в день. Цукор їсти не можна. Якщо ві НЕ відчуваєте голод, чи не обов'язково з'їдаті весь набір продуктів за день. Якщо ві Голодні, а весь денний запас продуктів Вже з'їли, чи не біда, з'їжте ще капусти або салату з брокколі і помідор - Він чудово втамовує голод. Якщо ві займаєтеся спортом, Додати до вашого Щоденний меню 60 г знежіреного сиру.