Дієта 8 Ожиріння, Відгуки, менюДієту номер 8 зазвічай прізначають при ожірінні, якщо це - основне або супутнє захворювання при інших хвороби, Які НЕ вімагають медичний ДІЄТ. Головна мета Дієти 8 - стімуляція обміну Речовини для Усунення зайвих відкладень жиру.

Енергетична Цінність на дієті 8 при ожірінні скорочується за рахунок легкозасвоюваніх жірів (головний чином тварин) i вуглеводів при незначна підвіщеному або нормальному вмісті білків. Крім того, обмежуються кухонна сіль і вільна Рідина, а такоже продукти і страви, Які сильно збуджуються апетит. Режим харчування - п'яти або шестиразове. Енергетична Цінність Дієти 8 знаходиться в межах 1600-1700 калорій.

Існує такоже ефективна дієта 8 для дітей, Дещо різніться по калорійності і набору дозволеного продуктів, оскількі лікування дитячого Ожиріння має свої Особливості.

Рекомендовані продукти на дієті 8

Під час Дієти 8 меню може містіті білково-отрубяной, білково-пшеничний, житній та пшеничний хліб з борошна грубого помелу в кількості НЕ більше 100-150 г на добу. Дозволяються супі з овочів з невеликим додаванням круп або картоплі (Порція - до 250-300 г), два-три рази на тиждень можна їсти супі на Слабкий Рибне або М'ясна бульйоні з овочами. М'ясо та птиця на дієті 8 обмежується 150 г в день. Дозволена телятина, яловичина, курка, кролик, в обмеженою кількостях - відварна баранина і свинина. Крім того, дієта передбачає вживання нежірної риби у відварному, смаженню, запечені вигляді (Не більше 150-200 г на день). Яйця можна їсти вареними круто і у вигляді омлетів. З молочних продуктів на дієті 8 при ожірінні можна пити нежирне молоко і кісломолочні продукти, є нежирний сир, нежірні сорти сиру в обмеженій кількості. Крупи Використовують обмеже, для додавання в супі, а такоже вжіваються у вигляді розсіпчастіх каш (гречана і ячна) при зменшенні порцій хліба.

Дієта 8, Відгуки на якові підтверджують її ефективність, передбачає Широке! ! Застосування овочів у різніх видах, але в основному - сирих. Бажані свіжі огірки, всі види капусти, салат, редиска, гарбуз, кабачки, ріпа й гарбуз.

Обмежуються картопляні блюда, блюда з моркви, буряка, мариновані і солоні овочі. Дієта номер 8позволяет вжіваті солодкі плоди, кисло-солодкі фрукти і ягоди у вареному і сірому вигляді, а такоже мусі, желе і компоти без цукру. З соусів і прянощів НЕ Забороняється вживання томатного і Слабкий грибного соусів, оцту, а такоже червоного і білого з овочами соусів.

Заборонені продукти на дієті 8


На дієті 8 з меню віключаються всі гострі і жирні соуси, Прянощі і майонез, гострі та жирні закуски. Крім того, не рекомендуються вироби з листковий і Здобнов тіста і борошна ВИЩОГО і Першого сорту. З супів не можна вжіваті картопляні, молочні, круп'яні та бобові, а такоже супі з макаронами. З Дієти віключаються всі жирні сорти м'яса, качка, шинка, варені і копчені ковбаси, консервовані вироби, жирна, солона і Копча риба, рибні консерви з маслом і ікра. Всі крупи, крім рекомендованих, вжіваті на дієті 8 Забороняється, але під найсуворішім Заборона рис, Вівсянка, манна каша, бобові й макарони. Незважаючі на ті, що овочі та фрукти широко Використовують в Цій дієті, обмеження теж є. Віключається виноград і Ізюм, інжир, банани, фінікі, а такоже кіселі і варення. З солодощів такоже НЕ слід вжіваті кондитерські вироби, цукор, мед. Напої строго не обмежуються, за вінятком какао і Занадто солодких соків. З молочних продуктів на дієті номер 8 забороняються солодкі Сирники, сир з високим відсотком жирності, солоні і жирні сири, пряжене молоко, вершки, ряжанка, солодкі йогурти. Вкрай НЕ рекомендується вжіваті яйця в смаженню вигляді, а такоже будь-які кулінарні жири.

Незважаючі на ефективність Дієти 8 і Відгуки про неї, прізначіті її винен лікар, так як вона є лікувальною і може мати протипокази.