Дієта ангела - меню, результати, Відгуки
Дієта ангела - своєрідна Різновид білкової Дієти. Схуднення відбувається пріроднім чином, за рахунок нормалізації метаболізму і очищення організму. У своїх відгуках про дієту ангела дієтологи візнають, що такий режим харчування й Достатньо легкий, але при авторитет ї Достатньо Ефективний.

За ефектівністю і жорсткості дієта схожа з популярної японської дієтою.

Основні принципи Дієти ангела

На дієті ангела вітамінну і білкову розпочалась треба вжіваті окремо. З раціону Повністю віключаються жири і вуглеводи.

Для максимального результату на період схуднення та патенти Повністю відмовітіся від цукру, шоколаду, злаків, кондитерських і борошняніх виробів. Чи не можна вжіваті спіртні напої, майонез, вершки, сметану, соуси, кетчуп і сіль, а такоже жирні, копчені та гострі страви.

Овочі дозволяється заправляті оливковою олією. Щодня для Приготування страв можна використовуват НЕ більше двох столових ложок Олії.

З ХАРЧОВИХ раціону треба віключіті хурму, картопля, виноград, банани і сухофрукти. На період схуднення краще відмовітіся від морсів, киселю та чаю.

У меню Дієти ангела Головня напоєм вінна діва мінеральна вода без газу. Вода допоможе вивести з організму токсини і шлаки.

Якщо Дотримуватись всіх правил Дієти, то за тринадцять днів можна втратіті до восьми кілограмів зайвої ваги.

У багатьох відгуках про дієту сказано, що вона й Достатньо добрі переносітіся Завдяк дробів харчування і підвіщеному вмісту протеїнів. Харчуватіся звітність, близько шести разів на добу, через кожні дві з половиною години. При такому харчуванні між прийомами їжі людина НЕ відчуває непріємного Відчуття голоду. Саме тому дієтологи назівають Цю дієту щадить. Меню Дієти Ідеально підійде ТІМ, хто НЕ снідає, але Звиков вечеряті після роботи.

Дієта протипокази при хвороби печінкі, серця, шлунка або нірок. Через Великої кількості м'яса дієта НЕ підійде вегетаріанцям.

Меню Дієти ангела


У перший день на сніданок та патенти Віпітено чашку чорної кави без цукру. В обід з'їсти два звареніх круто яйця Із зеленим салатом і помідором. На вечерю посмажіті біфштекс під пресом. Для смаженню можна використовуват невелика Кількість рослинної Олії.

У другий день Дієти на сніданок знову Віпітено чашку кави без цукру. Можна дозволіті Собі з'їсти один сухарик або хлібець. На обід посмажіті великий біфштекс. Тобто його можна Із зеленим салатом і помідором. На вечерю пріготуваті пісній суп.

На третій день замість сніданок знову Віпітено чорну каву без цукру з одним сухарем. На обід посмажіті під пресом біфштекс. Є його треба з листового салату. Салат маслом не заправляті. На вечерю відваріті два яйця і з'їсти їх з скібочкою нежірної шинки.

На четвертий день Дієти ангела вранці знову Віпітено кави без цукру з одним сухарем. На обід з'їсти Одне яйце з невеликим шматочком домашнього сиру і однієї вареною Морква. На вечерю пріготуваті фруктовий салат. Можна Віпітено один стакан нежирного кефіру.

На п'ятий день до сніданок потертості моркву, Додати в терту моркву Трохи лимонного соку. На обід посмажіті рибу під пресом. Невелика порцію риби з'їсти з одним помідором.

На вечерю можна дозволіті Собі великий біфштекс. Біфштекс треба добро просмажіті під пресом. Тобто його можна Із зеленим салатом.

На Наступний день замість сніданок знову Віпітено чорну каву без цукру з сухарем, а до обіду посмажіті курчати. Невелика порцію курчати з'їсти з зеленим салатом. На вечерю посмажіті біфштекс з будь-яким зеленим салатом.

На сьомий день замість сніданок Віпітено чай без цукру. На обід пріготуваті на рожні будь-яке м'ясо і з'їсти його з салатом. На вечерю можна дозволіті Собі будь-яку страву, але зовсім Небагато.

Після цього звітність, повторити весь раціон, але без останнього дня. Порядок днів можна міняті. Можна повторюваті Тільки Перші три дні трінадцатідневного раціону. Помідори в меню Дієти ангела можна замініті Моркви (і навпаки).

При підвіщеному артеріальному тиску кави можна замініті зеленим або чорним чаєм. Замість зеленого листового салату можна використовуват шпинат, свіжі огірки, зелену цибулю, спаржу, листя капусти.

Для більш Швидкого схуднення бажано робити зарядку і масаж. Якщо до Дотримання Дієти людина регулярно займався спортом, то в період схуднення можна просто знізіті ОБСЯГИ та інтенсівність зайнятості. А якщо немає сил і бажання Виконувати вправо, то можна замініті їх пішімі Прогулянка або легкими пробіжкамі.

Віходіті з Дієти треба Обережно. Нові продукти вводіті в раціон поступово, невелика порціямі.

Результати Дієти ангела

Результати Дієти ангела Суворов Індивідуальні. Смород залежався від способу життя і початкова ваги людини.

Багата жінок високо оцінілі результати цієї Дієти. Організм очіщається від токсінів і шлаків, поліпшується колір обличчя і стан шкіри. Клітковіна, яка містіться в зелені і овочей, стімулює роботу кишечника. Через один тиждень, як правило, Зайві кілограмі зникають, а Протяг Іншого тижня результати дієта ангела закріплюються.

При строгому дотріманні Дієти можна Швидко схуднуть.

При авторитет організм отримає всі мінерали і вітаміни, необхідні Йому для повноцінного Функціонування. Безсумнівнім плюсом можна вважаті Відчуття сітості в період схуднення.

При такому дієтічному харчуванні НЕ відбувається Втрати м'язової масі, оскількі в раціоні Достатньо БАГАТО білкової їжі. При віході з Дієти вага ще кілька років залішатіметься незміннім, оскількі дієта допомагає нормалізуваті метаболізм в організмі.

Хоча у такого режиму харчування є мінусі, прот Шанувальник у своїх відгуках про дієту ангела відзначають її скроню результатівність та оздоровчий ефект.