Дієта балерин - основні правила, меню та Відгуки


Секрет стрункості балерин


Балерина відомі своєю стрункістю - точені Фігурки, бездоганну поставу, віступаючі ключіці, Осика талія. Худорба балерин в поєднанні з їх фізічною силою і вітрівалістю - плід наполеглівої праці та постійної роботи над собою. Щоб легко і вітончено Виконувати всі балетні Рухи, балерини повінні Суворов стежіті за своєю вагою - це частина їхньої роботи. Альо смород НЕ можуть голодувати, Аджея балет - це важкий і важкий спорт, смород тренуються постійно, і смород НЕ можуть Собі дозволіті жертвуваті здоров'ям фізічною формою заради позбавлення від декількох кілограмів. Тому дієта балерин, а точніше, система харчування балерин, винна буті повноцінною, збалансованої і не голодною, при авторитет дієта балерин вінна Забезпечити Підтримання ваги на належно Рівні або позбавлення від зайвих кілограмів у разі їх з'явилося. Дієти балерин бувають різні, але основні правила харчування для зниженя масі тіла у представніць цієї професії, як правило, Схожі.

Основні правила харчування по дієті балерин


Перше правило Дієти балерин - Зменшення в 2 рази будь разової порції їжі.

Друге правило Дієти балерин - суп їсти окремо від усієї Іншої їжі; це Самостійної блюдо, ласка ставити самостійній прийом їжі. Супі дуже добро стімулюють метаболізм, спріяють розщепленню жірів і покращують травлення.

Третє правило Дієти балерин - в один прийом їжі НЕ дозволяється поєднуваті Різні Білки (Рібу і м'ясо, м'ясо і сочевіцю, сир і м'ясо, рибу і сметану і т.д.). Це правило запозичення з системи роздільного харчування - якщо поєднуваті Різні Білки в один прийом їжі, то смород набагато гірше будуть засвоюватіся організмом, а значить, Йому потрібно більше їжі, щоб задовольніті всі його спожи.

Четверте правило Дієти балерин - табу на майонез. Чи не Варто пояснюваті, чому - жирний, вісококалорійній, повний шкідливих хімічніх Сполука, майонез погіршує травлення і не приносити ніякої корісті організму, лише заважає засвоюватіся іншім продуктам і легко відкладається в жирових тканин.

П'яте правило Дієти балерин радить Значний скоротіті Кількість спожіваної СОЛІ. Чім менше СОЛІ в організмі - ТІМ менше набряків, чім менше набряків - ТІМ менше об'єм і Вагу тіла. Замініті сіль можна спеціямі і приправами, та й натуральний смак їжі насправді дуже Приємний і часто Вже НЕ потребує підкресленні за допомогою СОЛІ.

Шосте правило Дієти балерин радить вжіваті воду правильно: чи не запивайте розпочалась, пийте або за півгодіні до прийому їжі або через годину після нього. Це потрібно для того, щоб вода не погіршіла травлення, розбавівші шлунково сік.

Сьоме правило Дієти балерин застерігає від зневоднення: Для того, щоб всі Реакції та процеси в організмі протікалі нормально (це стосується і розумової ДІЯЛЬНОСТІ, і фізичної актівності, і розщеплення жирових клітін), організму потрібна вода. Пийте НЕ менше 1,5-2 літрів води без газу на день.

Восьме правило Дієти балерин - збалансований харчування. Щоденний раціон повинен складатіся з 15% білків, 25-30% жірів і 60-65% вуглеводів.

Дев'яте правило Дієти балерин - молочні продукти слід вібіраті з пониженим вмістом жиру, такоже як і м'ясо або рибу.

На ціх правилах будується меню Дієти балерин на 7 днів, за Які ві можете позбутіся від 5-6 зайвих кілограмів.

Меню Дієти балерин

Дієта балерин - це нізькокалорійна короткострокова дієта, розрахована на 7 днів; результатом Дієти балерин за цею годину може стати позбавлення від 4-5 кг зайвої ваги - а більш балерини і не набірають.

Перші два дні Дієти - підготовчі, смород є розвантажувально і чистять організм і віводять з нього шлаки і надлишки Рідини. Меню Дієти балерин на ЦІ дні Виглядає Наступний чином.

Перший день - Томатний. На сніданок віпівається стакан томатного соку. На обід - дві склянки томатного соку і шматочок чорного хліба. На вечерю такоже віпівається Томатний сік.

Другий день - молочний. На сніданок віпівається стакан 1% кефіру або молока на вибір. За обідом - дві склянки кефіру і скібочка чорного хліба. Вечеря, такоже як і сніданок, складається зі склянки кефіру або молока.

Протяг подалі 5 днів меню Дієти балерин Виглядає так:

  • на сніданок -60 г (це приблизно ¼ пачки) знежіреного сиру зі сметаною, свіжімі або заморожені ягоди, родзинки або медом; Порція будь-який (крім манної) каші на воді і скібочка чорного або Житнього хліба з борошна грубого помелу з скібочкою твердого сиру;
  • на другий сніданок - склянка свіжовічавленого фруктового соку (краще з грейпфрута або апельсина), через півгодіні після соку - яблуко і стакан йогурту без добавок;
  • на обід - гречана каша або каша з бурого рису з шматочком відвареної риби і салатом зі свіжіх овочів, одне яблуко, один шматочок чорного шоколаду (близько 10 г);
  • на полуденок - суп на нежирному М'ясні, Рибне або овочеву бульйоні без хліба;
  • на вечерю - відварна або запечена риба, тушковані овочі, салат зі свіжіх овочів.В результаті Дієти балерин ві очістіть кишечник, віведете з організму надлишки води і Втрата до 6 кг.Якщо ві хочете повторити дієту - це можна зробити через місяць.

Існують Різні модіфікації меню Дієти балерин - Наприклад, замість свіжого апельсинового або грейпфрутового соку можна з'їсти один такий фрукт Цілком, відварну рибу можна замініті відвареної курячої грудки або Філе індічкі - в них теж дуже мало жиру, практично немає вуглеводів і Дуже багато Білка. Овочеві салати можна заправляті оливковою олією - невелика Кількість жиру та патенти для еластічності шкіри і зв'язок і для Збереження грудей. Після завершення Дієти НЕ накідаті на жирну і вісококалорійну розпочалась - результат Дієти балерин збережеться надовго, якщо ві будете будуваті свій раціон відповідно до правил меню Дієти балерин, перерахованого віщє.

Відгуки про дієту балерин

За відгукамі про дієту балерин, вона Дійсно допомагає скинути від 4 до 6 кг за тиждень, а при правильному харчуванні надалі дані кілограмі НЕ повертаються. Відгуки про дієту балерин кажуть, що НЕ потрібно Дотримуватись Якийсь Певний годину прийому їжі - їсти треба тоді, коли хочеться, хоч Вночі - на результатах Дієти балерінето НЕ позначені, а вісь на Вашому емоційному стані відіб'ється Тільки позитивно. Якщо ваш організм хоче їсти - погода його, тоді ВІН буде задоволений, а значіті, і ві збережете Бадьорість і Гарний настрій.

Відгуки про дієту балерин говорять такоже, що можна Годін Собі балуваті Улюблений стравити або ласощі, навіть якщо смород і не є корисностей або дієтічною їжею, але при авторитет Важлива пам'ятати про рамках. Наприклад, раз на місяць можна дозволіті Собі бургер з картоплею фрі, але НЕ Варто їсти бургери кілька разів на тиждень. Ті ж стосується і алкоголю. У відгуках про дієту балерин нерідко згадуються страви китайської або японської кухні - Наприклад, на обід можна побалувати себе нізькокалорійнімі роламі замість звічайної рісової каші і риби (Тільки стежте за тим, щоб роли були без майонезу). Представляються Інтерес Відгуки про дієту балерин від лікарів-дієтологів - смород візнають, що ця дієта є збалансований і повноцінної і не шкодить здоров'ю, На Відміну Від більшості короткостроковіх ДІЄТ. При авторитет дієта балерин Дійсно ефективна - і скінуті кілограмі того підтвердження.