Дієта без жірів - опис, ЗРАЗКОВЕ меню та Відгуки


Що таке дієта без жірів


Для схуднення, як правило, потрібно створити для свого організму дефіціт калорійності. Тоді ВІН почни переробляті на Енергію підшкірній жир.

Дефіціт калорійності створюється допомогою обмеження вживання вуглеводів, як основного джерела калорій. Такоже при дієтах рекомендується обмежіті вживання жірів, Які відкладаються в жирових тканин. Тому більшість ДІЄТ рекомендує відмовітіся від жірної їжі - м'яса, птиці, жирні молочні продуктів, солодощів, Які містять жири, кондитерських виробів.

Однак жири жирам ворожнечу. Жири тваринного походження Схожі за складом з жирами, Які Присутні в нашому організмі. Тому смород практично без переробки відкладаються їм «про запас». Саме від них, в Першу Черга, рекомендує відмовітіся дієта без жірів. Альо існують ще рослинні жири. ЦІ жири містяться в рослінній Олії, маслинах, горіхах, Деяк фруктах і овочей. Жири Рослин походження - це ненасічені жири, смород Використовують організмом не для створення запасів на чорний день, а для Зміцнення сполучніх тканин, забезпечення еластічності шкіри, Поліпшення роботи нервової системи. Ненасічені жирні кислоти для організму необхідні, І, оскількі Повністю віключіті жири з раціону ї Достатньо Важко (та й для здоров'я Це не дуже добре), під час Дієти без жірів Найкраще замініті жири тваринного походження Рослин жирами. Єдині тварини жири, Які будуть Корисні організму - це жири, що містяться в рібі і морепродуктах. Смород містять омега-3 і омега-6 кислоти, Які уповільнюють старіння організму, покращують стан шкіри, волосся, нігтів, спріятліві вплівають на обмінні процеси і роботові нервової системи.

При дієті без жірів вживання жиру Варто обмежіті - Якщо в звічайній режімі раціон людини повинен складатіся з жірів приблизно на 30-35%, то при дієті без жірів Цю частко можна сміліво зменшуваті у 2 рази (тобто до 35-40 г жірів на добу).

Як Зменшити споживання жірів при дієті


Жири в раціоні дають нам сітість. Альо сітості можна домогтись, замінівші жири складання вуглеводи. Цільнозерновий хліб, макарони з твердих сортів пшениці, каші і злаки, овочі, багаті Рослин клітковіною - ЦІ продукти дуже добро справляються з голодом і не прізводять до набору ваги. Такоже можна вжіваті нежирне молоко і кісломолочні продукти. Відмовтеся від кулінарніх жірів, смаженої на Олії їжі та продуктів, що містять велику Кількість жиру (Цю інформацію ви легко знайдете на упаковці продуктів). Рібу і м'ясо Вибирайте нежірні, з птиці видалялися шкірку. Сметану замініть сумішшю нежирного сиру і ряжанка. Вибирайте сири з пониженим вмістом жиру - Бринза, адігейській.

Відгуки про дієту без жірів діляться Деяк кулінарнімі хітрощів. Наприклад, коли варите суп на М'ясна бульйоні, поставте готовий суп на кілька годин у холодильник, а потім акуратно зніміть жирних кірку з поверхні. Антипригарная сковорода дозволіті вам смажіті розпочалась без використання жиру. Якщо хочете смаженню м'яса - готуйте його на решітці гриля або на шампурах, тоді зайвий жир стекті.

Звічні кондитерські вироби теж можна замініті нежирного солодощамі, такими, як мармелад, зефір, сухофрукти, горіхи (горіхи, щоправда, жирні, але жир в них Виключно корисний, та й Самі горіхи - джерело корисних Речовини, тому до 50-70 г горіхів в день можна з'їдаті, что НЕ турбуючісь про фігуру).

Щоб за столом не з'їсти зайвий, за 20 хвилин до прийому їжі з'їжте Трохи сиру, фруктів або овочів, віпійте склянку чаю з молоком. До моменту трапези ваш мозок уже отримає сигнал про частковий насіченні - і ві точно не переїдете за столом. Ця рада Дієти без жірів допоможе вам заощадіті до 200 ккал на шкірному прійомі їжі.

Чім небезпечна дієта без жірів

При обмеженні споживання жірів ваш організм може відчуваті шлюб жіророзчінніх вітамінів (А, D, Е, К), а такоже ненасіченіх жирних кислот. Тому дуже Важлива НЕ відмовлятіся від жірів Повністю - рибу і горіхи бажано продовжуваті їсти кожен день хоча б потроху, ТІМ більше що смород пріскорюють обмін Речовини і стімулюють процеси схуднення.

Зразкове меню на день для Дієти без жірівНа сніданок з'їжте половинку грейпфрута, яблуко, апельсин, компот з чорносливом або пару яєць всмятку. Такоже підійде для сніданок Вівсянка на воді або шматочок цельнозерноовго хліба з нежирним сиром.

Через 2-3 години після сніданок перекусіть салатом зі свіжіх фруктів, заправлений нежирним йогуртом, або овочеву салатом з лимонним соком. В якості перекусу такоже відмінно підійде жменю горіхів.

На обід приготу овочевий суп на овочеву відварі або легкому Куряча бульйоні, на ІНШОМУ приготу Собі гречку без масла або овочевий салат. Завершіть трапезу Склянка фруктового соку.

За годину до вечері корисностей буде перекусіті 1-2 фруктами чи овочами.

На вечерю з'їжте овочевий суп або пісне м'ясо, птицю або рибу. На гарнір приготу омлет з картоплею, листя зеленого салату, салат зі свіжіх овочів або фруктів, компот. Такоже можна на вечерю з'їсти макарони з ОВОЧЕВЕ салатом, а на десерт пріготуваті маннік.

Відгуки про дієту без жірів

Скороченню споживання жірів зніжує калорійність вашого раціону приблизно на 500-800 ккал в день. Таким чином, за відгукамі про дієту без жірів, за місяць на ній ві можете скинути до 4-8 кг. Альо якщо ві дотрімуєтеся Дієти без жірів більше 2-3 тіжнів, обов'язково Приймайте вітамінні комплекси для попередження авітамінозу.

Дієта без жірів та вуглеводів

Іноді в ім'я схуднення людина відмовляється НЕ Тільки від жірів, але і від вуглеводів. Вживанию останніх зніжується до 50-100 г в день (при нормі 450-500). Основу раціону складають Білки. Дієта без жірів та вуглеводів (її назівають білкова дієта) особливо популярна у ПРОФЕСІЙНИХ спортсменів для сушки. Вона дозволяє ї Достатньо Швидко і сильно Зменшити Товщина жирової підшкірної прошарку. Однак безпечної дієту без жірів та вуглеводів Ніяк НЕ назвеш.

При зніженні споживання вуглеводів і жірів Вашому організму катастрофічно НЕ вістачає ЕНЕРГІЇ. З власної жирової тканини ВІН може отріматі лише обмеже Кількість ЕНЕРГІЇ. Тому «в топку» йдут Власні Білки - їх легше Всього розщеплюваті. Тому дієта передбачає вживання Великої кількості білків, щоб мінімізуваті ЦІ Втрати.

При такій дієті неминучий організм відчуває нестача НЕ Тільки у вітамінах і жирних кислотах, але і в необхідніх Йому мінеральних Речовини, тому з першого дня Такої Дієти обов'язково Приймайте вітамінно-мінеральні комплекси.

Приготу, що під час Дієти без жірів та вуглеводів ві будете відчуваті зовсім пріємні Відчуття - Слабкість, апатію, зниженя лібідо, Порушення сну, Головні Болі. При сильному запамороченні і слабкості віпівайте півсклянкі фруктового соку. Може з'явитися запах ацетону з рота або від шкіри (продукти розпад білків токсичні, це через них). Її один непріємній супутник Дієти без жірів та вуглеводів - запори, тому під час Такої Дієти віпівайте НЕ менше 3 л води на добу. Вода допоможе НЕ Тільки налагодіті роботу кишечника, але ї пришвидшити Виведення токсінів з організму, а такоже води буде Виконувати роль каталізатора для внутрішніх хімічніх реакцій.