• Головна
 • Дієти
 • Дієта без м'яса Користь, Особливості, основні принципи

Дієта без м'яса Користь, Особливості, основні принципи
Прібраті червоне м'ясо з раціону радян БАГАТО дієтологів для Поліпшення здоров'я, зниженя ризико розвітку раку, а такоже з метою схуднення. Всі поклади від того, ласка джерело Білка буде Використання замість нього.

Дієта без м'яса відкріває шлях до очищення

Яловичина, свинина, телятина спожіваються НЕ Тільки у вигляді Ситнов котлет, відбівніх і біфштексів, а й додаються в ковбаси і сосиски. За рахунок великого вмісту жиру червоне м'ясо стає ворогом талії номер один. Варто лише провести наочно порівняння того, як працює дієта без м'яса:

 • 100 г запеченої яловичини містять 247 калорій, 15,9 г жиру, в тому чіслі 6,1 г шкідливих насіченіх жірів;
 • 100 г курячої грудки без шкіри - 165 калорій, 3,6 г жиру, в тому чіслі 1 г насіченіх жірів;
 • 100 г квасолі - всього 114 калорій і 0,1 г жиру.

Дієта без м'яса передбачає заміну яловичини і свинини продуктами, Які мают менше ЕНЕРГЕТИЧНА Цінність, але насічують організм надовго. Різноманітність стає ключем до повноцінного харчування. Фрукти, овочі, злаки і пісній білок повінні займатись значні Частки в харчуванні, щоб Забезпечити схуднення і Збереження м'язової масі.

Соєва дієта і питання вегетаріанства


Соя калорійністю повноцінно замінює справжнє м'ясо і часто вжівається вегетаріанцямі і людьми, Які хочуть схуднуть на дієті з низьким вмістом жірів. Калорійність сої досягає 364 ккал при вмісті Білка в розмірі 40%. Текстурованих рослинний білок Цілком здатно стати альтернативою яловичини і свинини. Соєві боби пропонують Всього 167 ккал і можуть добро урізноманітніті меню, компенсуючого нестача звичних страв.

Однак Переваги соєвої Дієти пов'язані НЕ Тільки з відсутністю шкідливих жірів в складі. Вчені Зроби пріпущені про ті, що соєві Білки діють в організмі, подібно гормону лептину - Подавлювачі апетиту. Незважаючі на велику калорійність сої, Білки вплівають на баланс гормонів, підвіщують обмін Речовини і пріскорюють спалювання жирової тканини.

Зробити харчування ще Менш калорійнім допомагає соєве м'ясо, калорійність якого ставити 102 ккал і покладів безпосередно від складу. Продукт віготовляється з суміші соєвого борошна і соєвого масла, такоже в нього додаються екстракти насіння пшениці та вівса. Іноді для потрібної текстури змішують кукурудзяне борошно або Інші овочі, що такоже візначає калорійність соєвого м'яса. Воно продається у вигляді відбівніх, гуляшу, кубіків, прямокутніків, пластівців. Організм отрімує разом з пожівнім білком залізо, магній, фосфор, калій і набір вітамінів В1, В2, біотін і токоферол.

Соєвий білок у великих кількостях, крім Переваги, має суттєві Недоліки - впліває на щитовидну залоза, віклікає Симптоми втом, млявості і нездужання. Вважається, що саме так соя розганяє обмін Речовини і спалює зайвий Вагу, але гіркої платою за соєву дієту може стати Втрата здоров'я. Тому головне правило здорового схуднення залішається непорушний - тобто Всього в міру.

Соя знайшли своє! ! Застосування і в зніженні споживання Рослин масла. Соєвий соус при дієті вікорістовується для салатів, каш і супів, додає насіченій смак, зніжує вміст жірів. Однак можливість його! ! Застосування такоже залішають безліч питань. Високий вміст СОЛІ, особливо в дешевих версіях продукту, може Зупинити Втрата ваги і віклікаті БАГАТО хвороб (набрякі, гіпертонію). Тому соєвий соус при дієті Варто застосовуваті помірно - НЕ більше 1-2 столових ложок на добу і замість СОЛІ.

Як зробити харчування Дійсно здоровим?

Дієта без м'яса грунтується НЕ Тільки на сої та продуктах на її Основі. Жири в м'ясі, птиці та яйцях назіваються твердими, а жири з морепродуктів, горіхів і насіння - назіваються маслами.

Дієтологи попереджають, що переходіті на дієту без м'яса та патенти поступово, Аджея цею продукт Складанний основу харчування все наше життя. Основні правила входження в дієту віглядають так:

 • Віключіті м'ясо в понеділок. Спробуйте забути про свинину і Яловичина, перероблений продуктах на один день;
 • Прібраті з раціону ковбаси, сосиски, Які містять БАГАТО СОЛІ і жиру, тому прізводять до набору ваги;
 • Купуваті м'ясо охолоджене та заморожене. Це позбавіть від спокуси перекушуваті їм Швидко;
 • Скоротіті споживання маслом, сметаною і сиру - замість жирних продуктів перейти на більш здорові (овочі, фрукти, горіхи);
 • Включити в дієту без м'яса заміннікі з сої для того, щоб урізноманітніті раціон;
 • Використовуват в розпочалась рибу і морепродукти, Які містять велику Кількість цінного Білка і корисне жірів;
 • Додати в меню бобові, нут, горіхи для Збереження рівня Білка на Рівні 50-175 г на добу.

Тільки поетапна віключення м'ясних виробів з раціону допоможе перейти на харчування з низьким вмістом жірів для схуднення або дієту без м'яса.