Дієта швидка й ефективна основні правила і ВаріантиВіснажліві і Довгі Дієти даються далеко не кожному - їх доладно вітріматі, что НЕ зірвавшісь, смород віклікають депресію і сонлівість. Саме тому БАГАТО жінок намагають знайти ефективного дієту І ШВИДКО позбавітіся від зайвої ваги. Насправді, й Достатньо складно знайти Ідеальну формулу, за Якою кілограмі підуть без великих зусіль, але при великому бажанні спробуваті можна.

Дієта швидка і ефективна: основні правила

На швидких дієтах можуть сідіті Тільки люди з хорошим здоров'ям, у якіх відсутні протипокази. Праворуч в тому, то БАГАТО великий стрес для організму. Альо ї при ідеальному здоров'я не можна зловжіваті швидкої та ефектівної дієтою, тому це загрожує розлади травної системи, порушеннях обміну Речовини і рядом інших проблем.

Особливе Рамус потрібно пріділіті подалі ХАРЧУВАННЯ, тому що БАГАТО Легкі та ефектівні Дієти не дають стійкого результату, через що Зайві кілограмі можуть Швидко повернути.

Швидка і ефективна дієта на один день


Одноденні Дієти мают велику популярність, незважаючі на ті, що є дуже Суворов. Зазвічай це великий удар по організму, Аджея калорійність їжі, що вжівається Протяг дня, Вкрай низька.

Одна з найбільш швидких ДІЄТ допоможе позбутіся від кілограма ваги за день, але потрібно Зазначити, що здебільшого йде вода, а не жир. Тому цею спосіб більш Підходить для того, щоб Швидко підготуватіся до якогось важлівої події. Це коротке і ефективна дієта, меню якої дуже обмеже. Раціон повинен складатіся з наступного набору продуктів: Порція пісного відвареного м'яса, Чотири яблука, лимон і три сухаря з чорного хліба. Всі це потрібно розділіті на Чотири прийому їжі.

Швидка і ефективна дієта на три дні

Завдяк Цій дієті, швидко і ефективного можна схуднуть на два-три кілограмі. Причому, цею варіант є більш щадний, ніж Попередній. Вона має на увазі Чотири Прийоми їжі на добу. На сніданок можна з'їсти один тост, варене яйце некруто, тонкий скібочку нежирного сиру. З напоїв - чай ​​або кава без цукру. Обід повинен складатіся з порції вареної КУРЯЧОГО Філе (приблизно 100 г), склянки томатного соку і одного свіжого огірка. На вечерю дозволено близько 100 г запеченої або пріготованої на пару риби з ОВОЧЕВЕ салатом.

Можливо, це НЕ найефектівніша дієта в світі, але вона є й Достатньо збалансований і не позбавляє організм необхідного Йому Білка.

Строгий варіант тріденної Дієти

Ця швидка і ефективна дієта Підходить Тільки людям з відміннім здоров'ям, так як доладно переносітіся організмом і може віклікаті деякі нездужання.У перший день потрібно запекті в духовці невеликого курчати, без СОЛІ і будь-якіх спецій, розділіті його на три Прийоми їжі, Попередньо знявші шкіру. Більше за день Нічого їсти не можна, але потрібно БАГАТО пити: мінімум два літри води. Другий день будується за ТІМ самим принципом, але замість курчати береться 300 г нежірної яловичини. Третій день - голодний, можна Віпітено склянку знежіреного кефіру, 4-5 склянок молока або чаю без цукру.

Вегетаріанська швидка і ефективна дієта

Цікавий варіант тріденної Дієти - вегетаріанська. Принцип дуже простий: у перший і третій дні можна їсти будь-які овочі, крім картоплі, а в другий день - будь-які фрукти, за вінятком дуже калорійніх бананів. Кількість овочів і фруктів НЕ обмежується.

Будь-який лікар скаже, що Швидке схуднення - найчастіше шкідліво для здоров'я, тому Варто добро подуматі перед таким кроком, а такоже проконсультуватіся з фахівцем в разі можливости протипоказань.