Дієта для вагітних тріместрі, меню, продуктиВагітність - ровері щастя для кожної жінки, але Очікування малюка накладає Певного відповідальність. Особливо Важлива при вагітності є правильне харчування.

Зайве вага під час вагітності може прізвесті до ускладнень НЕ Тільки у мами, а й у малюка, Який Галі НЕ з'явився на світ. Дієта для вагітних призначила для того, щоб дитина комфортно себе відчував і отримувалася всі необхідні пожівні Речовини та вітаміни. Якщо раніше вважаю, що плід може сам отріматі все необхідне від матері, зараз стало відомо, що неправильно харчування може призвести до актівації в організмі жінки потужного механізму самозбереження, Який може нашкодіті немовляті.

Потрібно відзначіті, що дієта під час вагітності НЕ має на увазі ніякіх різкіх обмежень і Голодування.

Як працює дієта для вагітних?

У Першому тріместрі вагітності формуються основні системи і органі немовляти, тому харчування має буті в основному білковім. Отже, дієта для вагітних в 1 триместр вінна включати в Собі НЕ менше 1,5 г Білка на 1 кг ваги в день. У цею годину Майбутнього маму часто Тягном на Солоні або гостре, і така їжа НЕ Забороняється. Це пов'язано з недостатньою секрецією шлункового соку, вікліканої гормональних Перебудова організму. Такі Нестандартні харчові Переваги зазвічай пропадають до третього-четвертого місяця вагітності. Дієта під час вагітності вінна Забезпечувати організм Достатньо кількістю цинку, фолієвої кислоти, селену і МІДІ, щоб унікнуті можливості вроджених патологій. Для Зменшення токсикозу Корисні вітаміни B і C. Такоже добро самопочуття допоможуть Зберегти кобальт і йод, Які крім цього беруть частка у формуванні щітовідної залоза немовляти.

До Іншого триместру підвіщується апетит, так як дитина і плацента ростуть, потребуючи Великій кількості пожівніх Речовини. Складаючі дієту для вагітних, меню на цею період потрібно складаті таким чином, щоб вжіваті 2 г Білка на 1 кг ваги на добу. Зростає і потреба в мікроелементах і вітамінах, але смород почінають краще засвоюватіся. У цею годину жінка додає у вазі, приблизно 1-1,5 кг на місяць. Важлива стежіті за ЦІМ, вагітність НЕ прімушує харчуватіся за двох. Калорійність харчування в ІНШОМУ тріместрі НЕ вінніх буті віщє 2000-2200 калорій. При появі зайвої ваги потрібно скоротіті вживання жірів до 50 г в день.

У третина семестрі в організмі плоду, що розвівається і майбутньої матері формуються жирові депо, згустки пожівніх Речовини, Які необхідні для пологів і нормальної лактації. Дієта для вагітних в 3 триместр вінна включати в себе більш вуглеводів, Які беруть участь у формуванні плаценти і поповнюють запас глікогену в м'язах тіла і в печінці.

Як перейти на дієту для вагітних?
Впоратіся з печією і Нудота вранці допоможе дробів харчування: їсти потрібно часто і маленькими порціямі, пити більше чістої води (до 6-8 склянок) i менше кави та чаю. Від закрепів допоможуть фруктові та овочеві салати, а при діареї - продукти, багаті клітковіною: банани, цільнозернові хлібці, висівки, рис.

Під час Дієти при вагітності Щодня потрібно з'їдаті НЕ менше трьох-чотірьох порцій Багат кальцієм продуктів (Сир, молоко, тверді сири, Листові овочі зеленого кольору). Патенти і Достатньо Кількість заліза: індічка, морепродукти, брюссельська капуста, сухофрукти, гречка, ягоди.

Протяг всієї вагітності в першій половіні дня потрібно вжіваті розпочалась, багаті білком і жирами (перевага завжди віддається ненасіченім). На одному половину дня краще залішаті легкозасвоювані продукти (крупи, овочі, молочні продукти). Чи не Варто поєднуваті рідку розпочалась з щільною, тобто за один прийом їжі є Перше і одному.

У Другій половіні терміну краще скоротіті вживання м'ясних і рибних продуктів, віддаючі перевага їжі Рослин походження і молочних продуктов. Звичайний, страви з м'яса і риби теж потрібні при дієті для вагітних, але не частіше 4-5 разів за тиждень. Альо особливо Корисні сирі фрукти, ягоди та овочі.

В останні Місяці вагітності нирки і печінку майбутньої мами Працюють з збільшенім навантаженості, тому краще є Легкі вегетаріанські салати і супі замість смаженню м'яса і наваристий бульйонів.

Дієта для вагітних: Заборонені продукти

Під час Дієти при вагітності Важлива скоротіті вживання кофеїну, Який заважає засвоєнню мінералів і вітамінів. Під Суворов Заборона - всі алкогольні та енергетичні напої. Чи не рекомендуються кондитерські вироби і цукор, сосиски, ковбасні вироби, копченості, рибні та м'ясні консерви.