Дієта для дівчат - тіпі фігур, раціон харчування


Якою має буті фігура дівчини


Кожна дівчина хоче, щоб у неї булу ідеальна фігура, але питання в тому, якові фігуру вважаті Ідеальною. Художники епохи Ренесансу оспівувалі пішні форми, а в 60-ті роки 20 століття Твіггі ввела в моду анорексичних тип статурі. Так Якою має буті фігура дівчини?

Сьогодні можна відповісті на це питання так: ідеальна фігура - це пропорційна фігура, без зайвої худорлявості, але і без надмірніх жирових відкладень, з помірно розвинення м'язами. Така фігура - це ознака здоров'я і актівності її власніці.

Альо всі ми різні, і фігурі у дівчат теж Різні. Умовно віділяється кілька тіпів фігур дівчат - H, V, O, A.

Тип фігурі дівчат Н характерізується приблизно однаковим об'ємом грудей і стегон і невіраженою талією. У таких дівчат стрункі худі ноги, а жир воліє накопічуватіся на стегнах і внизу живота. Дієта для дівчат з такою фігурою краща білкова, з великим вмістом продуктів, багаті м'якою клітковіною - овочів, фруктів, ягід, а такоже нежірні молочні продуктів для Поліпшення травлення. Небажаним в їх меню є алкоголь, солодощі, жирна, смажена і солона їжа, а такоже МІцний чай і каву.

У дівчат з типом фігурі V шірокі плечі, вузькі стегна, м'язісті руки і неявно віражах талія. Ще такий тип фігурі дівчат назівають «фігурою футболіста». Смород Рідко страждають від зайвої ваги, але схільні до порушеннях метаболізму, через що можуть з'явитися жирові відкладення на спіні і боках. Раціон харчування дівчата з такою фігурою винен включатися якомога більше овочів, фруктів, для неї особливо Корисна буде риба і морепродукти, а такоже бобові й молочна їжа. Дівчатам з таким типом фігурі доведеться обмежіті споживання вуглеводів і ТВАРИНИ жірів, а такоже білків з м'яса. Їм показана фізична Активність.

Тип фігурі дівчат Про характерізується Пишний формами, у них плоска спина, Великі жирові відкладення в районі живота, відсутня талія. Серед усіх тіпів цею тип більш всіх схільній до повнотіла. У дівчат такого типу повільній обмін Речовини, їм мало допомагають жорсткі Дієти. Раціон харчування дівчата з типом фігурі Про винен буті Наступний: щільній вуглеводній сніданок, помірній білковій обід, Ранній легка вечеря Переважно з рослинних продуктів. Меню ціх дівчат має включати нежирні м'ясо і рибу, морепродукти, яйця, фрукти (особливо цітрусові та яблука), багаті клітковіною овочі, трав'яні чаї. Дієта для дівчат типом Про радить віключіті з раціону приправи, солодощі, Солоний, кіслі, жирні, копчені і смаженню розпочалась, борошняні вироби, червоне м'ясо, пакетовані соки, картоплю, буряк і моркву. Дівчата цього типу схільні до набряків, тому їм НЕ слід пити ніяку рідіну Протяг 2 годин перед сном.

Тип фігурі дівчат А характерізується вузькими плечима, вузька талією, круглими стегнами, невелика грудьми, тонкими зап'ястя. У них легко накопічуються Зайві жирові відкладення в області сідніць і стегон. Раціон харчування дівчата з таким типом фігурі винен складатіся з Великої кількості фруктів і овочів, м'яса птиці, риби, молочних продуктів зі зниженя вмістом жиру. Дієта для дівчат з типом фігурі А пріпускає вуглеводній сніданок, легкий, але Ситний білковій обід і щільна вечеря, багаті клітковіною. Їм НЕ рекомендується зловжіваті солодки їжею, жірної, смаженої, гострої, солоної, пряної та копченої їжею, а такоже борошнянімі виробами.

Яким повинен буті раціон харчування дівчини


Дівчата і жінки більш ніж чоловіки схільні до зайвої ваги - цією схільністю Слабкий дива «обдарувала» природа для того, щоб захістіті дітородні органи жінок. Під ударом опінію області живота, боків, стегон, сідніць. Дієта для дівчат винна Забезпечити їм повноцінне харчування, дає організму всі необхідні вітаміни, мінерали та пожівні Речовини, а такоже ї Достатньо Швидкий обмін Речовини, перешкоджає Утворення жирових відкладень. Такоже дієта для дівчат винна дбати про їх кровоносній системі і внутрішніх органах, что НЕ навантажуваті травлення і Сприяти Виведення з організму шлаків, токсінів, солей і холестерину.

З чого потрібно формуваті дієту для дівчат?

Білки. Білки, що містяться в червоному м'ясі, Занадто погано засвоюються в жіночому організмі. Дівчатам краще використовуват в якості джерел Білка м'ясо птиці, нежирну рибу і морепродукти, яйця, кісломолочні продукти, горіхи і боби. Про рибу хочеться Сказати окремо - в ній НЕ Тільки містіться легко засвоюваній білок, але й Вкрай Корисні для жіночого організму жирні кислоти омега-3 і омега-6 - це винен буті основний вид жірів тваринного походження в меню Дієти для дівчат. ЦІ кислоти мают здатність сповільнюваті старіння організму, смород спріятліві вплівають на серцево-судинно систему, нервово систему, кісткі і Суглобов, тканини тіла.

Жири. Дієта для дівчат рекомендує обмежіті вживання насіченіх тварин жірів. Крім риб'ячий жиру, для дівчат Корисні жири Рослин походження. Джерело таких жірів є рослинна, особливо оливкова і лляні, масло, горіхи, масляністі фрукти, насіння. Такоже Корисні і жири, що містяться в молочних продуктах.

Вуглеводи. Швидкі вуглеводи в дієті для дівчат НЕ потрібні - корісті від них Небагато, Тільки на боках відкладаються. Краще вживалися повільні вуглеводи, що містяться в кашах, овочей. Що ж стосується швидких вуглеводів, то смород в раціоні дівчат можуть буті прісутнімі в основному у вигляді таких продуктів, як фрукти, ягоди, сухофрукти та мед, але аж Ніяк НЕ цукор або цукерки.

Мікроелементи. Всі мікроелементи Важливі для здоров'я, але для дівчат мают особливе Значення Такі, як йод, кальцій, магній, сірка, цинк, залізо, калій, селен. ЦІ мікроелементи містяться в овочей та фруктах, кашах, горіхах і рібі. Смород допоможуть дівчіні буті здоровою і надовго Зберегти свою красу і молодість.

Вітаміни. Особливо Важлива вітамінамі в дієті для дівчат є вітаміни-антиоксиданти А і Е, а такоже вітаміни групи В, відповідальні за нормальний обмін Речовини, хорошу роботу нервової системи, відмінний стан волосся, шкіри та нігтів і гарний настрій дівчат.

У раціоні дівчат співвідношення пожівніх Речовини Вінне буті Наступний: 25-35% Білка, 40-50% вуглеводів, 10-20% жірів. Калорійність денного раціону - близько 33-36 ккал на 1 кг ваги (залежних від швідкості обміну Речовини дівчата, ступенів її фізичної і розумової актівності Протяг дня та інших індівідуальніх Особлива).

Що ще потрібно знаті дівчатам

Любітельок кави дієта для дівчат попереджає: споживання цього напою НЕ Кращим чином позначається на вашій фігурі. Краще замініть кави зеленим чаєм - у ньом нітрохі НЕ менше кофеїну, але ВІН набагато корісніше, це Справжній напій здоров'я і молодості, ВІН виводу токсінів, пріскорює метаболізм і покращує травлення.

Для гарного кольору обличчя дієта для дівчат рекомендує регулярно вжіваті каші і злаки, а такоже овочі та фрукти червоного і оранжевого кольору - в Першу містіться БАГАТО клітковіні і вітамінів групи В, а другий багаті бета-каротином і залізом.

Режим харчування - 4-5 разів на день невелика порціямі, і не забувайте про Рясне пітво - воно звітність, для очищення організму і гарно обміну Речовини.