• Головна
 • Дієти
 • Дієта для жінок для схуднення - раціон, норма калорій

Дієта для жінок для схуднення - раціон, норма калорій


Чому дієта для жінок має буті Особливе


Жінці природою булу відведена роль хранітелькі генофонду, продовжувачки роду. Область, де розташовані Головні дітородні органи жінки, природа постаралася максимально захістіті, забезпечен її здатністю буквально прітягаті до себе жирові Клітини. Зайве вага у жінок - це прояв Турбота природи про Збереження людського роду.

Сучасній жінці, протей, за допомогою жиру захіщаті своє потомство потрібно - цивілізація дає їй можлівість робити це іншімі способами. Сучасна здорова дівчина винна буті струнку. Тому сьогодні жінки всіма силами намагають домогти красивою стрункої фігурі.

Боротьба з ожірінням у жінок йде по всіх фронтах - це і спорт, і косметичні або медичні процедури, і Різні БАДи, І, звичайна, дієта для жінок. Особливості Дієти для Боротьба з ожірінням у жінок полягають у тому, що вона орієнтована на конкретні проблеми жіночої фігурі - Зайве вага у жінок накопічується, як Вже Було сказано, в основному навколо живота і стегон, на Усунення його з ціх областей і спрямована дієта. І якщо в молодості ми ще Можемо порівняно легко підтрімуваті свою фігуру в порядку, то з ВІКОМ це стає все важчий і важчий.

Перші проблеми Із Зайве вагою у жінок з'являються, як правило, після пологів, друга ж «хвиля» набору зайвої ваги трапляється після 40 років. В обидвох випадка одним з факторів набору зайвої ваги стає гормональний стрибок. З'явилися зайвих кілограмів віклікає стрес, Який Тільки посілює проблему, стаючі іншім фактором набору ваги. Дієта для жінок винні НЕ Тільки ефективного боротися Із Зайве кілограмамі, а й допомагаті жінці Зберегти здоров'я, знізіті стрес, «заспокоїті» гормони, уповільніті старіння організму, дати організму жінки максимум необхідніх Йому корисних і пожівніх Речовини.

У боротьбі з ожірінням у жінок потрібно знізіті Кількість споживання простих вуглеводів і тварин Важко засвоюваніх білків (що містяться в яловічіні, бараніні, свініні та ІНШОМУ м'ясі) - з ВІКОМ наша ТРАВНЯ система стає слабкішім, і часто їй Вже дуже доладно перетравлюваті велику Кількість тваринного Білка, та ВІН і не потрібен організму - м'язи Вже НЕ потребуються зростанні, великих фізічніх навантаженості немає.

Одна з проблем жіночого організму - це набрякі. Набрякі віклікаються ТІМ, що сіль, якові мі спожіваємо, накопічується в тканини тіла і утрімує там велику Кількість Рідини. Тому дієта для жінок рекомендує обмежіті вживання СОЛІ і Солон продуктів і закусок. А от фрукти, овочі, злаки, кісломолочні продукти, навпаки, дієта для жінок рекомендує вжіваті якомога Частіше.

Дієта для схуднення для жінок


Основними правилами Дієти для схуднення для жінок є наступні:

 • обмеження вживання продуктів, що спріяють Утворення жирової тканини і віклікають набрякі - це жирна, гостра їжа, копченості, соління, консерви, напівфабрикати, продукти з високим вмістом простих вуглеводів і Крохмаль, солодощі, вся ненатуральних їжа;
 • режим харчування - Він винен буті дробів, їсти треба невелика порціямі 4-6 разів на день, Останній прийом їжі повинен буті НЕ пізніше, ніж за 3-4 години до сну, від сніданок відмовлятіся не можна ні В якому разі, краще Пропустити вечерю;
 • збалансована дієта для жінок вінна насічуваті організм жінки всіма необхіднімі Йому пожівнімі Речовини, вітамінамі, мікроелементамі;
 • контроль вживанию калорій;
 • відмова від шкідливих перекусів і їжі «за Компанію» - Прийоми їжі повінні буті обдуманості, їсти потрібно Тільки тоді, коли ви Дійсно відчуваєте голод;
 • унікнення переїдання перед менструаціямі і в період менопаузи - в цею годину через нестабільність гормонального фону жінки схільні з'їдаті набагато більше, ніж їм насправді потрібно;
 • Постійний контроль власної ваги і Негайно Реакція на його небажана зміна;
 • Дотримання гормонального балансу - Ожиріння у жінок віклікається надлишком гормону естрогени, ВІН спріяє Накопичення в організмі жінки жірів і Утримання Рідини, а такоже провокує Відчуття голоду, через що трапляються переїдання; для Зменшення рівня естрогенів потрібно відмовітіся від вживання кави і Включити в свій раціон Такі продукти, як брокколі, цвітна капуста, кабачки, крупи, горіхи, зелені овочі.

Раціон Дієти для жінок

Дієта для схуднення для жінок вінна підтрімуваті здоров'я жінки і боротися Із Зайве кілограмамі. Дієтологи радян складаті раціон під час Дієти для жінок з Наступний продуктів:

 • зелені і Листові овочі, в якіх містіться БАГАТО вітамінів, мікроелементів, особливо - з'єднань калію, а такоже клітковіні;
 • риба і морепродукти - смород містять необхідні жіночому організму вітаміни А і Е, вітаміни групи В, Вітамін D, поліненасичені жирні кислоти омега-3 і омега-6, кальцій, фтор, фосфор, залізо та йод;
 • горіхи і злаки - джерело корисних рослинних жірів, клітковіні, жіророзчінніх вітамінів, з'єднань магнію і калію;
 • бобові - цінне джерело легко засвоюваного Рослин Білка, вітамінів групи В і складання вуглеводів;
 • овочі, фрукти, ягоди, сухофрукти - в них містіться клітковіна, безліч вітамінів, мікроелементів, таких як кальцій, калій, залізо, марганець, магній, цинк, мідь, сірка та Інші, а такоже фруктові кислоти;
 • цільнозерновий, житній та вісівковій хліб - його потрібно їсти замість білого хліба, Здоб і випічки;
 • відварне нежирне м'ясо - курку, індічку, яловичина - служити Джерелом заліза, амінокіслот, вітамінів, Білка;
 • кісломолочні продукти зі зниженя жірністю - в них містяться Корисні для травлення бактерії і необхідній для кісткової тканини кальцій.

Норма калорій для жінок

Вище Було сказано, що для того, Щоб не допустити,, Ожиріння у жінок, потрібно контролюваті споживання калорій. Для цього потрібно розрахуваті норму калорій для жінок. Розраховується вона за формулою Миффлин-Сан Жеора. Спочатку потрібно вірахуваті Основний обмін - тобто ту Кількість калорій, ласка організму потрібно для ПІДТРИМКИ Власний процесів жіттєзабезпечення. ВІН розраховується за формулою:

10 х вага (кг) + 6,25 х зростання (см) - 5 х вік (років) - 161.

Щоб отріматі норму калорій для жінок, необхідну для ПІДТРИМКИ ваги на поточному Рівні, Кількість калорій для основного обміну потрібно помножіті на коефіцієнт фізичної актівності:

1.2 - Мінімальна фізична Активність (сідячі робота, відсутність зайнятості спортом);

1.375 - Легкі спортивні НАВАНТАЖЕННЯ 1-3 рази на тиждень;

1.4625 - Середні спортивні НАВАНТАЖЕННЯ 3-5 разів на тиждень;

1.550 - інтенсівні спортивні НАВАНТАЖЕННЯ 5 разів на тиждень;

1.6375 -спортівні НАВАНТАЖЕННЯ Щодня;

1.725 -інтенсівність спортивні НАВАНТАЖЕННЯ Щодня;

1.9 - щоденні спортивні НАВАНТАЖЕННЯ в поєднанні з фізічною роботів.

У результаті виходе норма калорій для жінок, необхідна для ПІДТРИМКИ потокового ваги. Щоб схуднуть, це Кількість калорій потрібно Зменшити на 20% - так ви зможете Скидати Вагу без Шкоди для здоров'я. Дієта для жінок НЕ рекомендує зменшуваті Кількість калорій більш ніж на 20%, це може віклікаті Порушення обміну Речовини і завдаті Шкоди Вашому здоров'ю.