Дієта для живота меню, види, рекомендаціїБагата жінок мріють схуднуть в якійсь одній області. Когось НЕ влаштовує ОБСЯГИ стегон, когось - ОБСЯГИ рук. Альо найчастіше таке НЕ представляється можливости, тому що Тіло худне пропорційно.

Альо, на щастя, є Одне пріємне віключення: Дієти для схуднення живота існують, і смород є й Достатньо ефективного, особливо якщо підкріплюваті їх правильно фізічнімі вправо. Будь-які Варіанти Дієти для живота увазі дрібний прийом їжі маленькими порціямі.

Кефірна дієта для живота

Дуже популярними дієтою для живота є кефірна. На протівагу фруктових ДІЄТ, Які можуть віклікаті здуття кишечника і ТІМ самим збільшити жівіт зовні, вона допомагає налагодіті роботу кишечника і зробити жівіт більш плоским. Ця дієта - дуже Жорсткий, але короткострокова. Вона передбачає три дні вживання Тільки кефіру і чістої води без газу. Переходіті до таких Суворов обмеженою краще НЕ відразу, а поступово, як і віходіті з Дієти.

У цієї Дієти для плоского живота є протипокази, в чіслі якіх гастрит, віразка шлунка та Інші захворювання, пов'язані з травленням. Вона добро Підходить ТІМ, кому потрібно лише Трохи скоректуваті фігуру в Короткі Терміни, але в будь-якому випадка краще порадити з лікарем. Повторюваті таку дієту можна Тільки раз на кілька місяців.

Рисова дієта для живота


Ця дієта для живота може сподобатися ТІМ, хто НЕ хоче сильно обмежуваті Собі в їжі. Дозволено вжіваті НЕ Тільки рис, а й фрукти, овочі, горіхи, рибу, злаки. Наголос робиться на продукти, що містять волокна і клітковіну. ОБСЯГИ живота можна Зменшити, очистивши кишечник, а не Тільки зменшіть жирові відкладення. Вибравши таку дієту для живота, меню можна Скласти ї Достатньо різноманітне.Дієту потрібно Дотримуватись 5-7 днів, а при хорошому самопочутті - до 10 днів. За день звітність, з'їдаті НЕ більше 500 г рису і 200 г будь нежірної білкової їжі. М'ясо не можна смажіті і готувати на грілі, Тільки варити або тушкуваті без масла. Можна з'їдаті до 500 г овочів або фруктів в день, перевага віддається Яблуко. Чи не Забороняється і вживанию сухофруктів і компотів на їх Основі, особливо Корисні сушені яблука і курага, в якіх БАГАТО калію. Як і при інших дієтах, Важлива пити БАГАТО Рідини, в тому чіслі і яблучний сік. Є на такій дієті для живота потрібно Чотири рази на день, маленькими порціямі.

Дієта для живота: Загальні рекомендації

Вибравши дієту, щоб прібраті жівіт, Варто враховуваті кілька Важлива моментів. Для того щоб жівіт БУВ плоским, Варто відмовітіся від алкоголю, особливо від пива. По-перше, при вжіванні алкоголю набагато складніше контролюваті харчування. По-друге, пиво містіть продукти бродіння, що віклікають неминучий здуття живота.

Вправи на прес НЕ Варто Виконувати Частіше, ніж три рази на тиждень, і не слід задіяті Косі м'язи живота, так як це візуально розшіріть талію. Займаючісь вправо для живота, потрібно НЕ забуваті і про поставу. Сутулість може візуально зробити жівіт ще більше, а пряма постава Робить людину більш підтягнутім і струнку. Тому праворуч, щоб спини в даній ситуації теж Корисні.

Поліпшіті ефект можуть обгортання і масаж живота, але це - лише додаткові заходь, Які більш спрямовані на Поліпшення тонусу і стану шкіри, а не на Зменшення ОБСЯГИ живота.

Будь-яка дієта для живота - не панацея, і для підтрімці отриманий результату та патенти НЕ Тільки скорегуваті свій раціон, віключівші з нього нездорові продукти, а й перейти на більш активний спосіб життя: більше ходити пішкі, плавати, гуляти на свіжому повітрі.