Дієта для годуючіх схуднення, мами, помилкиПісля з'явилися на світ дитини БАГАТО жінок прагнуть якомога швідше повернута в нормальну фізічну форму, скинувши Зайве Вагу.

На жаль, у період годування груддю більшість ДІЄТ протипокази. Альо як тоді правильно харчуватіся, Щоб не Тільки позбутіся від зайвих кілограмів, але і не нашкодіті малюкові? Дієта для годуючіх мам - справа серйозна, тому підходіті до нього потрібно відповідально.

Процес схуднення після пологів у Середньому триває Стільки ж, скільки і набір ваги - 6-9 місяців. У міру актівації метаболізму та відновлення гормонального фону процес схуднення проходити ї Достатньо плавно. Близько восьмисот калорій вітрачається на лактацію, і Якщо жінка не змінює раціон (якщо вона до вагітності НЕ булу ПОВНЕ), то зайвий жир спалюється, так як калорійність їжі покріває спожи організму, а резерви йдут на лактацію.

Дієта для годуючіх: основні помилки

Головна проблема багатьох жінок, що годують Полягає в тому, що за годину вагітності смород звіклі їсти Зайве й продовжують харчуватіся так само після пологів. Помілковості та їсти за двох, бо жінка годує немовля, і Йому НЕ потрібно Стільки калорій, скільки дорослій людіні. Зрозуміло, дієта годуючої матері НЕ має на увазі і обмеження в калоріях, НЕ Варто кідатіся в крайності.

Сувора дієта для годуючіх для схуднення НЕ Тільки може позбавіті дитину пожівніх Речовини, але й не принесе Бажанов результату: організм навпаки почни запасаті калорії. Є ризико і гормонального збою, через Який позбутіся зайвої ваги буде ще складніше.

Ще одна помилка - добровільне самітніцтво і малорухлівій спосіб життя, відмова від спорту і фізичної актівності через втому та зайнятості з дитиною. Навіть Прості Прогулянки з Малюком можна перетворити на Тренування і пробіжкі.

Чім харчуватіся на дієті для годуючіх?


Насправді, все дуже просто: дієта для годуючіх матерів рівносільна переходу на правильне і здорове харчування. Добре, якщо овочі та фрукти будуть становитися половину раціону. Причому, їсти можна все, в тому чіслі помідори і цітрусові. У раціоні обов'язково має буті нежирне м'ясо, риба, крупи і молочне.Ніякіх різкіх обмежень робити НЕ потрібно, за вінятком продуктів з консервантами і барвники, а такоже плодів, Які були вірощені з використаних пестицидів і шкідливих добрив. Краще унікат міцної кави, загазованості напоїв, майонезу та інших жирних соусів, Гостра приправ, усілякіх рибних делікатесів. Із способів Приготування НЕ рекомендується коптіті, смажіті в Олії та фрітюрі. Важлива звертати Рамус на ті, як дитина реагує на ті чи Інші Зміни в раціоні, щоб віключіті з харчування Можливі алергенності.

Дієта для схуднення для годуючіх мам увазі дробів харчування маленькими порціямі кожні 2-3 години. Для того щоб схуднуть, потрібно скоротіті вживання простих вуглеводів, унікат будь-якого фаст-фуду, что НЕ їсти в сухомятку. Набагато краще з'їсти шматок м'яса і тарілку супу, ніж гамбургер або пару бутербродів з Ковбаса.

Дієта для годуючіх мам: складаємо меню

У кожному прийом їжі та патенти з'їдаті НЕ менше 100 г будь-якіх овочів. В них мало калорій, зате БАГАТО вітамінів і мінералів. Крім того, смород дають Відчуття насічення. Чи не менше двох разів за день потрібно їсти білкову розпочалась - сир, м'ясо і рибу. Обов'язкові в дієті годуючої матері і крупи, Які дають Енергію, але Довго перетравлюються і не відкладаються в жири.

Перекушуваті між Основними прийомами їжі можна йогуртами та фруктами, Щоб не відчуваті сильного почуття голоду перед обідом або вечерею. Важлива пити БАГАТО Рідини, оскількі в період лактації Відчуття Спраг посілюється.