Дієта для Ледачому на воді, проста, Відгуки


Дієта для тих, хто НЕ хоче сідіті на дієті


Для багатьох людей Дотримання будь-якої Дієти неміслімо з однієї простої причини: їм лінькі Дотримуватись правил, готувати певні страви в певні дні або обмежуваті Собі в Чомусь. Їм лінькі йти в супермаркет і купуваті качан капусти, бо вдома в холодильнику і так є продукти - Наприклад, сир, шинка, яйця. Їм лінькі готувати різну розпочалась для себе І, Наприклад, для Чоловіка і дітей, або ж просто немає на це часу.

Спробуйте прийти з роботи і пріготуваті два різніх вечері для себе і для домочадців - це ж скільки часу, сил і продуктів буде вітрачено! Хтось НЕ має можливості або годині слідуваті всім правилам ДІЄТ, а хтось просто забуває і зрівається з Дієти в самому її качана. Погодьтеся, складно утріматіся на дієті, Постійно перебуваючих в суспільстві людей, Які їдять ті, що хочуть, без обмежень. Та й працюється на голодний шлунок погано - думки Постійно крутяться навколо їжі. Загаль, існує багатіїв, Які просто не в змозі Дотримуватись будь-які Дієти.

Спеціально для таких людей булу розроблено проста дієта для Ледачому, яка НЕ ​​має строгого меню, якого потрібно Дотримуватись, НЕ регламентується рецепти і способи Приготування їжі, а такоже НЕ має жорсткий обмежень. Загаль, ідеальна дієта для Ледачому людей.

Ця дієта НЕ має строгих обмежень, при авторитет вона дозволяє зніжуваті Вагу і підтрімуваті його на потрібному Рівні. Дієту для Ледачому можна використовуват в якості перехідної після будь-якої методики схуднення - вона допоможе закріпіті результатами І запобіжіть повторний набір масі.

Єдине правило даної Дієти - постійне вживання води. Причому звітність, це робити в Певний годину, графік вживання води під час Дієти пов'язаний з прийомами їжі. Погодьтеся, й Достатньо просте правило - навіть самий зайнятої або Ледачому людина зможите його Виконати. Тому проста дієта для Ледачому Підходить всім без вінятку.

Правила простий Дієти для Ледачому


Отже, як ми Вже сказали, основне правило Дієти для Ледачому - вживання води. Тому Цю дієту часто назівають дієтою для Ледачому на воді. І вісь її основні правила.

Перш ніж снідаті, віпійте 2 склянки води - звічайної чістої або кип'яченою. Через 10 хвилин після цього можете снідаті, что НЕ обмежуючі Собі ні в чому. Піті воду, чай або Інші напої за сніданком можна. Після сніданок 2:00 такоже Нічого НЕ пийте.

За 10-15 хвилин до обіду такоже віпійте 2 склянки води і їжте все, що хочете - але нічім НЕ запіваті розпочалась. Після обіду такоже 2 години НЕ пийте.

Перед вечерею знову віпійте 2 склянки води, а сам вечерю нічім НЕ запіваті.

Ось і всі правила Дієти для Ледачому на воді. Дана дієта допускає влаштовуваті перекушуванням між Основними прийомами їжі, але перед ними такоже потрібно за 10-15 хвилин Віпітено 1-2 склянки води. Після будь-якого прийому їжі пити дозволяється Тільки через 2 години - ві можете Віпітено воду, чашку кави або зеленого чаю без цукру і без солодощів. Так, одне обмеження дієта для Ледачому на воді все-таки має: доведеться відмовітіся від цукерок, тортіків та інших солодощів, Які ві звіклі їсти з чаєм.

Як працює дієта для Ледачому

Проста дієта для Ледачому містіть Прості й нескладні рекомендації, але, за відгукамі про дієту для Ледачому, є Вкрай ефективного. У чому ж тут секрет? Як вживанию води може вплінуті на Зайве Вагу?

Дієта для Ледачому працює таким чином.

Колі ві перед їжею віпіваєте 2 склянки води, ві заповнюєте нею частину ОБСЯГИ свого шлунка. Тому під час їжі ві Швидко насічується.

Частина води, якові ві випили, залішається в шлунку, а частина її проходити в кишечник. Вона розшірює його стінкі і покращує роботу, в тому чіслі і полегшує процес віпорожнення. Дієта для Ледачому ефективного бореться з запорами - а це вносіті свій Внесок у порятунок від зайвих кілограмів.

Ще один плюс Дієти на Ледачому на воді пов'язаний з ТІМ, що ві віпіваєте в день не менше 1,5 літрів води. Вода необхідна організму для всіх хімічніх реакцій, Які відбуваються в ньом, в тому чіслі для розщеплення жірів і для обміну Речовини. Вода доставляє до жирових тканин кисень, Який окісляє жири та спріяє їх розщеплення. Вона спріяє Надходження пожівніх Речовини в Клітини і відносіть з клітін продукти Розпад - токсини, Які потім віводяться з організму Нирко.

Таким чином вода очіщає ваш організм. Крім того, частина води виходе з організму через шкіру разом з потом, віводячі з тканин Зайве сіль. А сіль, як ві добро там, має здатність утримуватися воду в організмі. Тільки уявіть - 1 г СОЛІ утрімує майже 100 г води в тканини тіла! Звичайний ж, це впліває на вашу Вагу - часто Зайве Вагу і об'єм тіла пояснюється не велика кількістю підшкірного жиру, а набрякамі, тобто утрімуваної в тілі водою. Чім більше ві п'єте, ТІМ більш СОЛІ виходе з організму, ТІМ менше у вас в організмі утрімується і води, а значить - ТІМ менше ваш Вагу.

За відгукамі про дієту для Ледачому, за Перші 2-3 дні ві можете скинути до 2 кг. Це виходе Зайве вода. А потім за рахунок Зменшення разових порцій з'їдається їжі і прискореного обміну Речовини почінає розщеплюватіся підшкірній жир - і ві худнете, хоча практично НЕ обмежуєте себе в їжі.

Приблизно графік харчування при дієті для Ледачому

7:30 - пробудження.

7:40 - звітність, Віпітено 2 склянки води.

8:00 - сніданок.

10:00 - можна пити воду, чай, каву або Інші напої.

10:40 - звітність, Віпітено 1-2 склянки води.

11:00 - перекус.

12:00 - можна пити воду, чай, каву або Інші напої.

13:20 - звітність, Віпітено 2 склянки води.

13:40 - обід.

15:40 - можна пити воду, чай, каву або Інші напої.

16:20 - звітність, Віпітено 1-2 склянки води.

16:40 - перекус.

18:40 - звітність, Віпітено 2 склянки води.

19:00 - вечеря.

21:00 - можна пити воду, чай або Інші напої.

Дієта для Ледачому розрахована на 2 тижні. Після цього ві можете продовжіті пити воду за 10-20 хвилин до прийому їжі, але Вимога, 2:00 НЕ пити після їжі, Вже НЕ є таким строгим. Такоже ві можете дозволіті Собі вживання солодощів з чаєм (але НЕ з водою, якові ві віпіваєте до їжі). В принципі, Цю просту дієту для Ледачому можна продовжуваті Протяг Усього життя.

Відгуки про дієту для Ледачому

За відгукамі про дієту для Ледачому, за 2 тижні ві можете скинути до 12 кг зайвої ваги - звичайна ж, основним частина цієї ваги буде скинутися за рахунок Виведення з організму надлішків Рідини. Відгуки про дієту для Ледачому візнають її скроню ефективність у боротьбі з набрякамі. Альо дієта для Ледачому на воді має свої протипокази - зокрема, якщо у вас Хворі нирки, вам краще утріматіся від цієї неї. Такоже протипокази дієта для Ледачому і людям Із захворюваннямі серцево-судінної системи.

За відгукамі про дієту для Ледачому, її Справді можна продовжуваті все життя - Ввівші в правило вживання 1-2 склянок води перед шкірніх прийому їжі, ві Протяг Усього життя будете мимоволі обмежуваті Кількість спожіваної їжі, підтрімуваті обмін Речовини на скроню Рівні і Виводити з організму зайвий сіль і рідіну. А це, в свою Черга, прізведе до того, що ві НЕ будете набіраті Зайві кілограмі, при авторитет будете харчуватіся повноцінно і Ситнов.