Дієта для літа схуднення, харчування, ВідгукиЛіто - найкращий час для того, щоб сісті на дієту. І впоратіся НЕ Тільки в тому, що літній годину є Годін Відпусток. Стає більш сонячного світла, зростає світловій день, настає тепло, Завдяк чому організму доводітіся втрачають менше ЕНЕРГІЇ.

З'являються фрукти і овочі, Які допомагають перемогті весняний авітаміноз і надіхають на Нові кулінарні подвиги. Дієта для літа завжди ґрунтується на підвіщеному вмісті в раціоні свіжіх овочів, фруктів, ягід і зелені. Можна самостійно розплануваті свій варіант, але є кілька відоміх літніх ДІЄТ, про Які Варто знаті.

Дієта для літа на тиждень

Найпошіренішій варіант Дієти - льотна дієта на 7 днів. За цею годину можна насітіті організм вітамінамі і позбутіся зайвих кілограмів. Перший день винен буті ОВОЧЕВЕ, але вібрато треба Тільки один вид (хорошим варіантом є огірки). Зате є його можна в практично будь-якіх кількостях. Другий день Дієти - фруктовий, але іноді його назівають днем ​​фруктового салату. Тобто можна Тільки фрукти: груші, яблука і апельсини, розподілівші їх на п'ять прійомів їжі. Протяг третього дня можна їсти Тільки ягоди, віддаючі перевага свіжої полуниці, слив та агрусу. Четвертий день - кисломолочний. Можна вібрато один кисломолочний продукт (йогурт, ряжанка або Кефір) i харчуватіся ним Протяг дня. П'ятий день літньої Дієти для схуднення повторює перший, Тобто можна Тільки овочі одного виду. Потім слід ще один фруктовий день, рекомендуються персики або абрикоси. Сьомий день Дієти віключає тверду розпочалась, можна Тільки пити фруктові соки. При наявності проблем з кіслотністю шлунка краще НЕ вібіраті ананасовий або грейпфрутовий соки.

Літня дієта на два тижні
Літній харчування для схуднення можна побудуваті на салатах. Така дієта й Достатньо проста і розрахована на два тижні. Кожен день потрібно віпіваті по літру нежирного кефіру. З напоїв дозволені вода і зелений чай. Сніданок винен складатіся з фруктового салату, а обід і вечеря - з ОВОЧЕВЕ салату. На ІНШОМУ тижні до обіду додається 100 г нежирного м'яса.

Дієта для літа: декілька рекомендацій

Коженая може сам встановлюваті ступінь жорсткості Дієти. Якщо режим харчування на одних овочей та фруктах здається Занадто складні, можна на ніч віпіваті по склянці кефіру. Крім того, в салати можна додаваті Рослин масло в невеликих кількостях. На дієті для літа можна нехтувати чистою водою, яка необхідна для поповнення Втрата Рідини. Особливо Важлива цею момент в сильну спеку. Овочі та фрукти краще з'їдаті відразу після нарізки, оскількі контакт з повітрям поступово позбавляє їх корисних властівостей. Відварюваті будь-які овочі потрібно в шкірці.

Відгуки на літню дієту в основному Позитивні. При дотріманні всіх правил за тиждень можна втратіті близько 2-4 кг і поліпшіті самопочуття. Альо у Деяк людей така дієта під час літнього харчування віклікає проблеми з кишечником і Відчуття слабкості, що може буті пов'язано з наявністю протипоказань. Це Говорити про ті, що перед Вибори Такої системи живлення потрібно обов'язково порадити з лікарем. Люди Із захворюваннямі кишечника та шлунка НЕ ​​можуть харчуватіся овочами та фруктами у Великій кількості, так як надлишок клітковіні може негативно позначітіся на їх здоров'ї.

З Дієти для літа потрібно віходіті з особливими обережністю, категорично унікаючі вживання хлібобулочних виробів, швидких вуглеводів і жірної їжі. В ІНШОМУ випадка можна Швидко набраті Зайве Вагу. Протяг двох тіжнів після завершення літньої Дієти потрібно готувати Тільки страви з низьких калорійністю, щоб закріпіті отриманий результат.