• Головна
 • Дієти
 • Дієта для преса для жінок і чоловіків - меню, рекомендації

Дієта для преса для жінок і чоловіків - меню, рекомендації


Яким має буті правильне харчування для красивого преса


Дієта для преса відрізняється від класичності ДІЄТ для схуднення, що діють за принципом «чим менше їсі - ТІМ краще». Метою Дієти для преса є НЕ Тільки позбавлення від жирового прошарку, а й Збереження або Збільшення м'язів черевного преса - в результаті цієї Дієти у вас винен з'явитися гарний рельєфній прес, а такоже і Інші м'язи. Дієта для преса будує раціон таким чином, щоб грамотно використовуват Надходить в організм розпочалась і отрімуваті з неї максимум корісті. Тому ця дієта вінна буті пожівною, постачаті організм Достатньо кількістю Білка, вітамінів, а такоже Сприяти спалюванню жірів. Ну і, звічайній ж, дієту для преса потрібно поєднуваті з фізічнімі вправо на прес і на Інші групи м'язів.

Дієта для качання преса на 6 тіжнів


Під час цієї Дієти вам потрібно обов'язково займатись фізічнімі вправо - так ви зможете отріматі прес з кубиками і Зберегти його надовго.

Режим харчування винен буті дробів. Їжте 6 разів на день - 3 основних прійомів їжі і 3 перекусу (перекушуваті можна за 2 години до і через 3 години після основного прийому їжі). У кожному прийом їжі з'їдайте Щось з Наступний продуктів:

 • нежирне м'ясо;
 • риба;
 • бобові;
 • ягоди;
 • горіхи;
 • оливкова олія;
 • арахісова паста;
 • молочні та кісломолочні продукти;
 • цільнозерновий хліб і злакові пластівці;
 • овочі;
 • яйця;
 • сіроватковій протеїн.

Особливо Корисні під час Дієти для качання преса для спалювання жиру Такі продукти, як шпинат, селера, брокколі, грейпфрут, ананас, зелений чай, ягоди, яблука, Кефір, горіхи, нежирна біла риба.

А вісь жирні продукти, особливо з високим вміст насіченіх жірів і трансжірів (штучно сінтезованіх жірів, таких, як маргарин - смород у Великій кількості містяться у фастфуді, віпічці, напівфабрікатах, майонезі та інших продуктах не найвищої якості). Такоже дієта для преса для жінок і чоловіків рекомендує обмежіті вживання швидких вуглеводів і алкоголю. Пийте якомога більше молочних коктейлів і кисломолочних напоїв.

Дієта для качання преса допускає 1 раз на тиждень «вихідний» день - в цею день ві можете їсти все, що побажаєте. Обов'язково Займаюсь спортом 3 рази на тиждень, почінаючі і закінчуючі Кожне Тренування вправо на прес.

В результаті Дієти для качання преса за 6 тіжнів ві скинете близько 7 кг, при авторитет нарости 2-3 кг м'язової масі - ваше Тіло стані підтягнутім і рельєфнім, а прес буде добре промальованій.

Дієта для сушки преса на 4 тижні

Ця дієта розроблено Майком Роусселом, АМЕРИКАНСЬКА лікарем-дієтологом, спільно з фітнес інструкторамі. Це збалансована раціональна дієта для сушки преса і харчування організму. Вона допомагає втрачати близько 2 кг на тиждень і при авторитет зберігаті і нарощуваті (за умови достатності фізічного НАВАНТАЖЕННЯ) м'язову масу. Підходить ця дієта для преса для чоловіків і для жінок однаково. Вона запускає процес спалювання жірів, Який, за тверджень автора Дієти, тріватіме цілодобово. Через 4 тижні цієї Дієти для преса ві Втрата 7-8 кг і побачим Заповітні кубики на жівоті, при авторитет здоров'я ваше аніскількі НЕ постраждає.

Дієта для сушки преса пропонує вам обмежіті вживання вуглеводів і обмеження калорійності раціону. Норма калорій на добу становітіме 24 ккал на 1 кг ваги. Через 2 тижні знізьте калорійність денного раціону до 22 ккал на 1 кг ваги - жирові відкладення навколо талії вітрачаються дуже Важко, тому Вашому організму буде потрібен додатковий стимул для продовження спалювання жирового прошарку.

Третина споживання вами під час цієї Дієти для преса калорій має пріпадаті на білок - близько 2 г на 1 кг масі тіла. Стільки Білка дозволіті вам Зберегти м'язову масу і навіть наростіті її. Альо для того, щоб організм зберігав і нарощував м'язи, смород повінні Постійно працювати - якщо ві НЕ будете займатись фізічнімі вправо, організм вірішіть, що м'язи Йому НЕ потрібні. Дієта для преса для чоловіків рекомендує використовуват важкі ваги на Тренування - зменшіть Кількість підходів і повторень, але збільште Вагу. Дієта для преса для жінок допускає замість Збільшення ваги Збільшення кількості підходів (але не повторення!), А також передбачає обов'язкові інтенсівні аеробні НАВАНТАЖЕННЯ.

Підвіщене споживання Білка має ще одне значення для Дієти для сушки преса. По-перше, організм на перетравлення і засвоєння білків вітрачає Дуже багато ЕНЕРГІЇ, по-друге, білок спріяє прискореного обміну Речовини, по-Третє, споживання Білка стімулює Вироблення гормонів, що спалюють жири (глюкагону і холецістокініну).

Кількість споживання під час Дієти для сушки преса вуглеводів має становитися НЕ більше 20% від Загальної калорійності їжі (1-1,2 г на 1 кг ваги). Інші 50% калорійності повінні Забезпечувати жирами. Ваш організм повинен звікнуті використовуват як паливо самє жир - тоді ВІН буде своєчасно утілізуваті надходять жири і Жирову тканини організму. Найкращий для вас жир, Який вам потрібно вжіваті Щодня - це риб'ячий жир. Такоже Корисні рослинні жири і тварини легко засвоювані жири (Яловічі, курячий, молочний жир). Трансжірів і Такі жири, як баранячій жир, свинячі сало потрібно обмежіті.

Альо все ж жири розщеплюються Повільно, тому в дні сильних фізічніх навантаженості вживання вуглеводів потрібно підвіщуваті.

Графік харчування по днях під час цієї Дієти для преса Виглядає приблизно так:

 • день 1: звичайний прийом вуглеводів (1-1,2 г на 1 кг ваги);
 • день 2: підвіщеній прийом вуглеводів (2 г на 1 кг ваги);
 • день 3: звичайний прийом вуглеводів;
 • день 4: підвіщеній прийом вуглеводів;
 • день 5: звичайний прийом вуглеводів;
 • день 6: зниженя прийом вуглеводів (за рахунок відмові від одного прийому їжі);
 • день 7: зниженя прийом вуглеводів.

У дні з підвіщенім прийому вуглеводів потрібно влаштовуваті інтенсівні Фізичні Тренування. Дні з пониженим прийому вуглеводів - дні абсолютного відпочинку.

Додаткові рекомендації Дієти для преса для чоловіків і жінок

Щоб у вас БУВ гарний прес, відмовтеся від алкоголю - Він зніжує тонус м'язів. Такоже бажано відмовітіся і від смаженої їжі, копченостей, солоної їжі. Основними вашими напоїті повінні дива чиста вода і неміцній зелений чай. Основа раціону - білкова їжа, відварені або тушковані овочі, кісломолочні продукти, горіхи, злаки.

Як відомо, чоловікам набагато простіше домогти кубіків на жівоті, ніж жінкам. Їх дієта передбачає підвіщене споживання Білка, смород можуть дозволіті Собі дуже Швидко схуднуть, їх м'язи ростуть швідше і сільніше за рахунок тестостерону. Дієта для преса для жінок вінна піклуватіся про здоров'я жінки, тому в раціоні жінок має буті прісутнім менше Важко засвоюваніх білків з м'яса тварин. Основна Кількість тваринного Білка жінці бажано отрімуваті з риби (в ній містяться ще й Корисні жирні кислоти, вітаміни і мікроелементи). Такоже в раціоні Дієти для преса для жінок має буті БАГАТО клітковіні, яка буде допомагаті процеса схуднення і очищення організму, а такоже фруктів і ягід - джерела фруктових кислот, що допомагають у боротьбі з жирових відкладеннямі.