Дієта для зниженя ваги - для чоловіків, для жінокЩо таке дієта для зниженя ваги


Сьогодні в інтернеті можна знайти незліченну Кількість радій за Схуднення і опісів ДІЄТ для зниженя ваги
, але як зрозуміті, Які з них ефектівні, А які - ні? Деякі люди для схуднення практично Повністю відмовляються від їжі, але платять за це своїм здоров'ям. Багата Дієти мают лише Тимчасовий ефект, і скінуті кілограмі в результаті все одно повертаються. Є Дієти настількі складні й агресівні для організму, що смород приносять неабіякі страждань людіні. Проблема Вибори Дієти для схуднення Якраз і Полягає в тому, Щоб не зробити помилку, тому що платіті за Цю помилку доведеться своїм здоров'ям.

Якою має буті дієта для зниженя ваги для жінок і чоловіків та якіх результатів ми чекаємо від неї - це Головні питання, Які вінікають у людей при віборі Дієти.

Дієта для зниженя ваги вінна буті такою, щоб дозволіті людіні втрачати Вагу Протяг трівалого ПЕРІОДУ і відчуваті Собі при авторитет комфортно. Це не голодна дієта, що НЕ експрес-дієта і не радикальна дієта. Дієта для зниженя ваги для чоловіків і жінок має буті розрахована на тривалий термін, НЕ менше 2 місяців, для того, щоб, ві-дере, Забезпечити повільне і комфортно для організму схуднення, по-друге, закріпіті результат цього схуднення, щоб кілограмі НЕ повернувши б, і по-Третє - Сформувати у людини Нові харчові звички, Які допоможуть Йому і далі харчуватіся правильно і не набіраті Вагу. Крім того, дієта для зниженя ваги вінна буті збалансованності і раціональної, організм повинен отріматі всі необхідні Йому пожівні Речовини в достатній кількості, что НЕ голодувати.

Окремо Зупинимо на швідкості схуднення. Звичайний, дуже хочеться схуднуть відразу і сильно. Альо для організму це - сильний стрес. Швидке схуднення збіває обмін Речовини, вносіті плутанини в Усі внутрішні процеси і сильно б'є по здоров'ю. Організму потрібен час, щоб перебудуватіся - тому оптимальним вважається схуднення на 2-3 кг на місяць. При такому темпі схуднення організм поступово звікає до нового вазі, нового раціону, і почінає вважаті зниженя ваги НЕ трагедією, а нормою. Зрештою, при такому темпі схуднення Всього за рік ві зможете скинути 25-30 кг без дискомфорту і Шкоди для здоров'я!

Правила Дієти для зниженя ваги


Головне правило Дієти для зниженя ваги - НЕ голодувати. При трівалому дефіціті пожівніх Речовини організм йде в режим Збереження та Накопичення енергоресурсів - Він уповільнює ваш обмін Речовини, почінає економіті Енергію на Вашому настрої, тонусі, самопочутті - ві стаєте мляві, дратівлівімі, зніжується мозкова Активність, пропадає Сексуальне бажання, у дівчат можуть прірві менструації . Організм прагнем просто Вижити. При авторитет в якості джерела енергії ВІН почінає використовуват НЕ Тільки жир з ваших жирових відкладень, а й тканини м'язів і внутрішніх ОРГАНІВ - інакше Кажучи, з'їдає сам себе. Тому обмеження раціону більш ніж на 20% може принести вам не Тільки проблеми зі здоров'ям, але і знізіті ефективність Дієти - Аджея при сповільненому метаболізмі у вас і жир спалюється повільніше, зате після виходе з Дієти ВІН буде активно набіратіся.

Зніжуваті калорійність денного раціону слід рівномірно. Для качана просто відмовтеся від жірної і смаженої їжі, а такоже від продуктів з високим вмістом Крохмаль (картопля, боби, ковбасні вироби, майонез і кетчуп, фастфуд). Жирне м'ясо замініть нежирною, купуйте знежірені молочні продукти, знізьте споживання СОЛІ і цукру. Для качана цього буде Цілком Достатньо. Потім, коли ви звікнете до подібного харчування, можна почінаті зменшуваті Розміри порцій і вводіті додаткові обмеження - відмова від мучного, обмеження денної калорійності раціону і т.д.

Харчуватіся під час Дієти для зниженя ваги потрібно 5-6 разів на добу невелика порціямі. 3 основних прийому їжі (сніданок, обід і вечеря) повінні буті найбільш пожівні. Сніданок винен буті гарячим, білково-вуглеводнім. На обід обов'язково потрібно їсти супі, а такоже овочі. На вечерю підійде легка білкова їжа або овочі. В якості перекусів підійдуть фрукти, кісломолочні продукти, овочі, сухофрукти.

Раціон повинен практично на половину складатіся з овочів, багаті на клітковіну і вітамінамі. Насічені жири з раціону потрібно віключіті, основним Джерелом жиру повінні дива ненасічені жирні кислоти Рослин походження. Раціон під час Дієти винен на 30% складатіся з білків, на 55-60% з вуглеводів (Переважно складання) i

лише на 10-15% - з жірів.

Під час Дієти потрібно ї Достатньо пити. Розщеплення жірів утворює воду і продукти розпад, Які звітність, вивести з організму. Навантаженості на печінку і нирки в цею годину Величезна. Тому для полегшення роботи нірок пийте НЕ Менш 2 літрів води в день.

Віходіті з Дієти потрібно такоже плавно, як і входили в неї. Поступово можете почінаті збільшуваті калорійність денного раціону до тієї норми споживання калорій, яка відповідає Вашому вазі. У раціон можна поступово вводіті Заборонені продукти - картопля, боби, солодкий чай, зрідка - солодощі. А вісь майонез, фастфуд, напівфабрикати і загазованості воду бажано так і Залишити «за бортом» - без них ваше здоров'я буде Тільки краще.

Дієта для зниженя ваги для чоловіків

Дієта для зниженя ваги для чоловіків відрізняється від Дієти для зниженя ваги для жінок більшою калорійністю (Чоловікові можна вжіваті в день до 1700 ккал, тоді як жінці - в межах 1450 ккал). Основні правила Дієти для зниженя ваги для чоловіків - зниженя споживання жірів і цукру, Підвищення споживання білків і клітковіні. Дозволяються будь-які овочі, 1 фрукт в день, злаки і каші (крім манки), нежирне м'ясо (яловичина, курка, індічка) i риба, гриби, знежірені молочні продукти, мед, яйця, макарони з твердих сортів пшениці. Картопля допускається Тільки варений, в обмеженій кількості. Під Заборона знаходяться майонез, газована вода, жирне м'ясо, солодкі продукти, м'ясні напівфабрикати і Готові продукти, фастфуд, масло. Заборонена Змасті, солона, копчено їжа, консерви (крім домашніх солінь). Розпочалась готувати слід Щадних методами (варити, тушкуваті, запікаті) i без жиру.

Дієта для зниженя ваги для жінок

Жінки більш чоловіків схільні до Накопичення жиру, в тому чіслі з вуглеводів, тому особлівістю Дієти для схуднення для жінок є обмеження НЕ Тільки жірів, але і вуглеводів в спожіваної їжі. Тому жінкам, На Відміну Від чоловіків, Які НЕ рекомендується вжіваті макаронні вироби і картоплю, а споживання хліба потрібно знізіті до 2 шматочків на день. Денна калорійність раціону має становитися 1300-1450 ккал. Обов'язково потрібно їсти БАГАТО овочів, особливо зелених і листовий, яловичина, рибу, кіслі ягоди або фрукти (Наприклад, гранат, яблука) для ПРОФІЛАКТИКИ анемії.