• Головна
 • Дієти
 • Дієта для сушки - рекомендації та Варіанти харчування

Дієта для сушки - рекомендації та Варіанти харчування


Сушка тіла: дієта і рекомендації


Сушка тіла - Термін, що позначає радикальне Зменшення ОБСЯГИ жиру в тілі при одночасному збереженні м'язової масі. Сушка тіла вікорістовується професійнімі спортсменами, бодибилдерами, фітнес-тренерами і людьми, що займаються силовими видами спорту. Вона дозволяє Додати тілу добро помітній рельєф, окреслити м'язи, знізіті масу тіла.

Дієта для сушки тіла обов'язково вінна поєднуватіся з фізічнімі вправо, інакше Бажанов результату - добро промальованіх м'язів - ві просто не доб'єтеся. Меню Дієти для сушки Полягає, в основному, з білкової їжі. Кількість жірів та вуглеводів в раціоні сильно зменшіть.

Звітність, відразу звернути вашу Рамус на ті, що дієта для сушки є жорсткий і незбалансованою дієтою, тому якщо ві Шукаєте Безпечний спосіб скинути кілька зайвих кілограмів, то вам така дієта НЕ підійде. Це дієта для тих, чия мета - максимально (навіть можна Сказати - Єкстремальній) знізіті Кількість жиру в організмі, що НЕ завжди корисностей.

ДІЄТ для сушки тіла на Зараз розроблено й Достатньо багато, але всі смород побудовані на підставі загально Принципів: дробів харчування, багаті Білка, мало вуглеводів і жиру, обмеження калорійності раціону, додатковий прийом полівітамінів, обов'язкові заняття спортом.

Для сушіння тіла Дієти бувають як дуже суворі, так і не дуже - все залежиться від ваших цілей. Найсуворіші Дієти Використовують професійнімі спортсменами - бодибилдерами і пауерліфтерамі - в період підготовки до змагань. Щоб Дотримуватись їх, потрібно мати Воістину залізним здоров'ям, оскількі вінесті таку дієту без наслідків під силу не кожному організму. Для звічайної сушки тіла дієта НЕ обов'язково винна буті дуже Суворов.

Безвуглеводна дієта для сушки тіла


Цей варіант Дієти - найбільш строгий. Перехід на безвуглеводну дієту винен буті поступовім, щоб ваш організм НЕ відчув шок від різкого дефіціту основного джерела енергії. Протяг 2-3 тіжнів ві повінні віключіті більшість вуглеводів зі свого раціону - спочатку під Заборона потрапляють Швідкі вуглеводи, потім - повільні. У меню Дієти для сушки тіла на 1 тиждень підготовкі може буті прісутнім до 3 г вуглеводів на 1 кг ваги, на 2 і 3 тиждень - до 2 м Далі Протяг місяця вживалися НЕ більше 1 г вуглеводів на 1 кг ваги в день. Це дуже мало, майже в 10 разів нижчих норми, Такої кількості вуглеводів вистача Тільки на ті, щоб розщеплюваті Власні жири для Отримання ЕНЕРГІЇ. Природно, під час Дієти для сушки ві будете почуваті слабкість, Деяк «загальмованість», втома - ЕНЕРГІЇ для того, щоб підтрімуваті вашу Активність Протяг дня, у організму просто не буде. Меню Дієти для сушки тіла Складанний Тільки з білковіх продуктів - молочних і кисломолочних, яєць, нежирного м'яса і риби. Необхідну мінімальну норму жірів та вуглеводів ві будете отрімуваті з ціх продуктів.

Найчастіше дієта для сушки ускладнюється таким непріємнім побічнім ефектом, як запори - Клітковіні і жірів-то в раціоні немає. Для ПРОФІЛАКТИКИ запорів пийте якомога більше води, что НЕ Нехта кефіром, кислим молоком і іншімі кісломолочні продукти. При сушінні тіла дієта дозволяє вживання невелікої кількості клітковіні у вигляді свіжої зелені - її можна додаваті в м'ясо, сир, яйця та ін. Страви.

Така дієта здатно позбавіті вас 20-30 кг жиру за 2-3 Місяці, але вітріматі її під силу Одиниця - як псіхологічно, так і фізично.

Харчування при сушінні тіла для дівчат

Це Менш сувора дієта для сушки, розроблено спеціально для дівчат. Прекрасній половіні Небезпечна радикально обмежуваті свій раціон, Аджея різке Зменшення жирового прошарку здатно віклікаті гормональні проблеми, Порушення менструального циклу, тому правила харчування при сушінні тіла для дівчат містять менше обмежень.

У меню Дієти для сушки тіла для дівчат Присутні вуглеводи - овочі, фрукти, злаки, але його основа - білкова їжа. В якості перекусів між основною прийомами їжі можна використовуват горіхи, сухофрукти, кісломолочні продукти, нізькокалорійні фрукти і овочі.

За загально правилом всіх ДІЄТ для сушки тіла, дієта для дівчат рекомендує вжіваті нізькокалорійні знежірені молочні продукти, нежирне м'ясо і рибу, рослинні жири, нізькокалорійні фрукти та овочі, зелень. Обов'язково Займаюсь силових Тренування під час Дієти. Якщо Ваші м'язи НЕ будут відчуваті постійну НАВАНТАЖЕННЯ, організм вірішіть, що в них немає особлівої необхідності, і буде використовуват їх в якості паливо (для організму м'язи є Менш ціннім Накопичення, ніж жирова тканина, і якщо у нього буде можлівість Зберегти жири за рахунок м'язів - Він так і Зроби).

Зразкові Варіанти харчування при сушінні тіла для дівчат віглядають Наступний чином.

Сніданок (на вибір):

 • Вівсяна каша, 1 банан, зелений чай;
 • омлет з 5 яєчніх білків, 1 апельсин, зелений чай;
 • вівсяні пластівці, 1 варене яйце, тост, зелений чай з медом.

Обід (на вибір):

 • овочевий крем-суп, 200 г відвареного м'яса;
 • 250 відвареного або смажене м'яса, гречка, знежіреній йогурт;
 • 200 г тушкованої риби з овочами, стакан нежирного кефіру.

Вечеря (на вибір):

 • 200 г відвареного або запеченого м'яса або риба, овочевий салат;
 • фруктовий салат, 100 г сиру, склянку йогурту або кефіру;
 • 250 г м'яса з гречкою, 100 г сиру.

Це лише ЗРАЗКОВЕ меню Дієти для сушки тіла, ві можете формуваті свій раціон самостійно, слідуючі основними правилами Дієти - мінімум швидких вуглеводів, невелика Кількість повільніх вуглеводів, багаті білкової їжі, дуже мало жиру.

Небезпека Дієти для сушки тілаПід час сушіння тіла вам слід уважности пріслухатіся до свого організму. Дієта для сушки вельми небезпечна, і чім менше вуглеводів ві спожіваєте, ТІМ більшій небезпеці піддаєте себе. При екстремального обмеження споживання вуглеводів у Вашому організмі можуть почату накопічуватіся продукти розпад жірів. При розщепленні жірів утворюються кетонові тіла, смород нікуді НЕ віводяться з організму і накопічуються в ньом, окіслюючі дах. При надходженні невелікої кількості вуглеводів, організм утілізує кетонові тіла, але якщо під час Дієти для сушки вуглеводів у Вашому раціоні Занадто мало, кетонові тіла накопічуються в крові, отруюючі організм. Це назівається кетоацидозом, і Це дуже небезпечний - при запущених кетоацидозе людина може впасти в кому. Симптомами кетоацидоза є:

 • Запаморочення;
 • слабкість;
 • гарячкові стани;
 • депресія або апатія;
 • Сильні Головні Болі;
 • м'язові Болі;
 • підвіщена пітлівість;
 • больові Відчуття у внутрішніх органах;
 • Порушення сну;
 • запах ацетону від шкіри і з рота;
 • непрітомність;
 • сухість у роті;
 • шкірні вісіпання і незагойні ерозії;
 • віпадання волосся та ін.

У авторитет випадка дієту для сушки потрібно терміново пріпініті. Віпійте Трохи солодкого соку або чаю з цукри, потім поступово (Протяг декількох днів) виходе з Дієти для сушіння, збільшуючі споживання вуглеводів. Чи не включайте в раціон відразу ж БАГАТО вуглеводів, інакше ваш організм НЕ впорається з ними; починаєм вжіваті повільні вуглеводи (крупи, овочі), поступово Дода в раціон Швідкі вуглеводи (фрукти, мед).