Дієта доктора Борменталя меню, раціон, ВідгукиЕфективне зниженя ваги без серйозний обмежень в їжі, віснажлівіх Тренування у спортзалі, кардінальної Зміни звичних режиму життя ... Все це звучить як казка для багатьох, хто прістрасно Мріє схуднуть, але не вірить, що від заповітної мети відокремлює, насправді, не так БАГАТО .

Ті ж, хто прийшов до Дієти Борменталя, у відгуках про Цю чудодійну методикою захоплено розповідають про ті, що саме вона допомогла їм схуднуть легко, Продовжуючи насолоджуватіся життям, что НЕ грізучі Собі Заборона і Зайве навантаженості.

Успіх Дієти доктора Борменталя

«Борменталь» - мережа клінік, в якіх Вже друга десятиліття практікується успішна методика позбавлення від зайвих кілограмів. Фахівці, що гарантують усім бажаючих травня проблеми надлішкової ваги, Працюють під девізом «Схуднення без Заборона».

Дієта доктора Борменталя Засновано на розумінні людської психології. Кожна людина Індивідуальна, як Індивідуальні ті причини, Які прізвелі його до проблеми зайвої ваги. Саме пошук і Усунення причини допомагають усунуті Слідство. Щоб схуднуть, Важлива зрозуміті, чому людина товстішає. Колі причина Знайду, психотерапевти, Які трудяться в клініках поряд з дієтологамі, допомагають усунуті мотиви, Які спонукають до переїдання. І Вже після цього КОЖЕН пацієнт отрімує рекомендації щодо складання меню для Дієти Борменталя.

Особливості раціону Дієти Борменталя


Фактично єдине правило, ласка потрібно Дотримуватись при складанні меню для Дієти Борменталя, Полягає в тому, що калорійність Добовий раціону НЕ вінніх перевіщуваті планку в 1000-1200 калорій. Ві можете їсти що хочете і коли хочете, головне, щоб загальна калорійність Всього, що потрапляє до вас в шлунок, відповідала встановленому обмеження. Для людей, ведучих малорухлівій спосіб життя, рекомендовано Дотримуватись ніжньої Межі. Якщо ж Ваші дні проходять ї Достатньо активно, можна збільшити добовий норму калорій, довівші її до верхньої Межі.

У відгуках про дієту Борменталя пишуть, що за допомогою фахівців клінікі і тихий рекомендацій, Які отримай від них, змоглі схуднуть і трівалій годину утримуватися Вагу, навіть НЕ відмовляючі Собі в Улюблених солодощах, Здоб та інших «гастрономічніх радощі», на Які Інші Дієти традіційно накладають табу. Власне, багаті в чому це і пріваблює до «борменталевскім» методам схуднення всі зростаючі армії пріхільніків.

Важлива розуміті, що Добовий норма споживання калорій в 1000-1200 характерна для нізькокалорійніх ДІЄТ. Альо це Важлива Умова, що дозволяє повернути нормальні показники ваги. Колі Зайві кілограмі підуть, калорійність раціону можна поступово збільшуваті. Правда, робити це слід під наглядом досвідченіх дієтологів, Які допоможуть розрахуваті ту денну норму, яка буде оптимальною самє для вас.

Деякі хитрощі Дієти доктора Борменталя

Складаючі меню для Дієти Борменталя, ві дуже Швидко почнет розрізняті продукти калорійні, але НЕ дуже «сітні», від тихий, Які при невелика вмісті калорій здатні надовго позбавіті вас від почуття голоду. Наприклад, знаючи, що 37 г картоплі фрі дадуть вам ті ж 100 калорій, Які ві отрімаєте від 300 г капусти броколі, що ві віберете?У відгуках про дієту Борменталя часто можна зустріті висловлювань про ті, що хоча картопля, ковбаса, жирні молочні продукти та Інші калорійні продукти не перебувають під Заборона, їх вживання само собою зводу до розумного мінімуму.

Плануючі меню, подбайте про ті, щоб кожен день у Вашому раціоні присутній Якийсь білковій продукт, а такоже свіжі фрукти і овочі.

Щоб пріймається їжа добро насічувала, страви рекомендується вжіваті в теплому вигляді, а після їжі віпіваті чашку гарячого чаю. Деякі продукти (Наприклад, цукрозамінники, алкогольні напої, Прянощі) провокують апетит. Отже, від їх вживання краще утримуватися.

Щоб позбавлення від зайвих кілограмів проходило швидше, можна використовуват розвантажувальні дні. У дієті доктора Борменталя рекомендується влаштовуваті Собі розвантаження на кефірі, капусті та інших нізькокалорійніх продуктах, володіють вираженість жіроспалюючім ефектом.

Дієта доктора Борменталя і здоров'я

При розумному підході до рекомендацій Дієти доктора Борменталя ві зможете НЕ Тільки схуднуть, а й поліпшіті Загальний стан організму. Так, Наприклад, за цією методикою замість віснажлівіх зайнятості спортом вітається помірне Фізичне НАВАНТАЖЕННЯ: розслаблюючі Прогулянки в спокійному темпі, плавання і т.п. Такоже в пошані фізіотерапевтічні процедури і масаж.

Через низьких калорійність меню дієта Борменталя НЕ Підходить ТІМ, хто активно займається фітнесом. Крім того, вона має ряд протипоказань. Серед них вік до 18 або старше 60 років, вагітність, цукровий діабет, онкологічні захворювання. Методику можна використовуват для зниженя ваги особам, Які перенесли інсульт або інфаркт.

Чи не забувайте, що дієта доктора Борменталя - ефективне, але й Достатньо спеціфічній спосіб позбавлення від зайвої ваги. А тому перед ТІМ, як використовуват його в особістій ​​боротьбі з ненавіснімі кілограмамі, что НЕ Нехта консультацією з грамотним фахівцем, Який допоможе віключіті ймовірність негативних наслідків для вашого здоров'я.