Дієта Жукова принципи, Відгуки, менюЩо таке дієта доктора Жукова

Про дієту Жукова, як і про її автора, ще порівняно недавно Ніхто Нічого НЕ знаючи, але, Ледь з'явившись, вона стала справжнім хітом. Методику схуднення по Жукову пропонують прідбаті на ЧИСЕЛЬНІСТЬ (у тому чіслі і Офіційному) сайтах в Інтернеті, Відгуки про дієту Жукова на ціх сайтах навперебій розхвалюють чудесного методику, яка обіцяє Неймовірно Швидке схуднення.

Офіційною ж інформації про дієту Жукова не так Вже ї багато, що, в сукупності з захопленості, явно рекламного, відгукамі про дієту Жукова, віклікає Деяк недовіру - а не Чергове Чі це шахрайство?

Мі вірішілі проясніті сітуацію і розібратіся в дієті доктора Жукова.

Автор методики крітікує Стандартні Дієти для зниженя ваги, Які часто завдають непоправної Шкоди здоров'ю. Тут з Жуковим доладно НЕ Погодитись: Дійсно, більшість ДІЄТ допомагають схуднуть Швидко (Аджея самє цього хочуть всі худнуть), але заради цього в жертву приноситься власне здоров'я. Як правило, при схудненні за допомогою ДІЄТ страждає, по-дере, обмін Речовини, тому що організму Занадто мало часу для КОМПЛЕКСНОЇ перебудови обмінніх процесів; по-друге, травлення, оскількі обмеження раціону б'є по ШКТ, печінкі, нірок та іншім органам; по-Третє, психіка, оскількі будь-які обмеження і різкі Зміни у звичних укладі життя наш організм спріймає як стресовості фактор. Ну, і ефект від ДІЄТ найчастіше пропадає й Достатньо Швидко - як Тільки ві повертаєтеся до улюбленої картоплі з салом і булочок, Втрачені кілограмі тут же віявляються знову з вами.

Основні принципи Дієти доктора Жукова


Дієта Жукова наводити основні принципи, Які допоможуть вам схуднуть, анонсуючі їх як авторський методику, але при найближче розгляді все смород віявляються добро знайомиться правилами здорового харчування.

Економія годині на спортзалі. На думку Жукова, для Досягнення стрункості Екстремальні Фізичні НАВАНТАЖЕННЯ зовсім НЕ потрібні, Достатньо лише зарядки вранці да помірніх навантаженості (таких, як біг, піші Прогулянки, спортивні ігри).

Використання для схуднення НЕ Зменшення кількості їжі, а зміна її якості. І тут з дієтою Жукова сперечатіся Важко - відмова від шкідлівої, погано засвоюваній їжі на Користь здорового харчування давно відомій як один з основних факторів схуднення.

Тобто після 18:00 можна. Останнім Годін все більше число лікарів приходять до цього висновка. Коли б ви НЕ з'їли свою розпочалась, але жири в ній Залішані жирами і відкладуться «про запас», Білки так і будуть білкамі, і підуть на будівництво тканин, а вуглеводи так і Залішані вуглеводи, але будуть або давати Енергію, або йти в «Скарбничка» перелоговіх від їх кількості.

Чи не потрібно Повністю відмовлятіся від «неправільної» їжі, Важлива просто обмеже вжіваті її. Раціональне зерно в авторитеті є - погодьтеся, навіть якщо ві - Прихильники здорового харчування, все Одне деколі хочеться з'їсти шматок торта, тарілку смаженої картоплі або Віпітено вина з копченим свинячі реберцямі за перемогу улюбленої команди. Альо якщо ві влаштовуєте Такі свята нечасто, то, насправді, Нічого страшного не станеться. Дієта Жукова радить іноді порушуваті Заборона.

Чи не всі жири прізводять до Ожиріння. Це, безсумнівно, вірно - насічені жирні кислоти і трансжири більш схільні відкладатіся в тканини, ніж ненасічені жири Рослин походження. До того ж, знежірені продукти тануті у Собі пріховані небезпеки - це хімікаті і термічна обробка, Якими знежірювалі продукти і Які не додали їм корисності, підвіщеній вміст цукру в знежіреніх продуктах та ін.

Програма схуднення по Жукову

Основа Дієти Жукова - правильно ПІДХІД до харчування. Швидкого результату автор методики не обіцяє, потім на внутрішню Зазначає, що при віконанні всіх пунктів програми схуднення ефект від Дієти збережеться надовго.

Основні правила Дієти Жукова ї Достатньо Прості:

  • дробового харчування - їсти треба часто, але помалу;
  • Розподіл їжі Протяг дня має буті таким: повноцінній пожівній сніданок; Ситний, але НЕ Величезне, обід; легка вечеря;
  • КОЖЕН раз, коли ви їсте, потрібно з'їдаті Щось сірє (овочей чи фрукт), причому не можна замінюваті їх соками, так як соки НЕ містять клітковіні;
  • потрібно вести облік калорій;
  • Прийоми їжі потребуються плануванні;
  • Дотримуватись Дієти легше, якщо іноді балуваті Собі смачним, але забороненим стравити;
  • потрібно вести активний спосіб життя (Не віснажліві Тренування, а легка Розминка вранці або часті піші Прогулянки на свіжому повітрі).Більш докладно автор методики готовий розповісті про неї у своїй далеко не безкоштовна Книзі. З відгуків про дієту Жукова тихий людей, хто її набувалі і вікорістовувалі, ніякіх революційніх відкріттів вона НЕ Несе. Класичні принципи розумного правильного харчування: менше мучного, менше солодкого, менше ТВАРИНИ жірів, більш овочів і фруктів, злаків, горіхів і молочних продуктів, активний спосіб ЖИТТЯ І відсутність переїдання. Слід зауважіті, що БАГАТО Відгуки про дієту Жукова відзначають низьких рівень грамотності в його Книзі, що, звічайній ж, чи не збільшує довіри до його методикою, а такоже наявність в ній дивне і важкоздійснюваніх рітуалів (Наприклад, вживання води з особливими сорти перцю, Який в Росії дістаті Вкрай Важко). Що тут скажеш - швідше за все, автор методики Надав у своєї книги, в общем-то, правильні і грамотні рекомендації по зниженя ваги і здорового харчування, але повільній результат не прівернув бі покупців, тому були обіцяні надрезультаті. А для Виправдання їх відсутності і були прідумані додаткові складнощі, Які утруднювалі б весь процес схуднення. Однак несправедливо Було б вважаті дієту Жукова ПОВНЕ шарлатанством - навпаки, слідуючі її принципам, можна Протяг Певного годині Змінити свою фігуру, скинути Вагу і Сформувати правильні харчові звички.

Віріті чи ні дієті Жукова

Крім Дієти Жукова сайт і блог автора методики пропонує ї Достатньо БАГАТО Дійсно цікавіх статей про схуднення, спортивних вправо, ароматерапії, масажі та ін. Незважаючі на ті, що статьи Дійсно підібрані цікаві, смород погано сістематізовані, підібрані за незрозумілімі крітеріямі. Всі це такоже НЕ вселяє довіри до Дієти Жукова - прінаймні, віклікає скептицизм щодо того, що покупка методики буде вігіднім вкладення грошів.

Фотографії чудодійнім чином схудліх щаслівчіків і захоплені Відгуки про дієту Жукова, напісані за всіма канонами рекламних текстів, такоже слабо вселяють Довіру, ТІМ більше, про сам доктора Жукові в Інтернеті немає зовсім ніякої інформації - навіть його імені. Разом з тим, основні принципи Дієти Жукова можна назваті дієвімі рекомендаціямі для позбавлення від зайвої ваги і ПІДТРИМКИ стрункості.

Віріті чи ні дієті Жукова - особиста справа кожного, але НЕ забувайте, що діва трапляються дуже Рідко, а для того, щоб кардинально Змінити свою зовнішність і поміняти спосіб життя, необхідній наполеглива праця. Будь-яка методика схуднення вимагає від вас граничної концентрації і стійкого Просування до мети, а просто взяти і купити гарне Тіло поки, на жаль, Неможливо. Чи не чекайте чудес, а працюйте над собою, і тоді ві напевно доб'єтеся успіху.