Дієта за тиждень 5 кг меню, основні правилаКожна жінка на землі, Незалежності від свого віку та соціального статусу хоче завжди буті Привабливий і струнку. І якщо Деяк представніцям прекрасної статі можна Щодня уплітаті всякі солодощі, Які НЕ поправляючісь ні на грам, то іншім доводітіся Постійно стрімуваті Собі, что НЕ дозволяючі швідкоплінно з'їденому Сникерсу прикро відкластіся на тілі у вигляді зайвої ваги.

А як бути, якщо свята на носі, а улюблене плаття буквально тріщіть по швах? Як скинути зайве Вагу в стіслі Терміни? Що ж, у такому разі Вам на допомогу прийде ефективна дієта за тиждень 5 кг.

Отже, Термін Дієти НЕ перевіщує 7 днів, а раціон складається згідно з нормами роздільного харчування. Головне правило Дієти за тиждень 5 кг - Суворов вживання в розпочалась самє тихий продуктів, Які вказані в меню. У багатьох дієтах дозволяється замінюваті пропоновані в меню продукти на аналогічні їм по калорійності. При авторитет Ліміт на дозволені калорії НЕ перевіщується, однак співвідношення вітамінів і мінеральних Речовини порушується.

Меню швидкої Дієти 5 кг

Понеділок

Сніданок: чашка кави з молоком (з сахарином замість цукру), 1 груша, 1 яблуко.

Обід: овочі на пару з додаванням невелікої кількості олівкової Олії, хек на грілі (50 г), 2 шматочкі шинки і 1/2 печеної картоплі, 1 персик.

Вечеря: 200 г овочів і 50 г ляща, приготовання на пару з додаванням лимонного соку.

Вівторок

Сніданок: чашка кави з молоком (з сахарином замість цукру), 2 сливи, 2 абрикоса.

Обід: салат-латук з помідором, заправлений оливковою олією і бальзамічнім оцтом, печеня з курки (100 г), білий рис (40 г), 1 яблуко.

Вечеря: 200 г відвареного шпинату, хек на грілі (50 г).

Середа

Сніданок: чашка зеленого чаю (без цукру), 200 г вишні.

Обід: відварна зелена квасоля, горох і моркву (200 г), тунець на грілі (50 г), 1/2 відвареної картоплі, 1 груша.

Вечеря: тарілка варених овочів (200 г), омлет з 1-го яйця.

Четвер

Сніданок: чашка зеленого чаю (без цукру), 1 апельсин.

Обід: тарілка варених овочів (200 г), індічка на грілі з часником (50 г), 1/2 відвареної картоплі, 0% -ний сир (50 г).

Вечеря: салат-латук з помідором, заправлений оливковою олією і бальзамічнім оцтом, відварна червона риба (200 г).

П'ятниця

Сніданок: чашка кави, диня (200 г).

Обід: зелена квасоля (200 г), хек на грілі (100 г), 1 персик.

Вечеря: 200 м відвареніх овочів і тарілка білого рису.

Субота

Сніданок: чашка кави з молоком, кавун (200 г).

Обід: салат зі свіжіх овочів з оливковою олією і лимонним соком, 100 г КУРЯЧОГО Спекотно, 40 г коричневого рису, 1 груша.

Вечеря: тарілка ОВОЧЕВЕ супу, 75 г відвареної червоної риби.

Неділя

Сніданок: чашка зеленого чаю (без цукру), 2 абрикоси, 2 сливи.

Обід: м'ясо кролика, запечені на грілі з часником, 1/2 відвареної картоплі, 1 яблуко.

Вечеря: відварені овочі (200 г), тунець на грілі (100 г).Запропоноване меню Дієти 7 днів 5 кг на перший погляд може здати нелегким. Можливо, в Перші дні Дієти особливо відчутно буде відсутність повноцінного сніданок. Зате меню цієї чудодійної Дієти мінус 5 за тиждень більш різноманітне і гармонійне в порівнянні з різнімі видами монодієт, де Протяг тижня доводітіся задовольнятіся однією Тільки гречкою, рисом або кефіром. Дієта за тиждень 5 кг Трохи передбачає вживання алкогольних напоїв, СОЛІ і цукру. Однак овочів можна їсти Стільки, скільки душа забажає.

При дотріманні швидкої Дієти 5 кг Трохи Варто особливо захоплюватіся надмірнімі фізічнімі навантаженості. Намагайтеся більше гуляти на свіжому повітрі, по можливості відвідуваті плавальний басейн. А можна просто крутити обруч і розігріватіся за допомогою 10-ти хвілінної ранкової зарядки.

Незважаючі на ї Достатньо швидку Втрата ваги, дієта мінус 5 за тиждень НЕ Тільки НЕ зашкодіть Вашому здоров'ю, а й зміцніть його.

Переваги Дієти 7 днів 5 кг


  • Підтрімку організму в тонусі за рахунок очищення Судін, Поліпшення роботи травного тракту і правильного метаболізму;
  • Активне насічення організму вітамінамі в Першу Черга оцінять власніці ламкіх волосся, нігтів і вугрів. Всі ЦІ проблеми безпосередно пов'язані з Надходження вітамінів в організм;
  • Звікання до здорової їжі і правильне харчування;
  • Швидка Втрата ваги;
  • Відсутність втом і депресивно настрою.

Суворов Дотримання запропонованого варіанту меню дозволіті вам Швидко схуднуть на 5 кг Усього за сім днів. Архів Архів НАЙГОЛОВНІШЕ те, що під час Дієти вас не мучітіме Відчуття постійного голоду, Завдяк прісутності достатньої кількості білків і клітковіні в раціоні. Тому, якщо є бажання схуднуть Швидко і без Шкоди для організму - швидка дієта 5 кг у варіанті збалансований меню можливо і є ті, що потрібно. Вдалого і легкого схуднення!